סטסי החזיר את הכסף של בריטני בין דרמה

קרדיט: Shutterstock/DFree/ Featureflash Photo Agency

שיאנה שי התייחסו שטאסי שרדרריב מתמשך עם בריטני קרטרייט תוך כדי השתתפות טום סנדובל ו טום שוורץפתיחת הבר החדש שלהם, Schwartz & Sandy's, ביום שלישי בערב.

כשהיא חגגה איתה חוקי Vanderpump חברים לצוות, Scheana חשפה שהתוכנית שלה לקבל את בריטני לפודקאסט שלה, שיאניגנס, מוקדם יותר החודש בתקווה לעורר פיוס בין הנשים "גיב". לאחר מכן, היא פתחה על החתונה הקרובה שלה במקסיקו.

"המטרה של הפודקאסט, בכנות, הייתה בשביל [Stassi] פשוט להבין יותר את הצד של בריטני כי היא לא קיבלה את השיחות שלה ובריטני שלחה לה הודעות כל כך הרבה פעמים ללא תגובה", הסבירה Scheana ל Us Weekly ב-19 ביולי. "לא עשינו את זה בזדון או כדי לדבר שטויות. ואז התגובה ממנו, זה היה, כאילו, זו אפילו לא הייתה הכוונה. אנחנו כאילו מקווים ברגע שהיא תשמע את זה, היא תהיה כמו, 'אוי, אלוהים, עכשיו אני מבין'".

במהלך פרק הפודקאסט, ששיאנה אמרה ש"השיב לנו", בריטני אישרה שהיא עושה כל שביכולתה כדי לתקן עם סטסי. בריטני ציינה שהיא למעשה שלחה לסטסי כסף כדי לכסות את העלויות שלה ו ג'קס טיילורהצלחות של אחרי שהם שלפו מהחתונה האיטלקית שלה ושל ביו קלארק ברגע האחרון (מה שלא משאיר לסטסי זמן להציע את מקומותיהם לאחד מיקיריה האחרים).

למרבה הצער, כפי שחשפה סקאנה, שטאסי החזיר את הכספים.

"שטסי החזיר את הכסף. … בריטני שילמה עבור הצלחות כי היא לא הצליחה להגיע. ואמר 'שיאניגנס פודקאסט' [as the note]", שיתף סקאנה וציין כי עלויות הצלחות היו "יקרות".

"התקשרתי מאז החתונה ואמרתי, 'הכל כל כך מהמם ואני מקווה שנוכל לדבר יום אחד ואני כל כך מצטער על איך שהדברים הלכו', ועדיין לא קיבלתי שום תגובה". בריטני טענה שיאניגנס. "אני אנסה שוב בעוד כמה שבועות או משהו. אני פשוט אוהב לתקן דברים. … אני כל כך מתעצבן. אני לא רוצה לגרום לשום דרמה".

במהלך ראיון נוסף, סקאנה הביטה קדימה לטקס החתונה שלה בקנקון, מקסיקו, וחשפה שיש לה שתי שמלות, כולל שמלה אחת ארוכה לטקס ואחת קצרה יותר לקבלת הפנים.

"זה מגיע ממש מהר," גילתה Scheana גם Us Weekly. "חודש הבא."

ובעוד הבת שלה ושל ברוק, סאמר, רק בת 14 חודשים, היא תשמש בתור ילדת הפרחים.

"היא ילדת פרחים באימונים," ברוק צחק. "קנינו מאמזון את הסל הקטן הזה ואחר כך את עלי הכותרת, ואנחנו מלמדים אותה לזרוק את עלי הכותרת. היא חייבת להתקשר. אז יש לנו פגישות כל יום."

לגבי מי ממנה כללי משאבה חברים לצוות ישתתפו, סקאנה אמרה שכולם מוזמנים – לפחות בשלב זה.

"נראה איך יעבור השבוע הבא," היא התבדחה. "תמיד יש דרמה."

חוקי Vanderpump עונה 10 נמצאת כעת בהפקה.

קישור מקור