דיווח: לואן דה לספס וסוניה מורגן חתמו על עסקה שתופיע בסדרת סגנון חיים פשוט כשסוניה תפנה לעתיד ב-RHONY

סוניה מורגן ולואן מקבלים ספינאוף! סוניה מדברת על עתיד RHONY

לואן דה לספס ו סוניה מורגן על פי הדיווחים חתמו על עסקה להופיע בתוכנית ריאליטי קרובה דומה לה פריס הילטון ו ניקול ריצ'ישל חיים פשוטים.

על פי דיווח חדש, ה עקרות בית אמיתיות של ניו יורק בוגרים צפויים להתחיל לצלם את הסדרה החדשה ביולי באמריקה התיכונה, שם הם ייראו מתחככים במרפקים עם "העם הקבוע" ונהנים מביקורים של אורחים ידוענים שטרם נקראו.

"לואן וסוניה כמובן יהיו האני המופלא שלהם וכל פרק יביא להם אינטראקציה עם המקומיים", אמר מקורב עמוד שישי ב-6 ביוני. "הם עדיין לא יודעים את המיקומים, אבל זה הולך להיות איפשהו כמו קנזס או נברסקה, לא איזו עיר היפסטרית בדרום הארץ. [Executives] החזיקו במקומות אפילו מהבנות עד הרגע האחרון".

על פי הדיווח, התוכנית החדשה, שתהיה הספין-אוף היחיד של רוני זה לא מופיע בתני פרנקל בתור המוביל, טכנית בפיתוח, אבל זה צפוי להיות מואר ירוק ברגע שהניירת כבר נחתמה.

הדיווח גם ציין שהסדרה שטרם זכתה לשמות תכלול כ-10 פרקים ותשודר ב-Bravo או Peacock.

באחר רוני חדשות, סוניה התייחסה לאחרונה לעתידה עם הזיכיון.

"לאן שאני הולך, אנשים תוהים מתי זה רוני חוזר?" היא גילתה Showbiz Cheat Sheet מוקדם יותר החודש. "גם אני! אני רוצה לחזור לזה כי לא עבדתי מאז הקיץ שעבר על התוכנית. אז תחזיק מעמד. חדשות טובות לבוא."

"יש יותר מדי מאיתנו בנות מוכשרות מאוד עקרות בית אמיתיות של ניו יורק … אתה יודע, 13 עונות. אני בתוכנית כבר 12 שנים. באתי [on the show] בעונה 3. הבנות האחרות עושות את זה יותר זמן. רמונה ולואן ו… רק תסמכו על כך שהם לא יתנו לקניין רוחני כזה לעבור ביי ביי," היא המשיכה.

אם סוניה לוהק על רוני: מורשתשיעקוב אחר חברי השחקנים לשעבר של רוני מכיוון שהסדרה המקורית מעובדת מחדש לחלוטין, היא אמרה שהמעריצים יראו אותה בחזרה בבית העירוני הידוע לשמצה שלה ב-10.75 מיליון דולר באפר איסט סייד מכיוון שחוזה השכירות שלה פג.

"כשאתחיל לצלם שוב, אני אהיה שוב בבית!" היא צחקה. "אנשים יהיו כמו 'מה?'"

סוניה וקו הבגדים שלה עשויים להיראות גם ב- Century 21, שנפתחה מחדש במאי לאחר שהגישה בעבר בקשה לפשיטת רגל.

"אם הם יחזרו ואני יכול לחזור איתם, זה טוב לקהילה. כולם אהבו את החנות ואני אשמח לצלם איתם שוב", אמרה.

במרץ, במהלך ראיון עם Us Weekly, לואן אמרה שהיא תשמח להשתתף בסרט הקרוב מוֹרֶשֶׁת סדרה וציינה שקאסט החלומות שלה יכלול ג'יל זארין, דורינדה מדלי, ו קלי בנסימון.

"אם הם יחזירו אותי, אני לגמרי על הסיפון, כי אני חושבת שזה מאוד כיף לחזור עם כל החברים הוותיקים שלנו", אמרה אז.

קישור מקור