סיארה ואמנדה על למה אין איחוד של 'בית חורף'

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

סיארה מילר ו אמנדה בטולה מדברים על כך שאין מפגש מיוחד לעונות החדשות של בית חורף.

בעקבות הגמר של שבוע שעבר, הנשים פתחו על לוחות הזמנים המסובכים של הצילומים עם שתי התוכניות, תוך שהם גם שיתפו היכן הן עומדות לינדזי האברדמגיב למשולשי האהבה הרבים של קסם דרומי כוכב אוסטן קרולומתגרה בעונה השביעית הקרובה של בית קיץ.

"זה הופך לבלבל, שתי הופעות, מנסה לא לשפוך את השעועית על מה שקורה", סיפרה סיארה בידור הערב ב-19 בדצמבר. "יש דברים שאתה לא יכול לדבר עליהם עדיין, אבל בהחלט משתלבים ברגשות שלך בתוכנית הספציפית הזו. קשה לפעמים לשמור את הסיפורים ישרים”.

כי בית קיץ צולם בעבר בית חורף החל לשדר, קווי העלילה של שתי הסדרות "כולן [bleed] יחד", כפי שהסבירה סיארה.

"זה כמעט כמו שלנו בית קיץ מפגש מחודש הוא, כאילו, בית חורף ו בית קיץ בשילוב", הוסיפה אמנדה.

למרות שלינדזי והארוס שלה כיום, קארל רדקהלא הוצגו בכל העונה השנייה של בית חורףהם היו מעורבים בהרבה דרמה לאחר שהאינטראקציה של לינדזי עם אוסטן בחתונה של אמנדה וקייל קוק הועמדה בספק.

כפי שהמעריצים יודעים, סיארה הייתה מעורבת במשולש האהבה שלה עם אוסטן ולינדזי במהלך עונה קודמת. ובגלל שהעונה ההיא שודרה מתי בית חורף צולמה, היא אמנם הרגישה "מתח רב" עם לינדזי. ובכל זאת, כשנשאלה אם נשות הסדרה "שונאות" את לינדזי, סיארה הכחישה דבר כזה.

"אני לא מרגישה שאנחנו שונאים את לינדזי," אמרה סיארה על עצמה ועל אמנדה. "[But] זו בהחלט הייתה תקופה קשה. לפני שהם בכלל הגיעו לשם, כמעט כל הבית היה כמו, 'איך זה הולך ללכת?' זה בהחלט היה שונה".

באשר למשולש האהבה לכאורה של לינדזי עם אוסטן, שלכאורה היא עשתה מהלך בחתונה (לאחר שהיא וקארל הכריזו על רגשותיהם אחד כלפי השני), היא וקארל התעקשו שהם לא יהפכו את הדברים לרשמיים עד שבועות לאחר מכן. וכשזה מגיע לאמנדה שהודיעה ללינדזי על ספקולציות ציר הזמן בקרב הקבוצה, אמנדה התעקשה שהיא "לא מקימה אותה".

"זה ממש גרם לי לאי נוחות שכולנו מדברים עליהם – ובמיוחד על קארל – שזה היה ממש מחורבן אם הוא היה צופה בזה בחזרה והיה כמו, 'אוי וואו, אף אחד לא אמר לי כלום'." היא הסבירה על החלטתה למלא אותה.

"זה אחד מהמצבים שבהם אתה ארור אם אתה עושה זאת, ארור אם לא," ציינה סיארה. "הכל מתועד, וזה לא כאילו בעצם הסתרנו את זה ממנה. כאילו, ברור שהיא הולכת לגלות. אז, מישהו אומר את זה בפניה, או שהיא צופה בזה בעוד שמונה חודשים ואז היא מגלה את זה".

אמנדה גם הלכה לאוסטן כדי לקבל את הצד שלו בסיפור. אבל כשהתעמתה, אוסטן ניסתה לחזור אחורה, מה שלדבריה וסיארה היה אוסטן "קלאסית".

"הוא עושה את זה יותר מרובנו – או לפחות יותר ממני – אנחנו לא טיפשים", הצהיר סיארה. "אם אתה מעלה משהו כל כך שנוי במחלוקת כמו זה, אתה יודע שזה הולך להיות נושא לשיחה בבית. אתה יודע מה אתה עושה."

לאחר מכן ציינה סיארה שהרעיון שלינדזי תעשה מהלך על אוסטן היה רחוק מלהיות בלתי אמין.

"זה לא יהיה מוזר אם זה יקרה. הם מתנשקים, הם מתבלבלים. זה לא יהיה מוזר. זה היה אותו נרטיב מתקופת הקיץ", שיתפה. "זה לא היה יוצא דופן, או חריג, עבור אף אחד מהם."

בעוד שלינדזי עזבה בסופו של דבר בית חורף ביחסים טובים עם צוות השחקנים, היא ואמנדה לא דיברו מאז שאמנדה הציעה להמשיך צפו במה שקורה בשידור חיב אנדי כהןזה גורם לכך שלינדזי הייתה גסה כלפי מעריצים.

"חשבתי שאנחנו במקום מספיק טוב שבו אני אומרת שזה לא היה יוצא – או שהיא לא חשבה שזה זדוני או התקפה", אמרה אמנדה על התגובה. "ידעתי שהיא לא תהיה כמו, 'אה, תודה, אמנדה…' אבל גם לא ציפיתי לתגובה כה חמורה ממנה. באמת לא חשבתי שזה יעצבן אותה כל כך, ואני מרגיש רע עם זה, אבל יש הרבה לחץ על צפו במה שקורה בשידור חי להצחיק, להיות מבדר, להיות שנון, לשפוך תה."

לגבי העונה השביעית של בית קיץסיארה אמרה שהפרקים החדשים יהיו "טרמפ", ואמרה, יחד עם אמנדה, שהם יהיו "כאוטיים", "דוזי" ו"מתישים רגשית", והוסיפה כי אוסטן לא תוצג.

"לאנשים מסוימים אסור לחזור בית קיץ", אישרה סיארה. "סיימנו עם הסיפור של אוסטן קרול כולם, סיימנו."

גם בעונה החדשה, המעריצים יראו יותר ממה שגרם להתנגשות בין לינדזי לבין דניאל אוליברה.

"יש דברים בסיסיים או דברים שקרו לפני ההצטברות הזו, אבל לרוב, אני חושב שכולנו ראינו את זה מתנגן וגם אתם תעשו זאת," הקניטה אמנדה.

בית קיץ העונה השביעית אמורה לצאת לאקרנים ב-2023 ב-Bravo.

קישור מקור