קרייג קונבר ופייג' דהסורבו על חתונות חלומות, בראבו דאבל דייט האהוב עליהם, והיכן הם עומדים עם לינדזי, בנוסף פייג' עוברת לצ'רלסטון

פייג' דה-סורבו מדברת DM 1 קרייג קונבר שלח אותה, לינדזי

קרייג קונבר ו פייג' דה-סורבו לאחרונה ענו על סדרה של שאלות ותשובות על מערכת היחסים שלהם והחברים שלהם בכוכבים קסם דרומי ו בית קיץ.

שבעה חודשים לתוך מערכת היחסים שלהם, הזוג בראבו למרחקים ארוכים חולקים את ה-DM הראשונים שלהם זה עם זה, ברגע שהם "ידעו" שהם בסופו של דבר יהיו יותר מחברים, והודו שהם לא באותו עמוד ביחס שלהם חתונה עתידית, וקביעת שם לזוג נוסף מהרשת שהם אוהבים לצאת איתו לדאבל דייטים.

"בהחלט נמשכתי לקרייג, עוד לפני שפגשתי אותו. ידעתי עליו, [and] ידע איך הוא נראה," שיתפה פייג' במהלך צ'אט לאחרונה עם בראבו אינסיידר.

ואחרי שהתלוצץ על כך שפייג' היא "פאנגירל", קרייג אמר שהוא יודע שיום אחד יצא עם פייג' כשהגיע להמפטונס קייל קוק'היום הולדת של.

"אני חושב שברגע שהתנשקנו, ידענו", הוסיף.

"זה היה כמו, 'אנחנו הולכים לצאת. אנחנו פשוט לא יודעים מתי'", הסכימה פייג'.

בעוד שקרייג ופייג' הפכו רשמיים בסוף השנה שעברה, מאז הם היו למרחקים ארוכים, עם פייג' בניו יורק וקרייג בצ'רלסטון.

"אני אוהב מרחקים ארוכים," הודתה פייג'. "אני צריך להיות לבד כמה ימים ולראות את התוכניות שלי. קרייג לא צופה עקרות בית. אבל אני חושב שאם וכאשר יגיע הזמן, אני אעבור לצ'רלסטון".

"מאוד אהבתי מרחקים ארוכים עד שרק צילמנו בית חורף [season two] ופשוט היינו צריכים לעשות שבועיים בהפרש וממש לא אהבתי את זה", ענה קרייג וציין שהם לא צריכים לקבל החלטה סופית איפה הם מתכוונים לגור עד ש"יהיו להם ילדים".

לפי קרייג ופייג', הם דנו בתוכניות להינשא מדי פעם. עם זאת, זה לא אומר שהם מסכימים לגבי הדרך שבה עליהם להתקדם. למעשה, הם רוצים דברים אחרים לגמרי מהיום הגדול שלהם.

"אנחנו לא מסכימים על שום דבר. שום דבר אחד," התוודתה פייג'.

"חתונת החלומות שלי היא באיי בהאמה על החוף. כולם יחפים. אתה מקבל משקאות כשאתה מגיע לחוף. וזה כמו חופשה של שבוע לכל מי שמגיע", גילה קרייג כשפייג' שיתפה, "אני רוצה שלי תהיה ממש ה- Met Gala. אני רוצה שזה יהיה כל כך עניבה שחורה שאנשים מפחדים מזה. אני רוצה שזה יהיה מלכותי ובאיזושהי טירה איפשהו".

בינתיים, קרייג ופייג' נהנים מהזמן שלהם בדייטים ואומרים שהזוג האהוב עליהם בראבו לדייט איתו הוא קייל ו אמנדה בטולה.

"קייל ואמנדה אנחנו תמיד נהנים איתם, קייל ואני בסופו של דבר מופצצים והבנות פשוט צוחקות עלינו", גילה קרייג.

"זה באמת כאילו אני פשוט יוצאת לארוחת ערב עם אמנדה כי הבנים הם כמו בעולם משלהם עושים אלוהים יודע מה ואז אני ואמנדה באמת מצליחים להתעדכן," הסכימה פייג'.

באשר לחבר הקאסט האהוב על פייג' מהתוכנית של קרייג, הכבודים האלה זכו קתרין דניס ו מדיסון לקרויאת האחרון שבהם היא שמה כבחירתה עבור א קסם דרומי שְׁלִישִׁיָה.

"הייתי חדש לבלות עם כל הקבוצה הזו והייתי אומר שהם בהחלט גרמו לי להרגיש הכי רצוי", הסבירה פייג' וציינה שהיא בית קיץ בחירת שלישייה תהיה אמנדה.

"אני אוהבת בלונדינית, אני חושבת כי אני כל כך הפוכה," היא אמרה.

לגבי הקשר שלהם עם לינדזי האברדשעורר סערה באזכור של קריסטין קוואלאריהלהבה לשעבר של קרייג, כביכול, בתחילת העונה השישית, פייג' אמרה שאמנם היא ולינדזי אינן בדיוק החברות הכי טובות, אבל הן תמיד יהיו בחייו של זה כי הם מבלים את הקיץ יחד, שכן קרייג ציין שהאושר הנוכחי של לינדזי , שבחלקו נובע קרל רדקההועילה לקבוצה.

"אני חושב שככל שאנשים יהיו מאושרים יותר בחיים, שהם בדרך של אושר, כולם מתחילים להסתדר טוב יותר", הוא נימק.

למרות שקרייג ופייג' לא מוכנים לקבל החלטות קבועות לגבי היכן הם יגורו ברגע שהם יקימו משפחה, פייג' נהנית כעת משהייה ממושכת בצ'רלסטון. וב-6 במאי, קרייג שיתף סדרת תמונות של השניים מתרווחים על החוף ומסתובבים עם הוריו.

"צ'רלסטון," כתב קרייג בכיתוב שלו.

גם במהלך ראיון נפרד עם E! באינטרנטפייג' חשפה מידע חדש כששיתפה שהיא וקרייג למעשה החליפו כמה הודעות DM (הודעות ישירות) באינסטגרם לפני שהם נפגשו באופן אישי.

"קרייג למעשה דמץ אותי מציור שפרסמתי שמישהו צייר ממני, והוא אמר, 'וואו, זה ממש מגניב'", נזכר פייג'. "ואני אמרתי, 'חחח, אני יודע, נכון?' ואז, לא שלחנו שוב DM במשך שנתיים. אז אני לא יודע אם הצלחתי עם התגובה הזו, או שזה היה נורא".

ה בית קיץ מפגש עונה שש מסתיים בחלק השני ביום שני, 16 במאי, בשעה 9/8c בבראבו.קישור מקור