על פי הדיווחים ויקי ניסתה לפטר את טדי

קרדיט: Xavier Collin/Image Press Agency, twoeyephotos/MEGA

ויקי גונבלסון לפי הדיווחים יש לו את זה טדי מלנקמפ.

במהלך פרק אחרון של ה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס הפודקאסט המשותף של alum עם שופטת טמרה, שני T'ים בתרמילטדי ביקש שהם ידברו על כך שויקי "רודפת אחריה" כשטמרה אישרה את הקודם שלה עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג' כוכב שותף התקשר לבוס שלהם במאמץ לכאורה לפטר אותה מהתוכנית שלהם.

"בוא נדבר על ויקי שרודפת אחרי. אני, 100 אחוז, אני משחק הוגן. אני יכול להיות מגעיל, מעצבן, שולט. אבל הנה הדבר היחיד: בחר משהו חדש," אמר טדי שני T'ים בתרמילכפי שנחשף בקליפ ששותף על ידי בראבו סנרק סייד באינסטגרם. "אם הדבר היחיד שבגללו אתה הולך לתקוף אותי הוא להיות משעמם, אז אתה פשוט קורא משהו מהרשת העולמית. אתה לא מכיר אותי."

לדברי טדי, ויקי הייתה צריכה למצוא "משהו חדש" להאשים אותה במקום לקחת את מה שלטענתה היה "מכה נמוכה".

"זו מכה כל כך נמוכה כמו זריקה זולה," אמר טדי.

למרות שתמרה ציינה שהיא לא זוכרת אם ויקי סימנה את RHOBH כמשעמם, היא אמרה שויקי, שהיא כיכבה לצידה בעונה השנייה של עקרות בית אמיתיות: טיול בנות אולטימטיביקרא לבוס שלהם.

"מה שאני כן זוכר, כי היה הרבה שירד. הקלטנו במשך שעה. אני לא יכול להיות בטוח לגבי הדבר ה'משעמם'. זה פשוט עלה לי לראש אבל היא אמרה בראיון שהיא לא אוהבת אותך", נזכרה טמרה וציינה שניסתה להגן על מנחת הפודקאסט שלה.

"אמרתי, 'אתה מכיר את טדי? פגשת פעם את טדי?' היא אמרה לא.' ואני אמרתי, 'טוב, איך אתה יכול לא לאהוב מישהו שאתה לא מכיר?'", הסבירה טמרה.

אבל לדברי טמרה, היא לא מאמינה שויקי באמת לא אוהבת את טדי. במקום זאת, היא מרגישה שהיא מתלבטת עם העובדה שטדי מנחה פודקאסט עם הבסט שלה משכבר הימים.

"אני חושב שהכל מסתכם בזה שהיא לא אוהבת שאני עושה איתך את הפודקאסט הזה. ואני חושב שאנחנו יודעים את זה. היא התקשרה לבוס שלנו. אנחנו יודעים את זה", היא אישרה.

בראבו סנרק סייד גם שיתפה קליפ מהראיון האחרון של ויקי עם Entertainment Tonight, במהלכו היא הכריזה, "אני לא מכירה את טדי מלנקמפ אבל אני לא אוהבת את טדי מלנקמפ".

RHOBH צפייה ישירה – זה גם שרשור הצפייה החיה בפרק החדש של הערב של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12, שתשודר ב-8/7c ב-Bravo. עם שידור הפרק, שתף את המחשבות שלך למטה.קישור מקור