פיטר מדריגל מגלה אם רקל או קייטי עדיף לנשק

קרדיט: Tony DiMaio/MICHAEL SIMON/Charlie Steffens/startraksphoto

פיטר מדריגל יצא לדייטים עם שניהם רקל לוויס ו קייטי מלוניובמהלך הופעת פודקאסט בתחילת החודש, הוא נחקר על איזה חוקי Vanderpump חבר השחקנים היה "מנשק טוב יותר".

לפני שדיבר על חיי הדייטים שלו ותפקידו המורחב בעונה העשירית הקרובה של סדרת הריאליטי בראבו, פיטר כינה את הלהבה האחרונה שלו, Raquel, בתור "המנשקת הטובה יותר" מבין השניים, אך הוא הודה שהנימוק שלו לא התבסס על מְיוּמָנוּת.

"קייטי הייתה כמו לפני נצח, אז אני הולך עם ראקל," אמר פיטר על ג'יימי לגמרי פודקאסט, לפי כָּבֵדמאשר שהוא ורקל "יצאו כמה פעמים".

אחרי שפיטר ורקל נהנו מכמה דייטים מוקדם יותר השנה, בעקבות פרידתה של רקל מארוסה לשעבר ג'יימס קנדי, מנהל מסעדת SUR הוותיק החל לצאת עם אישה אחרת, שלא ציין את שמה, באוקטובר. עם זאת, כשזה מגיע לעתיד שלהם, הוא לא בטוח שסדרי העדיפויות שלהם מתאימים.

"אני פוגש מישהו מאז אוקטובר, אתה יודע, אנחנו מתמודדים עם זה – יש מצב קשה, אז נראה מה יקרה בעתיד", הסביר. "אני אוהב אותה, אני מאוד אוהב אותה. אבל יש לי מטרות אחרות כרגע ולה יש מטרות אחרות".

בעוד פיטר מכוון להצלחה, הוא אמר שהוא ייראה בתפקיד בולט יותר ב כללי משאבה עונה 10 – למרות שהוא לא רוצה להיתפס לדרמה של צוות השחקנים.

"העניין הוא שאני לא אהיה מסוגל לנהל את SUR ולעסוק בדרמה, זה יהיה – זה לא טוב, אתה יודע למה אני מתכוון, תמיד צריך להיות מישהו עם ראש שקול בכל הכאוס הכרוך בכך . בגלל שאני מנהל את המסעדה, אני מתכוון כמה רע זה היה נראה אם ​​אני אומר 'אה, אני יוצא עם הצוות'", תהה פיטר.

בזמן ששוחחה עם Us Weekly ביולי, ראקל התייחסה לדייטים שלה עם פיטר, וציינה שחברתה לצוות ביקשה ממנה לצאת לאחר הפרידה שלה מג'יימס בסוף 2021.

"הייתי כמו, 'נו למה לא? ימין?' אני כן-מן עכשיו… אני חושבת שזה היה יותר פשוט להגיד כן שהוא יזמין אותי לצאת ופשוט לנסות את כל העניין הזה," היא שיתפה.

ובסביבות אותו הזמן, היא הופיעה קייטי מלונישל אתה הולך לאהוב אותי פודקאסט, שבו היא הודתה שלשניהם היה "בילוי קטן".

"חשבתי שזו תהיה הזדמנות טובה בשבילי רק לאהוב לחזור לעולם הדייטים כי לא היה לי דייט רשמי מאז הפרידה. אז כשהוא ביקש ממני ללכת לשתות איתו, אמרתי, 'המ בסדר בטח'", היא חשפה.

לגבי איך ג'יימס הרגיש לגבי הטיולים של רקל עם פיטר, הוא הצליל את האקסית שלו ב-BravoCon לאחר שנשאל לגבי הטענה של רקל שהיא תהיה בסדר אם הוא יתחבר ללהבה לשעבר לאלה קנט.

"עכשיו היא אומרת את זה אחרי שהיא יצאה עם פיטר ו [Tom Schwartz]" הוא נגח.

חוקי Vanderpump עונה 10 צפויה לעלות בבכורה בבראבו בתחילת 2023.

קישור מקור