סלייד סמיילי של RHOC מאבד את בנו גרייסון בגיל 22, גרטשן מדבר

קרדיט: שרה ג'יי וייס/StartraksPhoto, אינסטגרם

גרייסון סמיילי-ארויובן של עקרות הבית האמיתיות של מחוז אורנג' אלום סלייד סמיילי ובן חורג ל-OC Housewife לשעבר גרטשן רוסינפטר בגיל 22.

גרייסון אובחן כחולה בסרטן ב-2006 ונלחם באומץ במחלה במשך שנים. למרבה הצער, סיבוכים בלב ובעיות רפואיות "בלתי צפויות" גרמו ללבו של גרייסון להיכנע, לדברי אמו, מישל ארויו.

"זה היה מאוד לא צפוי מכיוון שבשבוע שעבר היה לו CSF [cerebrospinal fluid] נלקח מהשאנטים שלו והם התאימו את הגדרת השסתום של ה-shunt שלו והלך לו הרבה יותר טוב", אמרה מישל בפוסט באינסטגרם ביום שני בערב, וחשפה שגרייסון עבר ביום ראשון.

מישל המשיכה ואמרה שהיא עשתה החייאה לגרייסון לאחר שלבו הפסיק לפעום בזמן שהם היו בבית, והיא הצליחה "להניע את זה" לפני שהפרמדיקים הגיעו להעביר את גרייסון לבית החולים.

"ביצעתי לחיצות בחזה כדי להפעיל אותו עד שהפרמדיקים הגיעו והשתלטו עליהם", נזכרה מישל. "כשהוא עזב לבית החולים, הוא נראה טוב ונשם בכוחות עצמו, אבל הלב שלו עזב שוב בבית החולים".

מישל אומרת שהיא "עדיין בהלם" ו"עוברת את העניינים" כשהיא מנסה להשלים עם פטירתו של בנה.

"אין לי את כל התשובות עכשיו, אבל אני יודע שהחודשים האחרונים עם חום, זיהום ואשלגן נמוך ככל הנראה גבו מחיר מליבו של הילד המתוק שלי. אני עדיין בהלם ועוברת פעולות של התמודדות עם כל הפרטים", אמרה.

אמו החורגת של גרייסון, גרטשן, פרסמה מחווה נוגעת ל"מלאך עלי אדמות" שלה באינסטגרם, והציגה קרוסלה של תמונות של סלייד וגרייסון לאורך השנים.

"המוח הרציונלי שלנו אמר לנו שהיום הזה עשוי להגיע, אבל ליבנו תמיד החזיק בתקווה שהיום הזה לא יתממש", כתב גרטשן. "אנחנו מעבר להרוס ושבור לב על האובדן של גריי. גרייסון ארויו-סמיילי היה בן אדם כל כך מיוחד".

"הוא נלחם כל יום בכאב ובאי הנוחות שלו כדי למצוא שמחה בדברים הקטנים ביותר", RHOC אלום המשיך. "הוא תמיד שר ורקד וצחק למרות הנסיבות שלו. הוא היה מגדלור אמיתי של אור ותקווה".

גרטשן סיכמה את הפוסט שלה בבקשה לפרטיות כשהמשפחה "מתאבלת על האובדן הבלתי נסבל הזה".קישור מקור