סינתיה ביילי מאשרת חזרה ל-RHOA! מדברים על ננה וקניה

קרדיט: סינדי אורד/צ'ארלס סייקס/בראבו

סינתיה ביילי גילתה שהיא חוזרת אליו עקרות בית אמיתיות מאטלנטה בתור 'חבר' דליפות NeNeתביעה נגד בראבו, ושיתפה את המקום בו היא עומדת קניה מור.

הרבה השתנה עבור סינתיה בשבועות האחרונים. הכוכבת פרסמה לאחרונה את הפרידה שלה מבעלה מייק היל. סינתיה הציעה שהמעבר ללוס אנג'לס לגור עם מייק היה גורם לחץ בנישואים.

בראיון וידאו עבור Suavvמשותף על ידי @jaysrealityblog בתאריך טוויטרסינתיה חשפה את חזרתה לבראבו כ"חברה".

"אני הולך לשחק עם הבנות קצת העונה", אמרה סינתיה. "אולי כמה עונות עתידיות."

הכוכבת שיתפה שהיא מתגעגעת לבילוי עם חברי השחקנים, ועדיין יש לה כמה "חברויות ממש נהדרות" איתם. לדברי השחקנית, חבריה לשעבר לא מפסיקים להזמין אותה לאירועים הקרובים.

חזרתה לתוכנית אפשרית מכיוון שהיא "מבלה יותר זמן באטלנטה". לעונה הנוכחית יש רק "עוד כמה שבועות של צילומים", אמרה.

"אני חושבת שאני מוכנה לחזור למצלמה עם כמה מהגברות," הסבירה סינתיה.

לאחרונה, דיבר הבוגר על מאחורי חבל הקטיפה עם דוד יונטף פודקאסט, הפונה לכמה מחברותיה לשעבר.

בנוגע לתביעה של NeNe Leakes, סינתיה אמרה שזה "מצער" לראות כיצד מערכת היחסים של NeNe עם בראבו "הסתיימה". היא תיארה את חברתה לשעבר לצוות כ"היצירה של בראבו", והיא טענה ש"הם עבדו כל כך טוב ביחד במשך כל כך הרבה שנים".

"זה באמת שובר את הלב שלי לראות איפה זה עכשיו," היא המשיכה. "היא הייתה כמו החברה הראשונה שלי בתוכנית. אז ראיתי מה זה היה וזה מצער שזה איפה שזה נמצא. ואני מקווה שהם יוכלו לעבור את זה, לעבור את זה".

הכוכבת הודתה, עם זאת, שהיא לא "יודעת" אם מערכת היחסים בין בראבו ל-Ne ניתנת לתיקון.

סינתיה נזכרה אז ברגשותיה לאחר שעזבה את התוכנית. היא הסבירה ש"חלק קטן" ממנה התחיל לשאול, "איך באמת הולך להיות הפרק הבא הזה?" היא גם הציעה לחשוב, "האם הקריירה שלי נגמרה… האם הרגע שלי חלף?"

היא גם דנה בטענתה של קניה שוויתרה על התואר 'נבל'.

"אני מתכוון לנבל או לא לנבל, קניה תמיד תהיה מתנקשת הצל", אמרה סינתיה. "היא פשוט לא מתאמצת עם זה. אתה יודע, היא נהנית עם זה. זה מה שזה… על [Real Housewives Ultimate] טיול בנות, כאילו כמעט הרגשתי שאני הנבל בתוכנית ההיא כי היו לי כמה בעיות עם אנשים. אז עניין הנבל הוא לא כל מה שהוא נסדק להיות."

לאחר מכן היא הודתה שהזמן שלה עם קניה נמשך RHUGT שינו את הידידות שלהם.

"אנחנו לא איפה שהיינו פעם. אני מאחל לה בהצלחה", היא הביעה. "חברויות עולות ויורדות, זה מה שזה. בשבילי, אני במרחב שבו טוב לי איפה שאנחנו… היא שולחת הודעות מעת לעת… קיבלתי ממנה טקסט לא מזמן, למעשה. אני חושב שהיא הייתה כאן כנראה צילמה כמה דברים לבראבו. והיא רצתה לדעת אם אני בעיר [but] למעשה הייתי בדרך למיאמי".

צופים רבים תוהים כיצד יתקשרו שני החברים כאשר סינתיה תחזור לרשת. האם הם יתפייסו – או שהמצלמות יחמירו את זה?קישור מקור