סרטים חדשים של עקרת בית 'RHOC' ג'ניפר פדרנטי עם אמילי?

ג'ניפר פדרנטי נראה שהתווסף ל- עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג' לוהק לעונה ה-17 הקרובה של התוכנית.

בעקבות שמועה שמציעה שופטת טמרהחבר של, הת'ר אמיןתהיה חבר צוות חדש, ג'ניפר נצפתה מצלמת במסעדה בדרום קליפורניה עם אמילי סימפסוןשחוזרת לסדרה יחד עם טמרה, שאנון בידור, הת'ר דוברוו ג'ינה קירשנהייטר.

"אמילי סימפסון מצלמת לעונה החדשה של [RHOC] עם בלונדינית מסתורית. יכול להיות שזה חדש?" מלכות בראבו שאל באינסטגרם ב-18 באוגוסט, יחד עם סרטון של שתי הנשים יושבות ליד שולחן עם צוות הפקה בקרבת מקום.

למרות שהבלונדינית הייתה "תעלומה" בזמן שהסרטון עלה לראשונה, היא זוהתה בסופו של דבר.

"התראת עקרת בית חדשה אפשרית!" ה אזור עקרות בית אמיתיות עַל אינסטגרם כתבה בכיתוב של סיפור שבו נראתה ג'ניפר בסלפי במראה כשהיא לובשת את אותו בגד שלבשה במהלך הבילוי שלה עם אמילי.

ג'ניפר פדרנטי היא חברת שחקנים חדשה של RHOC

ועוד סיפור, שפורסם על ידי בראבו וקוקטיילים עַל אינסטגרםחשף שבנוסף לקשר הפוטנציאלי של ג'ניפר לאמילי, נראה שהיא גם חברה של טמרה, שחוזרת אל RHOC בתפקיד במשרה מלאה לראשונה מאז עונה 14, כמו גם חברי צוות לשעבר בראונווין ווינדהאם-בורק ו נואלה ברנרר.

לפי הדיווחים, ידידת השופטת של טמרה, ג'ניפר פדרנטי, מצטרפת ל-RHOC

בדצמבר 2020, ג'ניפר שיתפה את התמונה שלהלן שלה עם מספר חברים, כולל טמרה, בראונווין, נואלה, והחברה הטרייה, הת'ר.

"נראה שיש לנו את מלוא כוחנו [RHOC] צוות עונה 17! ג'ניפר פדרנטי מצטרפת לנשים בתור [sixth] עקרת בית", הכריזה דורינדה קטלנית על עדכון הליהוק המדווח.

בנוסף לנשות התוכנית במשרה מלאה, RHOC גם עונה 17 תופיע טיילור ארמסטרונגלשעבר של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילסבתפקיד חבר.

"לא רק אני חוזר [RHOC] לעונה 17 אבל הילדה שלי [Taylor Armstrong] מצטרף אליי לנסיעה. תכפילו את הצרות שמגיעות אליכם", חשפה טמרה מוקדם יותר החודש בטוויטר, יחד עם תמונה שלה ושל טיילור.

"הנה אנחנו גווווווו!!!!" טיילור השיב.

עקרות הבית האמיתיות של מחוז אורנג' עונה 17 צפויה להתחיל לשדר בבראבו מתישהו בתחילת 2023.קישור מקור