עורך הדין הרביעי של קניה ווסט מתפטר, קים מתנצל בפני המשפחה

האם הגירושין בין קים קרדשיאן ו קניה ווסט אי פעם להסתיים? לא אם לקניה יש מה להגיד על זה.

על פי דיווח חדש של הפיצוץשל קניה רביעי עורך דין, סמנתה ספקטורירד מייצוג הראפר.

סמנתה הגישה מסמכים לבית המשפט כדי להפסיק לייצג את קניה, תוך שהיא מציינת "התמוטטות בלתי ניתנת לגישור ביחסי עו"ד-לקוח". לא נמסרו פרטים נוספים.

סמנתה לקחה על עצמה את התיק במרץ לאחר שקניה פיטר את עורך הדין השלישי שלו, כריס מלצ'ר, לאחר שמערכת היחסים שלהם הפכה "קשה מאוד עם מעט תקשורת". סמנתה מיוצגת בצורה מפורסמת ניקול יאנג בגירושים שלה ב-100 מיליון דולר מ ד"ר דרה.

לעת עתה, קניה יוצג על ידי אחד מעורכי הדין האחרים שלו, עורך דין בפנסילבניה שלכאורה אפילו אינו מתמחה בדיני גירושין.

ובכן, זה לא נשמע טוב. מדברים על נסיגה.

הפיצול של קים וקניה הוא מזון מרכזי בצהובונים כבר יותר משנה לאחר שקים הגיש בקשה לגירושין בפברואר 2021. בחודשים שחלפו מאז, קניה היה בכל מקום, מבטל את קים בשירי הראפ שלו רק כדי להתנער ולהתחנן למען משפחתו חזור.

הגירושים היו גם קו עלילה מרכזי בתוכנית Hulu החדשה של משפחת קרדשיאן, הקרדשיאנס. בפרק האחרון נחשף עד כמה קניה לא רק התייחסה לקים אלא גם במשפחתה.

לאחר שלמדה שקניה אולי משחררת שיר עליה, היא הגיבה, "טוב, מאוד קלאסי. זה אומר שהוא מדבר עליי שטויות וכנראה אומר, מה שלא יהיה."

קים אז הכפילה את עצמה ונשבעה שלעולם לא תיתן לאף אחד להתייחס למשפחתה כפי שכביכול עשה קניה בעבר.

"כל מה שאני יכול לעשות זה לשלוט איך אני מגיב למשהו. אני לא יכול לשלוט איך הוא מתייחס אליי, אתם יודעים, או איך הוא תמיד התייחס אליכם", אמרה קים. "אני כן מזהה את ההשפעה שהייתה למערכת היחסים שלי על המשפחה שלי, ומעולם לא הייתה לי הזדמנות פשוט לומר, 'אני מצטער, חבר'ה'".

קים המשיכה והסבירה כיצד היא "הגנה" על נישואיה עם קניה במשך כל כך הרבה זמן, בין הטרדות הפוליטיות הרבות שלו והתנהגותו הציבורית המביכה, שרבים דאגו לבריאותו הנפשית של הראפר.

"הגנתי על זה כל כך הרבה זמן, אבל אמרתי שלעולם לא אתן לזה לקרות לכם שוב", אמרה קים למשפחתה. "אני מרגיש, פעם אחת בחיי, אני מרגיש חזק. אני לא אתן לאף אחד להתייחס אליכם בדרך או לעצמי."

זה נשמע כאילו קים מרגישה חזקה בהרשעותיה. היא במערכת יחסים חדשה ומאושרת עם פיט דיווידסון, ובתקווה, היא תוכל לשים קץ בקרוב לגירושין השנויים במחלוקת.

הקרדשיאנס זמין להזרמה כעת ב- Hulu.

קישור מקור