אריקה ג'יין משתפת פוסטים קריפטיים אודות

עגילי 750 אלף דולר של אריקה ג'יין יועברו למכירה פומבית במחיר נמוך יותר

קרדיט: Fayes Vision/startraksphoto

אריקה ג'ייןעגילי היהלומים הידועים לשמצה של 750 אלף דולר כעת נמצאים רשמית בגוש המכירות הפומביות, למרות עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס דרישותיה של כוכבת שיחזירו לה.

המכירה הפומבית, שתתקיים ב-7 בדצמברה', מפוקח על ידי ג'ון מורן מכירות פומביות. החברה מנצלת את הידוע לשמצה של אריקה והעגיל תוך שימוש בחוכמה במדיה החברתית כדי להעביר את הבשורה ולחפור קצת באריקה בו זמנית.

כשהם נכנסים לאינסטגרם, הכריזו הכרוזים לתייג את שמה של אריקה בהאשטאג בפוסט שלהם, וכתבו אותו, "אנחנו. יש. ה. עגילים. #erikajayne #עגילי יהלומים" לצד תמונה של התכשיטים.

ג'ון מורן סגן נשיא מכירות פומביות, סטיבן סוואןהוסיף בפוסט, "ייתכן שהם התכשיטים המדוברים ביותר בעולם כרגע, מה שמוסיף סוג של ריגוש וגורם עניין לא ידוע."

מולי ברנס קית', שהוא מנהל תכשיטים בחברה הסביר, "העגילים כמעט חסרי צבע ויש להם בהירות יפה מאוד. ההגדרות עדינות ועשויות היטב ומראות את האש האמיתית של האבנים. הם נמצאו במצב ממש טוב, ולפי דוחות ה-GIA שהושגו לאחרונה, כל חתיך הוא מעל 6 קראט, מה שהופך את הסכום המשותף ליותר מ-12 קראט".

למרבה הצער, לפי TMZהעגילים מוערכים בהרבה מהמחיר שבו נרכשו במקור.

העגילים נרכשו במקור ב-750 אלף דולר, כעת צפויים להגיע רק בין 250-350 אלף דולר. עם זאת, מחירי מכירות פומביות נמוכים בדרך כלל מהמחיר הקמעונאי.

הצופים ששומרים על אריקה יזכרו שהבדרן נאלץ להפוך את העגילים כחלק מהבעל הפרוד, תומאס ג'ירארדישל, פשיטת רגל ומעילה, כאשר השתמש בכסף שהיה אמור להיות מוענק לקורבנות תאונת מטוס ולקורבן כוויה, בין היתר, כדי לשלם עבור RHOBH מתנה של כוכב. אריקה טענה בתוקף שהיא לא ידעה דבר על מעלליו של טום.

בנוסף ליהלומים של אריקה שנמכרו להצעה הגבוהה ביותר, פילגשו ו"חברו" לכאורה של טום העבירו "מתנות" שקנה ​​לה במשך השנים ברצון, כדי שיועברו למכירה פומבית גם כן.

הם כוללים, "שרשרת קטנה בצורת לב של טיפאני מזהב לבן ויהלומי פאייב, שרשרת קטנה של קרטייה מזהב ויהלומי פאייב, שרשרת פנינים ויהלומים של בולגרי, ועגילי יהלומים משובצים בגודל של כ-1.75 קראט כל אחד", על פי הנאמן בראש ה-Girardi. תיק פשיטת רגל.

מאמינים שה"חבר" הוא Tricia A. Bigelowשהודה שניהל רומן בן ארבע שנים עם תום, פר RadarOnline.קישור מקור