סטסי שרדר מטיח לכאורה את ג'קס עבור חתונה

שטאסי שרדר ו בו קלארק לכאורה נשקל, ונשכב לתוך, ג'קס טיילור ו בריטני קרטרייט על חזרתם מהחתונה שלהם שעתיים בלבד לפני שהם עזבו לרומא, איטליה, בפרק האחרון של הפודקאסט שלהם.

לאחר שסיפרה למאזיניה שהיא נתקלה בדיווח בדף מעריצים של בראבו, שלפי הדיווחים הציע שג'קס ובריטני ערבו על חתונתם 24 שעות לפני שהשתתפו במקום זאת בטורניר גולף, חוקי Vanderpump בוגרים קבעו את השיא, וחשפו עד כמה הם מאוכזבים מחבריהם כביכול.

"אני לא מתכוון לנקוב בשמות אבל אני מרגיש שמאזינים יוכלו… אתה יכול לאסוף את מי שאתה חושב שזה בעצמך," פתח סטסי ב הטוב, הרע והתינוק.

לפי סטסי, עמוד המעריצים של בראבו טען שלא רק שהזוג הזה חזר מהחתונה שלהם לטורניר גולף, אלא שהבחור שיתף בטעות את החדשות בצ'אט קבוצתי שהוא לא ידע שבוו נמצא בו.

"התעצבנתי כל כך וגם לא עד כדי כך, וזה הפך לבדיחה מטורפת במובן מסוים… היו לי אנשים ששלחו לי צילומי מסך ממספר אחד על אחד לשרשורים קבוצתיים של האדם הזה ואמרו שהם לא הולכים", נזכר בואו. . "הראשון שקיבלתי היה ב-9 באפריל. בסוף זה היה כל כך מצחיק ששמתי את כל צילומי המסך באלבום בסדר כרונולוגי".

למרות שסטסי ובו למדו רק ביום שהם עזבו לרומא שהזוג לא ישתתף בחתונה שלהם, סטסי אמר שהבחור הכריז שהוא לא יהיה שם במשך חודש לחברים של בו ו"רשום מספר רב של סיבות למה הם לא היו."

"הם קיבלו RSVP 'כן', היא המשיכה. "[And] בכל פעם שהיינו לידם, הם אומרים 'אנחנו באים'. ואז זה המשיך לקרות. ושבועיים לפני החתונה, הייתי כמו, 'אנחנו צריכים לטפל בזה איתם כי אני לא משחק את המשחק הזה'. הזמנתי את כל הדברים שהיינו צריכים מבחינת הקצאת מושבים וכרטיסי המקום. אז אני צריך לדעת אם אני צריך לבקש במהירות כדי לסדר את הדברים מחדש."

אמנם לסטסי ולבו היו ספקות אם הזוג הזה יצליח להגיע לאיטליה, אבל הם האמינו שהם "החברים הטובים" שלהם.

"חברים טובים לא עושים את זה. הם לא מדברים על החתונה שלך מאחורי הגב או מעמידים פנים שהם באים ונותנים רשימה של סיבות למה הם לא באים לאנשים אחרים. חברים לא עושים את זה אחד לשני", קבע שטאסי.

אבל במקום לחכות ולראות אם הזוג האלמוני יופיע, סטסי ובו החליטו לשלוח להם הודעה.

"[Beau] היה כמו, 'היי, אז אתם באים לחתונה הזו או לא בגלל שאחד מכם שולח הודעות טקסט [my] החברים הכי קרובים שאתה לא בא עם מספר פרטים וסיבות למה. מאוד מבולבל. מה לעזאזל?'” גילה סטסי. "ובהתחלה, הבחור הכחיש את זה. 'מה? לא אמרתי שום דבר מהדברים האלה. לא שלחתי הודעה לדברים האלה'".

ואז, לאחר שבוו הפנה אותו להודעות הטקסט שראה, האיש אמר, "כן, אתה צודק. כן אמרתי את זה", אבל הוא התעקש שההודעות לא נכונות ושהוא ואשתו יהיו נוכחים בחתונה שלהם.

"ואני כמו, 'בסדר. אני מקווה שכן, כי יש הרבה אנשים שהייתי שמח להזמין שאני יודע שישמחו להיות בחתונה שלנו ושניים מהמקומות האלה שאתם תפסתם", שיתף סטסי. "הם ידעו שאנחנו מתכננים את החתונה הזו לחודש הזה במשך שנה. אז הייתה להם מספיק הזדמנויות לומר, 'אל תבזבז עלינו הזמנה כי אנחנו לא מתכוונים לבוא'”.

"יש אנשים שאני מאוד אוהב ודואג להם שהייתי צריך לבטל את ההזמנה. אז הסברתי להם שזה קצת מבולגן שאני שומע את זה אז אני מקווה שזה לא נכון", הוסיף שטאסי.

למרבה הצער, סטסי אכן למד שהזוג לא ישתתף.

"ביום, לא 24 שעות לפני, היום שבו אנחנו יוצאים לטיסה שלנו לרומא, שעתיים לפני שאנחנו יוצאים מהבית, אני יושב על הספה. המזוודות שלנו נמצאות ליד דלת הכניסה, הכל נעשה… אני מקבל הודעת טקסט מהילדה שחלק מהקשר הזה אומר, 'אנחנו לא באים', עם הרבה הרבה סיבות למה הם לא באים. זה היה רומן. שעתיים לפני שאני עומד לנסוע לשדה התעופה להתחתן אני מקבל הודעה מחברים שאמורים להיות החברים הקרובים שלנו שהם לא יצליחו. זה כל כך מטורף בצורה מטורפת", גילה סטסי כשבו אישרה שהנימוק שלה הוא משהו שהוא כבר קרא מבן זוגה.

"הייתי כמו, 'עכשיו אתה משקר. שניכם משקרים״. זה אמור להיות השליחה המשמחת שלנו… ישבתי שם וחשבתי, 'באמת? זה סוג האנשים שיש לנו בחיינו?'" בו הודה. "אני רק רוצה אנשים טובים בחיים שלי."

סטסי המשיכה ואמרה שהיא כבר לא יודעת למי להאמין וגם אין לה זמן להבין את זה.

"אני לא מאמין שתפסתי שני מקומות. אני לא מאמין שחשבתי שאנחנו קרובים. אני מרגיש טיפש שחשבתי שאנחנו חברים טובים יותר מזה", הסביר שטאסי. "אני רוצה להקיף את עצמי עם [people] שמתקשרים איתי, שיש לנו כבוד הדדי. וכשהייתי בחתונה, הסתכלתי סביבי על כל מי שהיה שם והייתי כמו, 'אלוהים, אני אוהב כל אדם בודד שנמצא כאן. אני כל כך אסיר תודה על כל אדם שנמצא כאן ואיזו קבוצה נפלאה של אנשים שאנחנו אוהבים – שלא היו עושים לנו את זה'".

לדברי בו, בטקסט האחרון שקיבל היה כתוב "אנחנו אוהבים אתכם… אז מצטער", והוא לא קנה את זה.

"אתה יודע מהי אהבה? אני לא חושב", הוא קבע.

"לא," הסכים סטסי. "וזה לא קשור לעובדה שלא באתם. זו הדרך שבה טיפלת בזה. ברור שלא אכפת לך כל כך מאיתנו או שיש לך כל כך הרבה אהבה וכבוד לנו כדי לתקשר ולטפל בזה בצורה מכבדת ואני לא כאן בשביל זה”.

חוקי Vanderpump חוזר לבראבו לעונה 10 בהמשך השנה או בתחילת השנה הבאה.

קישור מקור