סקאנה שי על איפה היא עומדת עם ברנדי גלנוויל

קרדיט: MICHAEL SIMON/startraksphoto

שיאנה שי פתחה על מערכת היחסים הנוכחית שלה עם ברנדי גלנוויל בפרק האחרון בפודקאסט שלה.

שנים אחרי ה חוקי Vanderpump חבר השחקנים, 37, התייצב עם הרומן שלה עם בת ה-50 עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס בעלה לשעבר של כוכב כעת, אדי סיבריאןבן 49, טוען שהוא בוגד בה עם המאהבת האחרת שלו, אשתו ליאן ריימס40, Scheana שיתפה היכן הם עומדים וחשפה על מה היא מתחרטת על הראיון שלה ב-2009 עם Access Hollywood.

"זה פשוט כל כך מטורף איך דברים מסתובבים במעגל", שיתף סקאנה בפרק שיאניגנסבאמצעות כָּבֵד, מאשר שהיא וברנדי נמצאים במקום טוב. "אני מבלה עם ברנדי ב-BravoCon ואנחנו מנסים לתכנן לעשות את הפודקאסטים אחד של השני."

לדברי Scheana, היא "תשמח" לקבל בברכה את RHOBH לככב בתוכנית שלה – ולהתארח בה ברנדי גלנוויל ללא פילטרים – למרות העבר הבעייתי שלהם.

בעודה מביטה לאחור בשיחה שניהלה עם משפחת בעלה ברוק דייויס31, Scheana אמרה שכשהיא הסבירה להם את שערוריית הבגידה שלה, היא הצביעה על העובדה שהיא הייתה די צעירה כשהיא ואדי פתחו רומן.

"אמרתי, אתה יודע, בזמן שהייתי בת 21," היא הסבירה. "אבל באותו זמן אמרתי שלא חשבתי לרגע אחד כשערכתי ראיון פומבי, איך זה יגרום לברנדי להרגיש".

באותו זמן, שאנה חשה נבגדת על ידי אדי.

"פשוט חשבתי, לעזאזל עם הבחור הזה. הוא דפק אותי," היא שיתפה. "אני צריך להגיד את הצד שלי. ואפילו לא חשבתי על ההשלכות שהולכות לגרום לאישה המסכנה הזו שהייתה בהריון ובגדה בה. הרגשתי כל כך חולה, אתה יודע?"

אחרי הרומן של אדי עם ליאן, שהחל על הסט של סרט החיים שלהם, אורות הצפוןשהתגלה, שחנה דיברה עם Access Hollywood, והתעקשה שלא היה לה מושג שהוא נשוי כשהרומן ביניהם התחיל.

"הוא היה בא לעבודה שלי, היינו הולכים לשתות משקאות ואחרי זה מסתובבים אצלי בבית", היא חשפה. "זה נמשך בערך שישה חודשים ואז [my] אמא מתקשרת אליי יום אחד והיא אומרת, 'אז הבחור הזה אדי שהסתובבת איתו… הרגע קלטתי את הבוקר [paper] וזה אומר שהוא ואשתו ברנדי, אני לא יודע אז חמש שנים, מצפים לילד השני שלהם'".

אבל בגלל שאדי אמר לה שהם נפרדו, ומאוחר יותר העניק לה זוג עגילי יהלומים, שיאנה נאבקה "להתרחק" מהשחקן.

"פשוט הייתי כמו, 'אל תשאל, אל תספר'. כשאתה איתי, אתה איתי,” היא אמרה. "כלומר, זה היה כאילו אף אחד אחר לא חשוב. זה היינו רק אני והוא".

שיאנה גם דיברה עם Us Weekly, הכחישה שהיא הורסת בית והטילה את האשמה על אדי.

"הוא הרס את הבית שלו. הוא הפר את הנדרים שלו, הוא התחרפן, לא אני!" היא הכריזה.

חוקי Vanderpump עונה 10 הופיעה בבכורה ביום רביעי, 8 בפברואר, בשעה 9/8c בבראבו.

קישור מקור