פדרו טוען ששנטל גנבה 257 אלף דולר בגירושים

כפרקים חדשים של המשפחה שנטל לאוויר ב-TLC, כמה חדשות בלתי צפויות עלו לכותרות: פדרו חימנו ו שנטל אוורט לקראת גירושין. התוכנית כל כך מצליחה שהיא נמצאת כעת בעונה הרביעית שלה, וזה הספין-אוף היחיד של ארוס בן 90 יום שמתמקד אך ורק בזוג אחד.

בגלל זה, בעיות הזוגיות של פדרו ושאנטל משודרות בטלוויזיה במשך שנים. אולם כעת, נראה שהזוג הגיע לנקודת השבירה שלהם.

על פי מסמכי בית המשפט שהגיעו לידי TMZפדרו מגיש בקשה לגירושין משנטל, ולטענתו היא הסירה כסף מחשבון הבנק שלהם מחמת רתיעה.

פדרו הגיש את המסמכים במאי, אך טוען שהפרידה ביניהם החלה חודש קודם לכן. הוא אמר שהקשר היה "שבור באופן בלתי הפיך". נכון לעכשיו, התיק שלהם נמשך.

באותו זמן, פדרו גם הגיש בקשה לשעת חירום, בטענה שנטל לקחה 257,000 דולר מהחשבון העסקי המשותף שלהם חמישה ימים לפני הפרידה. על פי החשד היא העבירה את הכספים לחשבון אחר השייך לעצמה ולאחותה.

פדרו אמר שהוא ניסה לפתור את הבעיה אך לא הצליח. לאחר מכן ביקש משופט להכריח את שנטל להחזיר את כספם לחשבון המשותף.

השופטת אמנם סירבה ליתן דיון חירום, אך בעתיד יתקיים דיון על מנת ליישב את המחלוקת.

לגבי הגירושים שלהם, פדרו רוצה לחלק את כל רכוש הנישואין לשניים.

באשר לשנטל, הכוכב מעלה כמה האשמות נגד פדרו. על פי מסמכים משפטיים שהגיעו לידי ET, שנטל טוענת שהסיבה לגירושין שלהם היא ניאוף של פדרו. בנוסף, היא מאשימה אותו ב"טיפול אכזרי", הכולל "אלימות פיזית במשפחה, כמו גם כאב נפשי". היא טענה כי "הנישואים מנותקים ללא תקנה ללא תקווה לפיוס".

שנטל הגישה את המסמכים הללו לבית המשפט ביום חמישי במחוז גווינט, ג'ורג'יה. היא רוצה שהשופט יחלק את החוב החומרי שלהם באופן שווה, והיא רוצה שהוא יכריח את פדרו למסור את הטלפון הסלולרי שלה וכן התקני אחסון לגיבוי עבור הטלפון הסלולרי והמחשב שלה.

על פי רישומים שהגיעו לידי השקע, הוגש גם צו מניעה הדדי.

קישור מקור