סיפורו של דרו סידורה על 'RHOA' הוא "מזויף"

שופטת טמרה לא כל כך בטוח בזה דרו סידורה ו ראלף פיטמן ג'וניור. הם כנים לגבי נישואיהם.

במהלך פרק אחרון בפודקאסט שלהם, ה עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג' אלום והקודם שלה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס כוכב מנחה שותף, טדי מלנקמפהגיב לפרק הבכורה של עקרות הבית האמיתיות של אטלנטהשבו הציג את דרו חושפת שהיא נתקלה בהודעת טקסט מהעוזר של ראלף, שבה הציעה האישה לתת לו עיסוי.

"לא יישארו לו ביצים. הייתי חותכת אותם", הודתה טמרה שני T'ים בתרמיל לאחר שנשאלה איך היא תגיב לתרחיש כזה עם בעלה אדי שופט.

"אם [Edwin Arroyave] היה עוזר שהציע לו עיסוי, זה לא בשבילי,” הסכים טדי.

אבל בעוד טמרה אמרה שהיא לא תסבול את מה שדרו טוענת שחוותה עם ראלף, זה לא אומר שהיא קונה את זה.

"אני מרגיש שזה מזויף. זו ההתרשמות שלי", היא הודתה. "אני לא מכיר אותה. מעולם לא ראיתי אותה בתוכנית לפני כן. עברו כמה שנים מאז שצפיתי ובשבילה… כשמישהו כל הזמן מעלה את הפרק הראשון על העיסוי, אפילו הוא עשה זאת, אתה מנסה להוכיח נקודה. מְזוּיָף."

ואז, אחרי שהוצע כך קנדי בורוס האם ה [Kyle Richards]"של RHOAטדי כינה אותה בתור "ההקלה הקומית" ואמר שנראה שיש לה מערכת יחסים טובה עם רוב הכוכבים שלה, למרות הדרמה הקרובה שלה עם מרלו המפטון.

"היא נראית כאילו כולם די מסתדרים איתה," ציין טדי.

"היא גם סוג של קול של הגיון," הוסיפה טמרה.

כשהשיחה עברה אז להצהרות האחרונות של קנדי ​​על עזיבת התוכנית אם פאדרה פארקס הוחזרה (בשל הצעתה שקנדי תכננה לסם פורשה וויליאמס בניסיון להתחבר אליה), הודתה טמרה שהנושא הועלה במהלך הצילומים עקרות בית אמיתיות: טיול בנות אולטימטיבי עונה שנייה, ה מועדון נשים לשעבר.

"מישהו, אני לא זוכר מי זה היה, כנראה [Brandi Glanville], העלתה אותו לפאדרה, והיא סגרה אותו. היא פשוט אמרה, 'לא.. לא זה לא קרה'", נזכרה טמרה. "מישהו העלה את זה… לא ידעתי, ופידרה אמרה, 'לא, אין לי את זה. לא קרה'".

לדברי טמרה, היא מצאה את פאדרה "כל כך נחמדה" ו"כל כך מתוקה".

"[She’s] אישה כל כך אדוקה, כל כך חביבה, שומרת השלום, כל כך מצחיקה," פרצה טמרה. "התאהבתי בה."

עקרות בית אמיתיות מאטלנטה צפייה ישירה – זה גם שרשור הצפייה החיה לחדש של הערב RHOA פרק עונה 14, שישודר ב-Bravo ב-8/7c. כשהפרק משודר, אנא שתף ​​את ההערות שלך בצ'אט שלנו למטה.

קישור מקור