סטסי שרדר על למה היא חתכה קשרים עם חוקי משאבה

שטאסי שרדר משקפת את קץ החברות בעבר במהלך פרק דצמבר 2022 של הפודקאסט שהושק מחדש, ישר עם סטסי.

לאחר שהודתה היא למדה להעריך "חיים איטיים יותר" לאחר שפוטרה ממנה חוקי Vanderpump ביוני 2020, סטסי אמרה שאחרי שנאלצה לבלות עם אנשים שהיא "לא אהבה" בסדרת הריאליטי בראבו, היא למדה לחתוך אנשים מחייה שלא מביאים לה "שמחה או אושר".

"למה אני צריך ללכת לבלות עם מישהו שכל הזמן מתלהם עליי בפודקאסטים אחרים? למה אני צריך לעשות את זה? למה?" שאל שטאסי, דרך כָּבֵד. "בגלל שאנשים באינסטגרם משאירים תגובות כמו, 'למה אתה לא מבלה עם האדם הזה יותר?' כי אני לא רוצה! בגלל שהאדם הזה לא מביא שמחה והאדם הזה הוא – אני לא יודע, גדלנו אחד מהשני וזה מותר".

למרות שסטסי לא שמה שמות, היה לה הסתכסך מאוד פומבי ג'קס טיילור ו בריטני קרטרייט לפני חודשים לאחר שבני הזוג לא הגיעו אליה ו בו קלארקהחתונה האינטימית של איטליה בטענה שמספר גורמים הובילו אותם לשחרור שעות ספורות לפני שסטסי ובו יצאו לאירופה.

בהמשך מהחברות שהסתיימו, סטסי אמרה שהיא ובו מקווים לקבל את ילדם השני השנה.

"הדבר העיקרי שאני מקווה לו בשנת 2023 הוא שאני באמת רוצה ללדת," היא שיתפה, באמצעות כָּבֵד. "תמיד ידעתי שאני רוצה משפחה גדולה, משפחה גדולה ככל שיכולתי, אני יודע שאני רוצה ללדת כמה שיותר ילדים, אתה יודע, אתה אף פעם לא יודע מה אתה הולך להיות מבורך עם."

לדברי סטסי, היא הרגישה כלולה מתפקידה כאמא לאחר שקיבלה את פני הבת הרטפורד בינואר 2021. עם זאת, לאחר שובה של ישר עם סטסי והוצאת ספרה השני, Off with My Head: The Definitive Basic B**** Handbook to Surviving Rock Bottomהיא הרגישה אנרגיה מחודשת.

"גם אני בן אדם, אני לא רק אמא, יש לי את החלק הזה בי בחזרה. אני אני. גם לשטאסי יש חשיבות", ציינה. "ולכן פחדתי להיכנס להריון שוב לזמן מה והלוואי שזה לא ייקח לי כל כך הרבה זמן כי לא הבנתי, אתה יודע, לוקח זמן להיכנס להריון והגענו לנקודה שבה אני רוצה את זה יותר מכל דבר בעולם."

שטאסי גם כותבת ספר שלישי, אבל היא לא רצתה לקלקל שום פרט.

"זהו 'מדריך B**** Hand Guide', עדיין זה אבל המסר הוא – זה מאוד ברור ושונה אבל אני לא יכולה להגיד יותר מדי, רק יודעת שאני עובדת על זה", היא אישרה.

חוקי Vanderpump עונה 10 צפויה להתחיל לשדר בבראבו בתחילת השנה.

קישור מקור