פייג' דהסורבו של סאמר האוס על החלק הקשה ביותר בדייט עם קרייג

בית קיץ כוכב פייג' דה-סורבו נפתח לגבי החלק הקשה ביותר בלהיות במערכת יחסים ציבורית עם כוכב ריאליטי אחר, קסם דרומישל קרייג קונבר.

פייג' וקרייג החלו לצאת באופן רשמי באוקטובר 2021 לאחר שנפגשו וכיכבו ב-Bravo's בית חורף יַחַד. מדבר אל E! חֲדָשׁוֹתפייג' חושפת שלמרות שהשניים חולקים את מערכת היחסים שלהם עם "מאות אלפי אנשים" בטלוויזיה, הם חייבים להיות עצמם באופן אותנטי כדי שהרומנטיקה שלהם תעבוד – בלי קשר למה שיש לטרולים באינטרנט לומר.

"בהחלט קשה לך לדעת שיש מאות אלפי אנשים שיש להם דעות על מערכת היחסים שלך", הודתה פייג'. "אבל אתה צריך לזכור שאני לא מכיר את ג'סיקה באיווה ששונאת אותי ואת החבר שלי, וכנראה שלעולם לא אפגוש אותה. אז למה אני אתן למה שהיא אמרה לפגוע ברגשות שלי?"

ה בית קיץ הכוכב גם המשיך ואמר כי בעל שותף כמו קרייג שעובר את אותו תהליך רק עזר לזוג להתחזק. אפילו השנאה ההדדית שהשניים מקבלים עוזרת.

"[I’m lucky to be] לצאת עם מישהו שעובר בדיוק את אותו הדבר," אמרה פייג' לפני שהמשיכה, "אם אנשים שונאים אותנו הדדית, זה די מפגיש בינינו. 'אני כאילו, 'כולם שונאים אותנו'. והוא אומר, 'מה שלא יהיה, אני אוהב אותך'".

באופן מפתיע, משהו נוסף שקירב את פייג' וקרייג עוד יותר הוא, תאמינו או לא, משטר טיפוח העור.

לפי פייג', לקרייג לא היה מושג על טיפוח העור לפני שנכנסה לתמונה. היא אמרה ה!,"בלילה אחד, אמרתי לו, 'לך תשטוף את הפנים שלך'. והוא אמר, 'אני לא יודע איך לעשות את זה בלי להיכנס למקלחת, ואני כאילו, יש לנו כל כך הרבה יותר עבודה לעשות כאן ממה שחשבתי".

"אבל עכשיו הוא משתמש בקרם לחות. האיש מעולם לא השתמש בקרם לחות לפנים, ועכשיו הוא שם אותו ממש ליד כל טיפוח העור שלי", חשפה פייג'. היא הוסיפה כי קרייג גם אובססיבי למסיכות פנים ו"מתעצבן" אם היא לא כוללת אותו כשהיא מפנקת את עצמה באחת.

פייג' לא רואה את שגרת האיפור/טיפוח שלה כ"בררנית" ושונאת להתאפר במהלך השבוע – במיוחד כל דבר "דביק או שמנוני". עד כדי כך שהכוכב שיתף פעולה עם IRL Filter Longwear Foundation.

"זה לא שמנוני, זה לא מבריק, זה לא שמנוני," המשיכה פייג'. "ולפעמים, אני מצלמת תוכנית, אז אני צריכה משהו שנראה כמו פילטר אבל לא מרגיש כמו פילטר", הסבירה.

מי יודע? אולי פייג' יכולה לגרום לקרייג לקפוץ גם על משטר האיפור הזה?

בית קיץ נמצא כרגע בהפסקה, ו קסם דרומי משודר ביום חמישי בערב בשעה 21:00 EST.

קישור מקור