פייג' דהסורבו חולקת עדכון עם לינדזי

קרדיט: BauerGriffin/INSTARimages, Cindy Ord/NBCUniversal

במהלך מפגש מתוח על בית קיץ העונה השישית, פייג' דה-סורבו בקושי יכול להסתכל לינדזי האברד בעין. הבעיות שלהם התחילו כשלינדזי נכנסה איתו למשולש אהבה מבולגן אוסטן קרול ו סיארה מילר – החברה הטובה של פייג'.

במסיבת יום הולדת בנושא אגדות, אוסטן נעל שפתיים עם לינדזי (בזמן שסיארה עדיין התלהבה ממנו). לאחר מכן, פייג' החליטה שלינדזי היא האשמה. בסופו של דבר, סופרת האופנה עודדה את סיארה להתעמת איתה. בתפנית בלתי צפויה, העימות הפך למריבה פיזית.

לאחרונה, בטקס פרסי הסרטים והטלוויזיה של MTV, חשפה פייג' את מצב מערכת היחסים שלה עם לינדזי.

"אני חושבת שאנשים לא רואים הרבה, כי אנחנו חברים אמיתיים, אז יש דברים קטנים שקורים", אמרה. ETבאמצעות המנה היומית. "שלחנו הודעות מוקדם יותר לגבי השעה שבה אנחנו מצלמים. אז, כאילו, הכל בסדר."

היפה של פייג' קרייג קונבר הוסיף, "הם מציגים יחד הערב."

"אנחנו כל כך נרגשים," הגיבה פייג'.

פייג' הסבירה שהיא וקרייג "מחפשים" את לינדזי, שהייתה מועמדת לשני פרסי MTV.

ב-NBCUniversal מראש, לינדזי התייחסה גם לידידותה עם פייג'.

"כלומר, בהיסטוריה של פייג' שהצטרפה לתוכנית שלנו, לא באמת בילינו איתה הרבה זמן מחוץ לקיץ", אמרה המנה היומית. "אז זה לא חריג שאנחנו לא ממש מסתובבים או לא מדברים כל עונה אחרת".

לינדזי הציעה אז סיבה מאחורי מתח המפגש עם פייג'. "כלומר, יש לי תיאוריות שזה נובע מהן [Paige’s] חבר," אמרה לינדזי. "אבל זו רק תיאוריה."

למה היא מתכוונת ב'תיאוריות?' לינדזי יודעת משהו שאנחנו לא יודעים? אולי בן ה-35 יושב על מידע כלשהו. אם זה המקרה, היא עשויה לא לחשוף זאת עד שמצלמות בראבו יהיו מוכנות.

לגבי פייג', בת ה-29 תופיע קסם דרומי לצד החבר שלה קרייג (חבר מקורי לקאסט). עונה 8 תעלה לראשונה ביום חמישי, 23 ביוני, בבראבו.

קישור מקור