סטסי שרדר משתף עדכון עם ליסה וקריסטן, חיי המין

האם שטאסי שרדר בקשר עם ליסה ונדרפומפ לאחר שפוטר ממנו חוקי Vanderpump ביוני 2020?

בזמן שהופיעה בפודקאסט בחודש שעבר, סטסי הציע עדכון על היכן היא עומדת עם ליסה לפני שדנה ביחסים האינטימיים שלה עם בעלה בו קלארקמסבירה איך החברות שלה עם קייטי מלוני ו קריסטן דאוט שונים, וחושפים מה היא עשתה לאחר שפוטרה מסדרת הריאליטי בראבו.

אחרי המארחים של The Skinny Confidential הוא והיא הפודקאסט הזכיר שליסה מחאה כפיים לאחרונה לסטסי כטלוויזיה טובה, סטסי הודה שהתגובה הייתה "נחמד מצדה לומר".

"בכל פעם שנתקלתי בה ורואה אותה, זו הייתה שיחה מאוד מקסימה וכל מה שאני רואה שהיא פרסמה יש דברים כאלה", ציין סטסי.

למרות שסטסי הודתה שהיא וליסה מעולם לא היו ביחסים קרובים מספיק כדי שיתקשרו וישלחו הודעות אחד לשני, היו ביניהם יחסים לבביים במהלך עבודתה.

"[We were] כמה שבוס יכול להיות עם מישהו… זה יותר, אם אני נתקלת בה, זו חוויה נחמדה ואני נהנית להיתקל בה", הסבירה.

באשר לנישואיה לבו, סטסי אמרה שכעת, כשהשניים הם הורים לבת הארטפורד בת השנה, היא צריכה להיות יותר מכוונת לגבי חיי האהבה שלהם.

"אני מתכננת ימים מסוימים," היא אישרה. "הוא לא יודע שאני מתכנן את זה, אבל אני יודע שביום הזה וביום הזה במהלך שנת הצהריים שלה, אני אתחיל את זה. בו עכשיו יודע שאפילו לא ליזום יותר… רק תן לי ליזום כשאני אהיה רני."

כשסטסי נשאלה אז על החברות שלה עם קייטי וקריסטן, היא הודתה שהיא וקריסטן לא היו קרובים כל כך.

"קייטי היא הסנדקית של התינוק שלי. היא אחת מהחברות הכי קרובות שלי ואני חברה של קריסטן אבל זה לא אותו דבר", היא הודתה. "כולנו הולכים לכיוונים שונים והחיים שלנו כל כך שונים. אין לי זמן פשוט לעשות לייק, להיות מכשפה מ-Weho."

בעוד שסטסי לא אמרה בדיוק מדוע מערכת היחסים שלה עם קריסטן שונה, היא המשיכה לדון ברצונה ל"חברים בתחזוקה נמוכה".

"אני פשוט מרגיש שהחברים שלך צריכים להתאים את הרמה שלך למה שהיא. אז כשמישהו נזקק במיוחד או צריך שאכתוב לו הודעות טקסט כל יום או לבלות כל הזמן, אני אומרת, 'לא לא, אני חברה דלת תחזוקה… זה מה שאני צריכה ממך'", שיתפה.

אחרי שסטסי פוטרה בגלל התנהגות גזענית בעבר לפני כמעט שנתיים, היא לקחה הפסקה מהרשתות החברתיות כדי להתמקד בדברים אחרים כשהתכוננה לבואו של ילדה הראשון.

"מעולם לא נכנסתי לרשתות החברתיות. נכנסתי לפינטרסט. זה היה המרחב הבטוח היחיד שלי עבור מדיה חברתית. החלטתי לאזור, לא לעשות כלום, להתמקד במה שגורם לי להרגיש שמח ובריא. ופשוט צפיתי אאוטלנדר במשך קיץ שלם וקנתה קישוטי ליל כל הקדושים וחג המולד שבעה חודשים לפני החגים האמיתיים", נזכרה סטסי וציינה כי היא גם "אפתה 24/7" ו"למדה איך להכין יומן יול".

גם במהלך הפודקאסט, שטאסי שיתפה את תוכניותיה לעתיד, והצהירה כי היא מקווה לחזור לפודקאסט הקודם שלה, לחזור לסיבוב הופעות וליצור סדרה חדשה המבוססת על ספרה השני, Off With My Head: The Definitive Basic B*tch Handbook to Surviving Rock Bottom.

"דבר אחד שלמדתי בשנתיים האחרונות הוא להתמקד בדבר אחד בכל פעם ולהשקיע את כל כולי בדבר אחד ואז לעבור לדבר הבא, וכך במוחי, הכנסתי את כל מה שהיה לי בספר הזה. ואז עכשיו החתונה הזו והשלב הבא, הקיץ הזה, הפוקוס הוא [restarting] הפודקאסט שלי," היא חשפה.

"ואז בסופו של דבר אני יכול להיות כמו, 'בואו נסייר שוב בפודקאסט, והאם מישהו רוצה לקנות את הזכויות על כבוי עם הראש שלי כדי שאוכל להפיק את התוכנית כי יש לי הרבה רעיונות? אז זה המקום שבו לוח החזון שלי נמצא אבל אני עושה צעד אחד בכל פעם", היא המשיכה.

חוקי Vanderpump עונה 10 צפויה להיכנס להפקה בקרוב.

קישור מקור