סטסי שרדר מסביר מדוע היא ובו קלארק גזרו את חוקי Vanderpump שחקנים מאיטליה לרשימת אורחים לחתונה

סטסי שרדר על למה היא חתכה חוקי משאבה שיצאו מחתונה

שטאסי שרדר הייתה סיבה טובה לעזוב רבים מהקודמים שלה חוקי Vanderpump מככבים ממנה ו בו קלארקהחתונה השנייה של איטליה בתחילת החודש.

במהלך הופעת פודקאסט ביום שני, שטאסי פתחה מדוע היא נאלצה לחתוך 70 אחוז מרשימת האורחים שלה לאחר שפוטרה מסדרת הריאליטי בראבו בשנת 2020 עקב האשמות עבר בגזענות.

"זה היה אמור להיות דולק חוקי Vanderpump", הסביר סטסי בפרק ה-23 במאי של ה- סקיני חסוי הוא והיא פודקאסט, דרך Us Weekly.

לדברי סטסי, היא ובו למעשה הצטרפו למפיק כשסיירו לראשונה במקום החתונה שלהם ב-2019. עם זאת, לאחר שהזמינו את אזורי הטקס וקבלת הפנים, כמו גם את המלון הנבחר שלהם, לסטסי נודע שהיא לא תיכלל בסדרה. העונה התשיעית הקרובה.

סטסי טופלה גם עם סיבוכים הקשורים למגיפת COVID-19, מה שמנע ממנה ומבו לנסוע לאירופה והוביל אותם במקום זאת לקשור את הקשר בטקס חיצוני בספטמבר 2020.

"בראבו לא שילם על החרא הזה," שיתף סטסי. "[We had to] לחתוך 70 אחוז מרשימת האורחים כי זה יקר מדי. עכשיו זו חתונה של 35 אנשים ברומא במיקום שמיועד להמון אנשים".

כפי ש כללי משאבה המעריצים יודעים כעת, חברי הקאסט היחידים שנכחו במהלך הטקס האיטלקי של סטסי ובו היו קייטי מלוני ובעלה המנוכר, טום שוורץ. למרבה המזל, למרות ההחלטות ה"חותכות" שהיא נאלצה לקבל, סטסי אמרה ש"כולם די הבינו".

"שלחנו אימייל כמו, 'יו, זמנים קשים, אנחנו לא יכולים לעשות חתונה של 200 איש. זה לא אומר שאנחנו לא אוהבים אותך, אבל אתה לא חלק מ-35 האנשים המובילים שלי'", גילה סטסי.

בעוד שסטסי שמרה על קשר עם רבים מחבריה לשעבר לקאסט, היא הודתה שהיא הרבה יותר קרובה לחלק מאשר לאחרים.

"קייטי, כמו שאמרתי, היא הסנדקית של התינוק שלי. היא אחת החברים הכי קרובים שלי", אמר סטסי. "אני חבר של קריסטן אבל זה לא אותו הדבר. כולנו הולכים לכיוונים שונים. החיים שלנו כל כך שונים. אין לי זמן להיות מכשפה מ-Weho."

באינסטגרם אחרי החתונה של סטסי ובו, קריסטן דאוט אישרה שהיא, למעשה, הוזמנה, אבל לא יכלה להגיע בגלל התחייבות מוקדמת.

"אוף כל כך עצוב שהתגעגעתי לרומא, אבל יש לנו כאן חתונה שכבר הזמנו!" אמרה קריסטן. "אני כל כך שמח שהיא קיבלה את חתונת החלומות שלה."

קישור מקור