על פי הדיווחים, תרזה ג'ודיצה ודינה סכסו על לואיס

תרזה ג'ודיצה ו דינה מנזו על פי הדיווחים "ביציאה".

עם פחות מחודש לפני עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי חבר צוות הולך במעבר עם ארוס לואיס רולסהיא ודינה, שהייתה אמורה לשמש כאחת השושבינות שלה באירוע ב-6 באוגוסט, על פי הדיווחים מנוכרים, על פי הדיווחים עקב סכסוך עם בעלה של לואיס ודינה, דייב קנטין.

"כפי שדווח לראשונה על ידי [Deux Moi] ואז [Bravo and Cocktails]אני גם יכול לאשר שלתרזה ודינה הסתכסכו לאחרונה על לואי ודייב הכי טוב של בראבו משותף ב אינסטגרם ב-7 ביולי. "כמו כן, דינה הייתה אמורה להיות שושבינה בחתונה הקרובה של תרזה, אבל נכון לעכשיו, היא אפילו לא מתכננת להשתתף."

"אני מקווה שזה ישתנה והם יוכלו לפתור הכל", הם הוסיפו.

ההסבר של RHONJ Terresa Giudice ודינה Manzo's Falling Out

ובקטע התגובות של הפוסט של עמוד המעריצים של בראבו, לשעבר RHONJ רגיל קים דפאולה שקלה, והבהירה שהיא לא הופתעה מהנפילה לכאורה של הנשים.

"ראיתי את זה מגיע!!" היא כתבה. "עוד אחת מהתחזיות שלי."

קודם ל הכי טוב של בראבוהדיווח של, Deux Moi שיתפו תגובה שקיבלו ממישהו לאחר ששיתפו תחילה את החדשות על ההתרחקות המדווחת של תרזה ודינה.

"תרזה ודינה ביציאה", הם דיווחו.

לאחר מכן, לאחר חקירה של מישהו שלא נקרא בשם, האאוטלט שיתף פוסט נוסף בסטורי שלהם באינסטגרם, שציין כי תרזה ודינה לא נראו יחד לאחרונה, והם ציינו שדינה לא "אהבה" אף אחד מהתמונות של תרזה הודעות האחרונות.

"הייתי אומר את זה חחח," השיב האדם. "לא שאלתי את דינה אבל אני לא רואה בילויים ואין לייקים".

RHONJ דינה מאנזו מפסיקה לאהוב את הפוסטים של תרזה ג'ודיס על רקע נפילה

מוקדם יותר השנה, בעקבות אירוסיהם של תרזה ולואיס באוקטובר 2021, שהתרחשה בטיול ליוון בו היו גם דינה ודייב, דיווחים על מתח בין דינה לבין דולורס קטניה התחיל להתערבל. עם זאת, לאחר שנחקרה מדוע דולורס הושארה מחוץ למסיבת האירוסין שלה כשדינה הוזמנה, תרזה התעקשה שהיא פשוט השאירה את דולורס בחוץ כי האירוע היה על זוגות והיא עדיין לא יצאה עם החבר שלה, פול קונל.

זמן קצר לאחר מכן, דולורס רמזה שייתכן שזו הייתה דינה שהפריעה להזמנתה.

"לא משנה מה הסיבה, האם צריכה להיות סיבה? לא," אמרה דולורס לדף שש. "בעיניי, לא הייתה סיבה טובה – בין אם זו דינה ובין אם זה לא יצאנו לזוגות".

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי עונה 13 נמצאת כעת בהפקה וצפויה להתחיל לשידור בבראבו מאוחר יותר השנה או בתחילת השנה הבאה.קישור מקור