פורשה וויליאמס מתחתנת עם סיימון גוובדיה, ראה תמונות!

קרדיט: אינסטגרם/סיימון גובאדיה

פורשה וויליאמס ו סיימון גואבדיה קשרו את הקשר בטקס חוק ומנהגים בניגריה ביום שישי באטלנטה.

לפי דיווח, הראשון עקרות בית אמיתיות מאטלנטה חבר השחקנים, 41, ובעלה החדש, 57, אמרו "I do" במלון Four Seasons מוקפים ב-250 אורחים, ויעשו את אותו הדבר בטקס שני מאוחר יותר היום.

"אני נרגש עד כדי גיחוך", אמרה פורשה אֲנָשִׁים לקראת חתונתה. "אני פשוט כל כך מוכן. אני אפילו לא עצבני. כלומר, אני יודע שאני מתחתן עם אהבת חיי, וזה רק יחזק את מערכת היחסים שלנו ואת הקשר המשפחתי שלנו. אני רגוע ונרגש".

למרות שלפורשה היו בעיקר רגשות חיוביים לקראת האירוע, היא הודתה שהיא קצת "חרדה" לגבי שבעת השינויים בארון הבגדים שהיא תבצע במהלך שתי חתונותיה.

"זו הולכת להיות אקסטרווגנזה אופנתית אמיתית," היא הכריזה. "פשוט לא יכולתי לדחות אף שמלה! אם שמלת כלה הגיעה אליי, ואהבתי אותה, קיבלתי אותה".

ביום שישי, על רקע החתונה הניגרית שלה ושל סיימון, פורשה החליפה שלוש פעמים, תחילה לבשה שמלת לקמי אדומה שהייתה נהוגה אצל כלת אדו. כפי ש RHOA האוהדים אולי זוכרים, סיימון מגיע מבנין סיטי במדינת אדו בניגריה.

פורשה לבשה אז שמלה כחולה מלכותית של טביק, ואחריה שמלה מוזהבת של אותו מעצב.

אפילו אורחיה של פורשה, במיוחד בני משפחה, עודדו ללבוש לבוש סגול ותכלת מסורתי או בהשראה ניגרית.

"זו הייתה משימה ענקית", שיתפה פורשה. "אני אישית בחרתי את הבדים שהם הולכים ללבוש, כולל עטיפת הראש שלהם, הג'ל שלהם. בחרתי את כל הצבעים, הכל. אני צריך להיות סטייליסט אחרי זה!"

"יהיה מעניין לראות את דעתם של אנשים על הבד", הוסיפה. "זה הולך להיות ביטוי יפהפה של אופנה, אהבה ומשפחה."

לאורך כל האירוע ביום שישי הופיעו זמרים ורקדנים מבנין, והאורחים התכבדו במאכלים מסורתיים של בנין, כולל חלזונות, אגוזי, תבשיל במיה, פשטידות בשר, ומוצרי בסיס דרומיים כמו סטייק ולחם תירס. בינתיים, עוגת החתונה שלהם הייתה עוגת בנין מסורתית.

"אני רוצה שהם ירגישו שהם לקחו טיסה ונחתו בבנין", אמרה. "צריך לשנות את החדר כולו בצבעים יפים של חומים ורוזה זהב ושיזוף וקרמים. זה צריך להיות ממש ממש יפה ולתת לך את התחושה האפריקאית האותנטית הזאת".

לגבי סיימון, שהעלה את השאלה לפורשה במאי 2021 אחרי חודש אחד בלבד של היכרויות, הוא היה "קצת עצבני" – אבל לא לגבי נישואיו לפורשה.

"המסע היה פנומנלי," אמר סיימון. "לא יכולתי לבקש אישה לעתיד טובה יותר… העצבנות שלי מגיעה מבני המשפחה והחברים שלא ראיתי הרבה זמן מגיעים לאטלנטה!"

בין אורחי הטקס של יום שישי היו חבריה לשעבר של פורשה, כולל קים זולז'אק-בירמן, מוניטה שו, קנדי בורוס, דרו סידורהו סינתיה בייליממש כמו ריקי סמיילי, אהבה והיפ הופ: אטלנטהשל קרלי רד, נשות כדורסל חבר בהפקה ג'ניפר וויליאמס, נשוי לרפואה כוכב Quad Webbראפר TI ואשתו טמקה "קטנטן" האריסו עקרות בית אמיתיות של פוטומק בוגרים כריס ו מוניק סמואלס.

הערב ייהנו פורשה וסיימון מטקס החתונה השני והאמריקאי שלהם בכנסייה באטלנטה עם 350 אורחים לפני שיארחו נשף ואחרי פארטי.

במבט קדימה, פורשה אמרה שהיא הכי נרגשת לקרוא לסיימון "בעלה".

"זה פשוט יהיה כמו 'בעלי, בעלי, בעלי'", הסבירה. "אני הולך לעצבן את כולם! אלו הנישואים האחרונים שלנו, בסדר? אנחנו שייכים ביחד. זהו זה. זו ברכה להיות מסוגל למצוא את האדם שלך. זה לא קורה לעתים קרובות."

וסימון הסכים ואמר שהוא ופורשה הם "החברים הכי טובים".

"אני ממש לא רוצה לעזוב את הבית הזה ברוב הימים אחרי העבודה, כי אני מעדיף לטפס למיטה ולראות איתה טלוויזיה", אמר. "אנחנו נהנים מאוד לטייל. אנחנו אוהבים למצוא מקומות חדשים ברחבי העולם ופשוט ללכת ביחד. אנחנו פשוט נמצאים במקום מאוד שליו בחיינו".

"בשנה וחצי שהייתי עם האישה הזו, לא הייתה לי בעיה אחת איתה", אמר. "זו פשוט הייתה מערכת יחסים נהדרת."

בעוד פורשה חולקת בת בת 3 פילאר ג'נה עם ארוס לשעבר דניס מקינלי ולסיימון יש חמישה ילדים מנישואים קודמים, פורשה אמרה שהם "לגמרי" פתוחים להרחיב את משפחתם.

"תמיד רציתי ללדת ארבעה ילדים, אז זו ברכה שיש לו שלושה ילדים צעירים יותר שנמצאים הרבה זמן בבית, ואז יש לי את הפילאר שלי", אמרה. "אבל עד כמה שאני יכול לחוות ילד איתו, אני בהחלט רוצה לחקור את זה. אני לא בטוח כמה זה יכלול, אבל אני בהחלט יודע שזה לא יהיה יותר משניים".קישור מקור