עדכון לחנות כריכים של אריאנה מדיקס וקייטי מלוני

קרדיט: Faye`s Vision/תמונות שער/INSTARimages

קייטי מלוני עלול להיות בעיצומם של גירושין מ טום שוורץאשר נקשר אליהם חוקי Vanderpump חבר לצוות רקל לוויס בשבועות האחרונים. אבל למרבה המזל, ל-Bravolebrity יש הרבה מה לחגוג בתוך הדרמה.

במהלך סוף השבוע, כשהעונה העשירית של תוכנית הריאליטי שלה סיימה את הצילומים, קייטי התחברה אריאנה מדיקס באירוע טעימות של חנות הסנדוויצ'ים הקרובה שלהם, Something About Her, שבו השתתפו אנשים כמו לאלה קנט ו קריסטינה קלי.

בסיפור אינסטגרם אחד ששותף על ידי קריסטינה ב-17 בספטמבר, דרך Bravo's המנה היומיתאריאנה, בחולצה מודפסת ורודה, מכנסיים כהים ועקבים, וקייטי, בשמלת מעטפת זהב ועקבים, נראו עומדות לצד לוח שעליו כתוב "משהו על לוס אנג'לס שלה".

"כל כך גאה בכם", כתבה קריסטינה בכיתוב.

Vanderpump כללים מצגת חנות סנדוויץ' של אריאנה מדיקס וקייטי מלוני

באחר, קריסטינה הדגישה תצוגה שהציגה זר פרחים, כמה משקאות בעלי מראה פירותי, וכמובן, ערימה של כריכים.

Vanderpump שולט בסנדוויצ'ים של אריאנה מדיקס וקייטי מלוני ממשהו בה

קריסטינה גם פרסמה סיפור אחר, שקייטי שיתפה מחדש, בו אושרה כריך הודו חריף בתפריט משהו אודותיה.

עוד בחודש מאי, בזמן שהשתתפה במצגת המוקדמת של NBCUniversal, אמרה אריאנה לבראבו שהיא מתכננת להוסיף "כריך שכולל הרבה פלפלים חריפים וכל דבר מלוח, כבוש" לתפריט שלה ושל קייטי.

בינתיים, ב-Instagram Story של לאלה, היא שיתפה תמונה שלה יושבת ליד שולחן, שם נהנתה מאחד הסנדוויצ'ים של הנשים עם צלם ברקע.

"התאמנתי ליום הזה", כתבה לאלה בכותרת התמונה שלה. "משהו על טעימת הסנדוויץ' שלה."

Vanderpump שולט לאלה קנט נהנית מסנדוויץ' ממשהו בה

לאחר מכן היא הוסיפה תמונה שנייה, תקריב של אחת מהבחירות של Something About Her, עם אימוג'י מזיל ריר והודעה שבה נכתב: "אתם לא מוכנים. לא עשיתי בחיים שלי".

Vanderpump שולטת במשהו על הסנדוויץ' שלה

במהלך ראיון עם Page Six ביוני, קייטי חשפה את זה בתור שוורץ ו טום סנדובל התמקדה ב-TomTom ובבר החדש שלהם, Schwartz and Sandy's, בקיץ שעבר, היא ואריאנה החליטו לצאת לפרויקט מסעדה משלהם.

"זה משהו שתמיד דיברתי עליו עם טום, אבל הוא קצת עסוק. אז אריאנה אמרה 'אני אעשה את זה איתך' ואני הייתי כמו 'אוי אלוהים, בוא נעשה את זה'", נזכרה קייטי. "זה נקרא משהו לגביה, אבל זה הולך להיות יותר מסנדוויצ'ים. אנחנו רוצים שתהיה לו אווירה משלו, אישיות משלו. קצת כמו קמעונאות, בר יין, בר יין ובירה, אבל אולי גם קוקטיילים בהתאם לשטח שאנחנו יכולים לקבל."

לדברי קייטי, היא הסתכלה אז על מיקום באזור סן פרננדו בלוס אנג'לס, ואמרה, "אני כזו ילדת עמק", וציינה שהיא ואריאנה יזריקו זרקור עסקים עם חזית נשית.

"כולנו עוסקים בתמיכה בנשים ובעסקים ומוצרים של נשים", היא חשפה. "יש חברת תה בבעלות נשים שאנחנו באמת מעוניינים בה."

חוקי Vanderpump עונה 10 צפויה לעלות בבכורה בבראבו מתישהו מאוחר יותר השנה או בתחילת השנה הבאה.

קישור מקור