פרחי אוליביה על אוסטן בתעלולי 'בית קיץ', מדיסון

פרחי אוליביה מוגש על הלהבה הנוכחית אוסטן קרול בזמן שהופיע ביום חמישי בערב צפו בשידור חי מה קורה.

חודשים לאחר שהזוג נקשר לראשונה לאחר דייט פיצה ביום האהבה, קסם דרומי חבר השחקנים דיבר על הרגעים השנויים במחלוקת של אוסטן בית קיץכולל משולש האהבה שלו עם לינדזי האברד ו סיארה מילרלפני שנפתח על מערכת היחסים שלה עם מדיסון לקרוי והפיצול האחרון ביניהם שפ רוז ו טיילור אן גרין.

בפרק ה-4 באוגוסט של WWHLתוך כדי משחק של "האם אתה יכול להגן?", אוליביה הגנה לראשונה על אוסטן נגד אלכס וואך בכך שהוא מציע שהוא הונדה סיוויק של האטרקטיביות.

"אוסטן הוא הריינג' רובר. הוא לא הונדה,” היא הבהירה.

היא גם הגנה עליו נגד קרייג קונברמי אמר קתרין דניס על החיבור שלו עם נעמי אולינדו, אומר, "זה החבר שלו. הוא רוצה לשמוע את המידע הזה קודם. אני מגן עליו על זה".

באשר לאוסטן מבלה עם לינדזי בתוך משולש האהבה שלו עם סיארה בית קיץאוליביה אמרה שהיא "לא ראתה שום דבר רע בזה" לפני שאישרה שהיא "לא צפתה" בתוכנית.

"בעיני, הוא הלך להמפטונס כילד רווק ונהנה. הוא הבהיר את זה לכולם", ציינה.

ולגבי הקשר של היפה שלה עם לינדזי בניו יורק, שהגיע בתוך "אזור אפור" עם מדיסון לפני שנים, אוליביה אמרה, "הייתי עושה אותו דבר".

כשהפרק נמשך, אוליביה עוד דנה במדיסון, כשהיא תחילה הגיבה לאוסטן שהציע שהוא לא רוצה שהיא תהיה חברה עם חברתו לשעבר.

"לא אהבתי את זה," הודתה אוליביה. "רציתי לחוות את דעתי עם זה אז זה היה די בעיה עבורי, אבל עכשיו אני שמח כי היא לא מישהי שאהיה חברה איתה."

לפני מערכת היחסים שלה עם אוסטן, אוליביה אמרה שהיא ראתה קסם דרומי וציינה שהיא "הוזהרה על ידי כולם" על היכרויות איתו. עם זאת, בעוד שרבים טענו שאוסטן אובססיבית לגבי האקסית מדיסון, שלאחרונה צללה אותה כ"ביתית", אוליביה אמרה שיש "אפס" אמת ברעיון.

כשאוליביה נשאלה אז מדוע הזמינה את מדיסון לצלי הצדפות שלה, היא אמרה שאמנם "לא חשוב שתהיה איתה ידידות", האינטראקציות הקודמות ביניהן היו "נעימות".

"לא הייתה לי סיבה לא להזמין אותה ולא רציתי [Austen’s] דעותיה קשורות למה שחשבתי עליה", הסבירה.

באשר לשפ וטיילור, אוליביה אמרה שהפיצול המדווח שלהם "החל כהפסקה".

"אני חושב שיש לו כמה דברים להבין והוא יודע את זה וזה לא ממש הוגן להחזיק אותה בהמתנה בזמן שהוא עושה את זה. אז אני שמח שהם לוקחים את הזמן אבל שום דבר לא קבוע. נראה איך זה ילך", שיתפה.

מאוחר יותר, על WWHL: After Showלאחר שמעריץ וירטואלי שאל את אוליביה איך היא מרגישה כשאוסטן השוותה את מדיסון למדוזה כשניסתה ליצור איתה ידידות, אוליביה הבהירה את המצב.

"אני לא מנסה להיות חבר איתה אבל ש… [was] קטנוני", היא קבעה.

קסם דרומי עונה שמונה תשודר בימי חמישי ב-9/8 ב-Bravo.

קישור מקור