סטיב לודג' מטיח באקס ויקי גונוולסון כ"השקעה גרועה"

ויקי גונבלסון הסתבכה קצת על מדיה חברתית עם הארוס לשעבר שלה, סטיב לודג'מוקדם יותר השבוע כשהיא קידמה את העונה השנייה של עקרות בית אמיתיות: טיול בנות אולטימטיבי.

כמעט שנה לאחר סיום האירוסין שלהם, ה עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג' הכוכבת טענה שהיא נאלצה לגבות את החשבון עבור טבעת היהלומים הגדולה שלה כי האקס ה"מפסיד" שלה "לא יכול היה להרשות לעצמו את זה [she] רצה," ומהר, סטיב ירה בחזרה עם דיס משלו.

לאחר בראבו עקרות בית עַל אינסטגרם שיתפה קטע מראיון שנערך לאחרונה, בו ויקי אישרה שהיא זו שקנתה את הטבעת שלה, סטיב, שנישאה ג'ניס קפלן באפריל לאחר שויקי האשימה אותו בבגידה בה עם אשתו כיום, דבר שהכחיש, חשף מדוע הוא לא רצה לקנות את הבלינג.

"או בגלל שזיהיתי השקעה גרועה", כתב סטיב.

ובתגובה נוספת ששותפה בעמוד האינסטגרם, ויקי הטיחה בו כ"לוזר".

בנוסף להצללת ארוסה לשעבר, ויקי גם שיתפה לאחרונה שהיא ו אנדי כהן דיברו על כך שהיא עשויה לחזור אליה RHOC לעונה עתידית.

תוך כדי דיבור עם שופטת טמרההודיעה לה ויקי מועדון נשים לשעבר חבר לקאסט שאפשר לראות אותה בפרקים הקרובים.

"דיברתי עם אנדי אתמול על שחזרתי, רק לידיעתך…"

למרות שוויקי וטמרה, ששתיהן הודיעו על עזיבתם את הסדרה בינואר 2020, אמרו בעבר שהן אינן פתוחות לתפקידים מופחתים בסדרת הריאליטי בראבו, נראה שלוויקי השתנה לבה בשנה שעברה לאחר שהתעמתה עם מעריץ של התוכנית באינסטגרם.

"האם הייתם לוקחים חבר בעמדה עם בראבו אם הם יציעו את זה", תהה האדם.

"אני לא יודעת," הודתה ויקי.

ויקי הופיעה במשרה מלאה ב עקרות הבית האמיתיות של מחוז אורנג' במשך 13 העונות הראשונות של הסדרה לפני שהורדה לתפקיד "חבר" לקראת עונה 14, שבסופו של דבר הייתה העונה האחרונה שלה בתוכנית.קישור מקור