סטסי שרדר משתף פוסט קריפטי על רקע ריב עם ג'קס

שטאסי שרדר שיתפה סדרה של פוסטים בסטורי שלה באינסטגרם מוקדם יותר השבוע, שחלקם השתכנעו שהם מתייחסים לדרמה המתמשכת שלה עם ג'קס טיילור ו בריטני קרטרייטשנטשו את חתונתם האיטלקית במאי שעות ספורות לפני שטאסי ו בו קלארק עזב את לוס אנג'לס.

אחרי שהתקשרה לזוג בפודקאסט שלה (בלי לומר את שמם בעצם) ה חוקי Vanderpump alum פנתה לרשתות החברתיות, שם היא הקניטה את מעריציה ועוקביה של תה "מדהים" בכמה פוסטים נסתרים.

"רק מחכה בסבלנות עד שאוכל סוף סוף לדבר על…" הקניטה סטסי באחד הפוסטים שלה, באמצעות כָּבֵד.

באחר, שכלל את דברים מוזרים לוגו, היא הוסיפה, "כמו… אני לא רוצה לקלקל את החרא הזה לאף אחד. נ.ב. זה מדהים."

לאחר מכן היא אמרה שהתה היחיד שהיא שפכה היה זה של הדרמה של נטפליקס ובמקביל גם נתנה הנהון לנושא אחר, שעליו היא לא פירטה.

"לא לאכזב, אבל דברים מוזרים הוא התה היחיד שאני אוהב לשפוך כי כל השאר כן [funny]", היא ציינה, יחד עם אימוג'י צוחק תוך כדי בכי ו-GIF שלה.

"IYKYK," היא הוסיפה בפוסט אחר, שכלל אימוג'י פרצוף קורץ.

במהלך פרק יוני בפודקאסט שלה, סטסי אמרה שזוג שהזמינה לחתונתה הבטיח לה שהם ישתתפו – למרות שהגבר במערכת היחסים אמר לפי הדיווחים לחבריהם המשותפים שהם לא יהיו שם.

״אני לא מאמין שתפסתי שני מקומות. אני לא מאמין שחשבתי שאנחנו קרובים. אני מרגיש טיפש שחשבתי שאנחנו חברים טובים יותר מזה", הסביר שטאסי. "אני רוצה להקיף את עצמי עם [people] שמתקשרים איתי, שיש לנו כבוד הדדי. וכשהייתי בחתונה, הסתכלתי סביב על כל מי שהיה שם, והייתי כמו, 'אלוהים, אני אוהב כל אדם בודד שנמצא כאן. אני כל כך אסיר תודה על כל אדם שנמצא כאן ואיזו קבוצה נפלאה של אנשים שאנחנו אוהבים – שלא היו עושים לנו את זה'”.

זמן קצר לאחר מכן, בריטני הופיעה שיאנה שיהפודקאסט של, שבו היא אישרה את ה"שבר" שלהם.

"רציתי להיות שם, והלוואי שיכולתי להיות שם 100, 1,000 אחוז", התעקשה בריטני. "לעולם לא הייתי עושה דבר כזה בכוונה בעוד מיליון שנה. היו לנו סיבות ממשיות למה לא יכולנו ללכת".

למרות שסטסי לא הזכירה את הדרמה שלה עם ג'קס ובריטני בסטורי שלה באינסטגרם, מספר משתמשי Reddit הכבידו על הדרמה ביניהם לאחר שראו את הפוסטים שלה, שרבים מהם צידדו בשטאסי.

"בריטני חושבת שסטסי מספיק טיפש כדי להאמין לתירוצים המטופשים האלה. אני לא מעריץ של סטסי, אבל היא לא האידיוט המוחלט שבריטני חושבת שהיא", אמר אדם אחד.

"אני מקווה ששטסי ישמור בשקט בנושא הזה. בריטני משתמשת בזה לרלוונטיות ולא לדאגה אמיתית לחברות", חשד אחר. "כל הלוך ושוב נותן לג'קס ובריטני את מה שהם רוצים, דרמה. זה שהם עשו עליהם את החתונה (השנייה) של שטאסי זה כל כך על המותג".

"בריטני היא טיפשה – האם לסטסי יש בכלל תה אחר לשפוך על המחדל הזה?" תהה שלישי.

קישור מקור