הת'ר גיי של RHOSLC אומרת שהיא תראה את ג'ן ידידות

עדכון הת'ר גיי של RHOSLC על ידידות ג'ן שאה

עקרות הבית האמיתיות של סולט לייק סיטי צוות השחקנים פתח את היחסים שלהם לאחר הטיעון עם ג'ן שאה בפרק האחרון בסדרת בראבו' אחרי ההופעה.

לאחר שג'ן הודתה בעבירות הונאה לאחר שהתעקשה שהיא חפה מפשע במשך חודשים, הת'ר גיי אישרו את מצב הידידות שלהם כ וויטני רוז ו ליסה בארלו הסתכלו לאחור על ההתמודדות שלהם באוקטובר 2022 עם חברתם לצוות ב-BravoCon ונזכרו באינטראקציות האחרונות שלהם איתה.

"אנחנו חברים. אנחנו רואים את זה עד הסוף", אישרה הת'ר בפרק של ה-11 בינואר RHOSLC: After Show. "אנחנו בטקסט קבוצתי ואנחנו אוהבים את הטקסט הקבוצתי הזה. נקבל תמונה אקראית מג'ן בשעה 2 לפנות בוקר. זה בדיוק כמו, אתה יודע, כי היא עדיין ג'ן, אתה יודע, והיא נהדרת."

בינתיים, גם וויטני וגם ליסה פנו אל ג'ן לפני הדיון בבית המשפט ביולי 2022 במה שהיה אחד מחילופי הדברים האחרונים שלהן עם הכוכבת שלהן.

"ממש לפני שהיא יצאה למשפט, שלחתי לה הודעת טקסט ואמרתי, 'שולח לך ויברציות חיוביות'", נזכרה וויטני, וציינה שהיא קיבלה "תשובה של מילה אחת בחזרה".

ולמרות שליסה אמרה שהיא וג'ן חלקו איחולים ליום האם ביום האם, היא ציינה שג'ן לא הצליחה "להמשיך כך" לאחר מכן ובסופו של דבר חזרה להתקפות שלה ברשתות החברתיות.

"היא התחילה לתקוף אותי ברשתות החברתיות, להציק לי ברשת. פשוט חסמתי את כל החשבונות", הסבירה ליסה.

לגבי הזמן שלהם עם ג'ן ב-BravoCon, וויטני אמרה שהיא נכנסה וחלפה ממש על פניה וליסה באחד מאירועי כנס המעריצים.

"היא הסתכלה עלינו והיא קיבלה תגובה גדולה מהקהל ואני לא יודע מה נכנס בי אבל קמתי וניגשתי אליה ורק אמרתי, 'ג'ן, את באמת הולכת ללכת בעבר האנשים שתמכו בך?' ונתתי לה חיבוק והיא אומרת, 'את יודעת שהכי כיף לך איתי'", נזכרה וויטני. "זו הייתה אינטראקציה מאוד קצרה אבל פשוט הרגשתי שאני צריך לקרוא את העובדה כאילו, 'אתה באמת מתכוון להסתכל על ליסה ואני ואז לעבור ממש על פנינו? זה לא מגניב. תמכנו בך הרבה יותר מהאנשים האלה שאתה מסתובב איתם עכשיו'".

"יש לה דברים גדולים יותר לדאוג מהם וזה העניין, אני לא יודע למה ג'ן עדיין מציק לכולנו ברשת כשהיא עומדת בפני גזר דין ולא הולכת לראות את ילדיה במשך זמן מה. אני לא יכולה לעטוף את המוח שלי סביב זה בתור אמא," המשיכה וויטני.

כשהרהרה על אותה אינטראקציה, אמרה ליסה שכשהיא פגשה פנים אל פנים עם ג'ן בפעם הראשונה מאז הודאתה באשמה, "היא הסתובבה כמו כלום".

"אני כמו, 'אל תדבר איתי לעזאזל. אתה משקר עליי אני לא מעוניינת'", חשפה ליסה. "אני לא מאחל לה רע. אני מקווה שהיא והילדים שלה מצליחים מדהים. אני פשוט חושב שזו אותה ג'ן הישנה… אתה לא יכול להמשיך לענות מישהו ולומר עליו שקרים נוראיים בפומבי מאוד."

"פשוט הופתעתי שהיה לה, המיקוד שלה היה בזה במקום בדברים חשובים יותר", הוסיפה ליסה.

גם על RHOSLC: After Show, אנג'י קטסנבס הביטו לאחור על האינטראקציה האחרונה שלהם זה עם זה.

"[It] היה שלילי. שאלתי את האמת שלה ושאלתי אותה רק כי תפסתי אותה בכל כך הרבה שקרים לאורך העונה", הסבירה אנג'י.

לדברי אנג'י, דגלים אדומים הונפו כאשר גילתה שג'ן המשיכה בחברותה עם האדם שלטענתה גרם לה לרצות ליטול את חייה ואף לווה מהם כסף ומכונית שלהם.

"אז היא גם אמרה שהיא אושפזה את עצמה בבית חולים בגלל בריאותה הנפשית וכחברה טובה, התקשרתי לבדוק מה מצבה והיא לא שם", המשיכה אנג'י. "למרות שברור שזה נושא מאוד נוגע ויש לי הרבה חמלה כלפי מחלות נפש, שאלתי אותה ואמרתי, 'האם זה בכלל היה אמיתי?' אז אלה היו המילים האחרונות שלי אליה… ומעולם לא אמרתי לה מילה נוספת מאז."

עקרות בית אמיתיות של סולט לייק סיטי צפייה ישירה – זהו גם שרשור הצפייה החיה של הפרק החדש של הערב של העונה השלישית של RHOSLC, שישודר בבראבו ב-9/8c. אל תהסס לשתף את המחשבות שלך בצ'אט שלנו למטה עם שידור הפרק.

קישור מקור