סטסי שרדר מעורר שמועות על הופעה חדשה עם פיקויק

הָיָה יָכוֹל שטאסי שרדר ללכת לפיקויק להופעה חדשה לגמרי?

שנתיים לאחר האתחול מ חוקי Vanderpump מאת בראבו עקב ההתנהגות חסרת הרגישות הגזעית שהפגינה בעבר, שטאסי עוררה שמועות על ספין-אוף פוטנציאלי כששיתפה סדרת סרטונים בסטורי שלה באינסטגרם שבהם היא הוצפה במתנות על ידי שירות הסטרימינג NBCUniversal.

"כשאני אומר לך, אני כולל את רוזנת האלמנה כהשראה ביומנים המתבטאים שלי!!! הערה לעצמי: תמשיכי להפגין, שהש-ט עובד", כתבה סטסי בכיתוב הסרטון הראשון שלה, שהציג זוג רעולי פנים שהגישו לה מתנות על מגש עם גלגלים.

לאחר מכן אישר שטאסי כי הוצג בפניה א אחוזת דאונטון חוויית האוכל.

"חלומות אכן מתגשמים", המשיכה והודתה לפיקויק על המצגת, שכללה גם ספר בסל.

חוקי Vanderpump שטאסי שרדר מקבל מתנות מפיקוק

יחד עם סט שני של סרטונים, סטסי לקחה את מעריציה ועוקביה לביתה ב-1.7 מיליון דולר בהוליווד הילס, שם נהנתה מארוחה עם בעלה, בו קלארקוחבר.

"חדר האוכל שלי נועד לזה דאונטון חוויה", היא שיתפה.

חוקי Vanderpump שטאסי שרדר מקבל מתנות מפיקוק

כפי ש כללי משאבה המעריצים עשויים לזכור, אנדי כהן עורר שמועות על ספין-אוף פוטנציאלי בהשתתפות חברי צוות ה-OG של התוכנית מוקדם יותר השנה במהלך פרק של צפו בשידור חי מה קורה כפי שהוא בירך לאלה קנט למועדון בראבו ואמרה בטעות שהיא כוכבת של עמק ונדרפומפ.

ואז, שבועות לאחר מכן, ליסה ונדרפומפ התייחס לאפשרות במהלך ראיון עם E! חדשות, ואמרה שבעוד שהם לא היו "שם עדיין", היא לא יכלה להפיל את הרעיון לחלוטין.

למרות שקשה לומר מה קורה עם שטאסי ופיקויק, היא אישרה בספרה שיצא לאחרונה, Off With My Head: The Definitive Basic B-ch Handbook to Surviving Rock Bottomשהיא ובו היו אמורים להופיע ב-a כללי משאבה ספין-אוף לפני שהיא פוטרה.

Vanderpump ספין-אוף היה אמור להיות מגשר על ידי פרק על החתונה האיטלקית המדהימה שלי, שלאחר מכן יציג את התוכנית החדשה. הַפתָעָה! כולנו כל כך ציפינו לזה", כתבה בספר.

האם הייתם צופים בסדרת Peacock עם סטסי?

קישור מקור