סניה ריצ'רדס-רוס על מה שהטריד את אהרון בארוחת הערב

סניה ריצ'רדס-רוס מסביר בעלה אהרון רוס' התפרצות נגדה עקרות בית אמיתיות מאטלנטה כוכבים שותפים בג'מייקה.

אחרי שהוא נראה עומד ואומר לנשים לא "להתעסק עם [his] אישה" תוך ירק מסיבת ארוחת ערב, סניה חשף מה גרם לו להתנהג בתור קניה מור גילה מדוע הרגע עשה אותה עצובה ו דרו סידורה חשד שהוא כועס יותר שר ויטפילד מאשר קניה.

"אני חושב שמבחינתו, זה היה כאילו, הוא ידע כמה הטיול הזה חשוב לי, כמה קשה אני עובד. הייתי מאוד עייף. איבדתי את הטלפון שלי אז התעצבנתי.. זה היה פשוט הרבה והעובדה שהחברים שלי יבואו לטיול ולא רק נותנים לי חסד, הוא פשוט לא היה מרוצה מאיך שקניה התנהגה כאילו אני בכוונה לא תנסה לעשות לה טיול טוב", שיתפה סניה בפרק של ה-22 באוגוסט RHOA: After Show.

לדברי קניה, היא הבינה את המאמצים של אהרון להגן על סניה.

"הוא לקח את אשתו. הוא ראה שהיא מתוסכלת", שיתפה. "הוא ראה ששרי לא מרוצה, אני לא שמחתי מהדרך שבה היא התמודדה איתנו עם המצב".

אמנם קניה אמרה שהיא והיא RHOA חברים לקבוצה דיברו על הבעיות שלהם כנשים, היא הרגישה שאהרון מאמין ש"יש איזו תחבולה".

"להיות רווקה, כבר הרגשה שמניחים אותי במקום בגלל שאין לי גבר שם, זה גרם לי להרגיש עצובה בשביל עצמי", אמרה קניה כשדיברה על ההתפרצות של אהרון. "הרגשתי כמו, 'וואו, אין לי פה מישהו שיעמוד בשבילי'. הלוואי שהיה לי מישהו כזה בצד שלי שייקח אותי".

בקטע משלהם של RHOA: After Show, קנדי בורוס אמרה שהיא לא פוגעת באהרן מקלל את הנשים בזמן שדרו הרגיש שזה "בא משום מקום".

היא גם הרגישה שזה נבע מהתנהגותה המפוקפקת של שרי עם קניה וסניה.

"שיר פשוט התהפכה לגמרי [Sanya] כששרי לחשה באוזנה של קניה משהו על סניה. וישבתי בקצה השולחן מול שרי וקניה וראיתי את הרגע והייתי כמו, 'חבר שלך?!' ואז קניה הלכה אחרי סניה כדי להתייחס לכל מה ששרי לחשה באוזנה. אז פשוט הרגשתי שרוס היה יותר כמו, 'תחזיק מעמד'. זה היה אמור להיות החבר שלך'", היא נמקה. "פשוט הרגשתי שבאותו הרגע, הוא באמת נעמד כי הוא חשב שהיא יותר טובה מזה".

במבט לאחור על הרגע, סניה הודתה שהיא מעריכה שאהרון קיבל אותה.

"אני אוהבת את בעלי, הייתי מזיז הרים בשבילו, אבל אחרי הרגע הזה, כשהוא קם בשבילי, הייתי כמו, 'השגתי לי אחד טוב'", אמרה.

"כדאי שתגן עליו כי הנשים האלה ירדפו אחריו," מרלו המפטון השיב.

בראבו גם פרסמה את המראה לאיחוד של עונה 14 של RHOA. ראו את הנשים בשמלות שלהן למטה!

עקרות בית אמיתיות מאטלנטה צפייה ישירה – זהו גם שרשור הצפייה החיה בפרק החדש של הערב של RHOA פרק עונה 14, שישודר ב-8/7c ב-Bravo. עם שידור הפרק, אנא שתף ​​את ההערות שלך בצ'אט שלנו למטה.קישור מקור