עדכון של Scheana Shay & Brock של Pump Rules על הילדים שלו

קרדיט: Wes Eddy/startraksphoto

שיאנה שיהארוס של, ברוק דייויסספגה אש במהלך העונה התשיעית של חוקי Vanderpump על חוסר המגע שלו עם שני ילדיו הגדולים ביותר, המתגוררים במדינת הולדתו אוסטרליה. אבל איפה הוא עומד היום עם בנו ובתו?

במהלך כמה ראיונות חדשים בפתיחה של Schwartz & Sandy's, הבר החדש של טום סנדובל ו טום שוורץביום שלישי בלילה, שיאנה וברוק שוחחו על הילדים הקטנים שלו תוך כדי ארוחות בחתונה הקרובה שלהם, שאמורה להתקיים בקנקון, מקסיקו בסוף אוגוסט.

"הצלחנו לדבר עם הילדים. אנחנו פשוט צריכים לבנות את מערכת היחסים הזו לאט וזה בתנאים של הילדים ושל האמהות שלהם", גילה ברוק בפני בידור הערב ב-19 ביולי. "הם בהחלט מתרגשים לראות אותנו בסביבה ולהיות מעורבים ולמעשה פשוט ממשיכים להופיע. אז זה החלק הכי טוב."

למרות שברוק אישר שהוא ושיאנה אינם בקשר "פיזי" איתם, שיאנה אמרה שהיא "כמובן" תאהב את זה אם הם יוכלו להשתתף בחתונה שלהם.

"אבל זה הרבה", הסבירה על בני המשפחה מאוסטרליה.

"נגיע לשם בסופו של דבר," הוסיף ברוק. "וכשנגיע הביתה, נחגוג איתם."

כשהם מתקרבים ליום הגדול שלהם, Scheana עובדת עם "מתכנן חתונות טוב באמת" ש"די עושה הכל". ובעוד היא אמרה שהיא עדיין לא יודעת אם בראבו יצלם את החתונה שלה כללי משאבה בעונה 10, היא אישרה שבכל הנוגע למערכת היחסים שלה, היא וברוק נמצאים ב"מקום שונה לחלוטין" ממה שהם היו במהלך העונה התשיעית.

"בעונה שעברה הייתי כל כך, כאילו, אחרי לידה. הייתי בבית רק שלושה ימים מבית החולים לפני שהתחלנו לצלם. אז, לחזור ישר לזה, אחרי שממש כמעט מתתי שבוע לפני כן, זה היה מפחיד ולא ממש הרגשתי כמו עצמי", היא הודתה. "ועכשיו כשאני נכנס לעונה הזו, אני מרגיש הכי את עצמי מזה הרבה זמן".

"אני מרגישה שאני במקום טוב עם כמעט כולם", הוסיפה.

"אני חושב שפיתחנו כל כך הרבה מערכות יחסים נהדרות, וזה פשוט נהיה יותר כיף. וזה יותר קל, אני חושב. זה כמו שעשינו את זה כל כך הרבה זמן, זה כאילו המצלמות אפילו לא שם", המשיך סקאנה במהלך ראיון נפרד עם E! חֲדָשׁוֹת.

למרות שברוק הסתכסך קשות עם לאלה קנט במהלך העונה התשיעית, בעיקר בגלל השאלות והחששות המתמשכים שלה בנוגע להורות שלו, או היעדרה, הוא אמר שאף אחד לא יעמוד בדרכו לחתונתו עם Scheana.

"אם מישהו קם כשהכומר מתחיל ומישהו קם, אני זורק כיסא," הוא התבדח.

"לא יהיה כיסא לזרוק," השיבה סקאנה. "וזה לא כומר, זה בן דוד שלי."

סקאנה אמרה אז שהחתונה השנייה שלה תיראה שונה בהרבה מהנישואים הראשונים שלה עם בעלה לשעבר מייק שי.

"ערכתי את חתונת החלומות שלי בפעם הראשונה, אז יש לי חלומות אחרים עכשיו", הסבירה. "אבל זה כל מה שאנחנו רוצים אחד עם השני."

חוקי Vanderpump עונה 10 נמצאת כעת בהפקה.

קישור מקור