סטפני הולמן משתפת אירוע משפיל שלא מוצג ב-RHOD

סטפני הולמן שיתפו פרטים של סצנה שלא שודרה של עקרות הבית האמיתיות של דאלאס תוך כדי אירוח מפגש "שאל אותי שאלה" עבור מעריציה ועוקביה בסטורי באינסטגרם שלה ביום שני.

שבועות לאחר ההכרזה השמועה בנוגע לעונה שישית שעלולה להגיע ב-BravoCon מעולם לא הגיעה, סטפני הגיבה למספר מעריצים סקרנים בחשבון המדיה החברתית שלה, שאחד מהם תהה כיצד ההפקה הצליחה למנוע מהעומדים מהצד להתקרב אליה ולשאר צוות השחקנים. בתוך הצילומים.

"איך ההפקה מנעה מאנשים לבוא אליך במהלך הצילומים?" הם שאלו ב-5 בדצמבר.

ואחרי שחשפה ש"רוב האנשים היו מתרחקים באופן טבעי בגלל המצלמות", סטפני הביטה לאחור באחד מטיולי הקאסט שלה, שבמהלכו היא וחבריה הוטרדו על ידי קבוצת גברים צעירים.

"כשהלכנו לטיול השחקנים שלנו ל [Kameron Westcott]של [family’s] בית סקי למעשה צרחו עלינו חבורה של חבר'ה שיכורים בקולג' שהיו בחופשת האביב", היא שיתפה. "הם עקבו אחרינו לארוחת ערב וקראו לנו בשמות הכי גנאי כדי לנסות להופיע במצלמה. זה היה כל כך משפיל ופשוט הרגיש כל כך מגעיל".

אבל סטפני והנשים האחרות שמרו על קור רוח.

"אבל לא יכולנו להגיד כלום והמשכנו לעשות את העבודה שלנו", הסבירה.

סטפני הולמן על רגע RHOD משפיל שלא עלה לאוויר

מעריץ אחר באינסטגרם שאל, "מה היה האהוב עליך RHOD העונה לצלם?"

"אני חושב שהעונות הטובות ביותר שצילמנו אי פעם היו עונות [two] ו [three]", ענתה סטפני, יחד עם תמונה שלה ושל ברנדי רדמונד.

סטפני הולמן חושפת את עונות ה-RHOD האהובות

כמו כן, בסטורי שלה באינסטגרם, סטפני הגיבה למעריץ שביקש עדכון עליה ו טרוויס הולמןהבית החדש של מונטנה, עליו היא מציעה עדכונים שוטפים במשך החודשים האחרונים.

"הם עובדים עכשיו על גימור הקומה האחרונה. הנה נוף אווירי שהם שלחו לנו לפני כמה ימים", היא שיתפה, יחד עם תמונה מעל האחוזה ושל האגם הסמוך.

RHOD סטפני הולמן מציעה עדכון לגבי הבית של מונטנה

סטפני הופיעה בכל חמש העונות של עקרות הבית האמיתיות של דאלאסשהוצגה לראשונה באפריל 2016 והגיעה לסיומה באוגוסט 2021.

קישור מקור