פאדרה פארקס בשיחות להצטרף נשוי לרפואה

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

עקרות הבית האמיתיות של אטלנטה אלום, פאדרה פארקים, ייתכן שהיא חוזרת לרשת שהפכה אותה לשם דבר. לפי מקורות, Phaedra התבקשה ב"100 אחוז" להצטרף לקאסט של Bravo's נשוי לרפואה על ה-10 שלוה' עונה.

"אני יודע כבר יותר מחודש ש-כן מותק, מיס פאדרה פארקס הייתה אמורה להצטרף ל'נשוי לרפואה'", מפיק הריאליטי, קרלוס מלךנחשף על שלו מציאות עם המלך פודקאסט ביום רביעי, 11 בינוארה'.

לטענת קרלוס, פאדרה הייתה לכאורה ב"דיונים עמוקים" עם בראבו במשך חודשים, למרות שהיא עדיין לא חתמה על חוזה.

"אני לא יודע אם פאדרה חתמה על הקווים המקווקוים," הסביר קרלוס. "אני לא יכול לאשר אם פאדרה חתמה על המסמכים."

הוא המשיך והוסיף שבראבו "אוהב" את פאדרה וניסה למצוא דרך מציאותית להחזיר אותה לחיקי הרשת לאחר שפוטרה מ RHOA על הפצת שמועות דוחה ומזיקות על קוסטר לשעבר, קנדי בורוסובעלה, טוד טאקרלרצות "לסם" ולתקוף מינית את בן הזוג שהיה אז פורשה וויליאמס.

זה נראה טבעי שפאדרה תתאים ל- נשוי לרפואה נשים מכיוון שהיא יוצאת כעת עם רופא עלום שם באזור אטלנטה ומתיידדת עם כוכב, מְרוּבָּע ווב.

"פאדרה וקוואד הם חברים. מה שיהיה הגיוני הוא שפאדרה מובאת דרך Quad", אמר קרלוס. "מה שאני לא יודע זה עד כמה עמוק הקשר בין פידרה לבין הנשים האחרות האלה, אבל מה שאני יכול לומר הוא שאטלנטה קטנה מאוד".

ככל הנראה, שאר צוות השחקנים של נשוי לרפואה הוא על הסיפון עם Phaedra מצטרף לשורות גם כן. לפי מקורות ב עמוד שישיכל צוות השחקנים "פנה לפאדרה בנוגע להשתתפות בתוכנית."

המקורב המשיך, "כולם חברים ממש טובים איתה ומתחננים בפניה, 'בבקשה, בבקשה בואי לעשות את ההופעה'. והיא מעריצה את כל הנשים האלה, אז היא בהחלט שוקלת את זה".

למרות ששום דבר לא חקוק באבן, המקור טען כי פאדרה "רואה איך זה יכול להתאים [for her]."

"פאדרה אוהבת לשמור על חיי האהבה שלה בסתר, אבל בהחלט יש לה חבר שהוא רופא, ויש הרבה עניין במערכת היחסים שלהם". המקור, המקורב לייצור, אמר לשקע.

עם זאת, השאלה היא האם לפאדרה יש זמן? מאז העזיבה RHOAPhaedra עיטר את מסכי המעריצים המופיעים בעונה השנייה של עקרות בית אמיתיות: טיול בנות אולטימטיבי, לקול תרועה רמה. לאחרונה פורסם שהיא תחזור אליו RHUGT גם לעונה 4 של הזיכיון.

"היא כל כך עסוקה עכשיו. היא כבר בקדם-הפקה לעונה 4 של 'טיול בנות' ומתכוננת למרוקו. היא עדיין עובדת כרופא חולים, והיא עדיין עוסקת בעריכת דין. יש לה עסק בדובאי", אמר המקור.

"יש כל כך הרבה על הצלחת של פאדרה בכל עת. אז אם היא תמצא את הזמן, היא תרצה לעשות את 'נשואה לרפואה'.

קישור מקור