פרחי אוליביה של Southern Charm ב-Venita, עדכון אוסטן

לאחר הכניסה לכאוס המכונה קסם דרומי, פרחי אוליביה'בשר בקר ראשון היה עם וניטה אספן, שזמן קצר לאחר פגישתם שאלה אם היא גזענית. השיחה התקיימה במסיבת גן.

בגלל חילוקי הדעות שלה עם וניטה, אוליביה לא הצליחה לתת לה הזמנה למסיבה הבאה. עם זאת, שני החברים לצוות נפגשו מאוחר יותר, ונראה שהסתדרו.

בראיון עבור ב-The Knowאוליביה התייחסה לדרמה שלה עם Venita, והסבירה מה היא הייתה משנה.

"אם הייתי יכולה לחזור אחורה, הייתי עושה דברים אחרת", אמרה. "הלוואי והיינו יכולים לנהל את השיחה הזו שניהלנו בשבוע האחרון לפני המסיבה שלי, [so I could] להחזיק אותה שם. זו לא הייתה החלטה קלה. עם זאת, אני עדיין מרגיש שזה לא הזמן או המקום לנהל את השיחה שהיא רצתה לנהל במסיבת הגן".

היא המשיכה ואמרה, "אתה כבר קצת נבהל מהסביבה, ברור שיש עניינים לא גמורים. ולמשוך אותי הצידה באותו זמן לנהל את השיחה הזו (שאין לי בעיה לנהל, כמו שאמרתי בפרק)… זה פשוט לא היה הזמן והמקום… עדיין הייתי רוצה לא להיות במצב הזה . אם יכולתי לחזור ולהביא אותה במסיבה, הייתי עושה זאת. הייתי עושה את זה אחרת".

איפה אוליביה עומדת אוסטן קרול – ומה היא מרגישה לגבי השאלות הבלתי פוסקות של חבריה לצוות? "הלכנו יחד למסיבת יום ההולדת של קתרין, וכל החברים שלנו היו שם, אז די נדהמתי מכל השאלות לגבי מה אנחנו ומה אנחנו עושים." לאורך העונה, אוליביה לא רצתה להיות ידועה כ"עניין אהבה".

"הייתי מאוד נחושה בניסיון לפרוץ מזה וליצור את החברות והיחסים שלי בעצמי מחוץ לזה [Austen] ואני. […] הוא ואני נמצאים במקום ממש טוב עכשיו", אמרה. "אנחנו בהחלט עדיין בחיים אחד של השני, וטיילנו יחד והיה לנו קיץ מדהים. אנחנו במקום טוב, אבל תצטרכו לחכות לראות איך הכל יתפתח".

אוליביה התייחסה גם לפרידה האחרונה מחברתה טיילור אן גרין עם שפ רוז. "החדשות התפרסמו לפני [Taylor] אפילו קיבלה את זה בעצמה," אמרה אוליביה, "אז זה היה הדאגה העיקרית שלי ומה שהכי דאגתי ממנו. אתה מנסה כבר לעבד את זה קורה, ועכשיו אתה צריך להבין איך לענות לזה עם אנשים אחרים".

"רק ניסיתי להודיע ​​לה שהיא עדיין לא צריכה להרגיש שהיא חייבת למישהו הסבר ושזה בסדר פשוט לחכות ולראות איך היא מרגישה", המשיכה אוליביה. "אל תפעל באימפולסיביות, אל תעשה שום דבר מחוץ לקרע, ופשוט תשכב נמוך. היא עלתה לבית משפחתה באגם, וזה היה ממש טוב בשבילה להתרחק מזה".

מה אוליביה למדה מהתוכנית? "פשוט תן לעצמך זמן לקחת מכות אם אתה בשיחה סוערת לפני שאתה מגיב," היא ענתה. "ובאמת לחשוב על איך משהו גורם לך להרגיש במקום להיות אימפולסיבי בתגובות שלך. [Also] פשוט להישאר עקביים… אם אמרתי [something] לאדם אחר, רציתי להיות בטוח שאני נשאר עקבי במה שאני אומר, לא משנה עם מי אני מדבר. זה לא נוח לפעמים."

לאחר מכן שוחחה עם אוליביה על הדרמה שלה מדיסון לקרוי, האקסית של אוסטן. "בהתחלה, לא ראיתי שום סיבה למה לא נוכל לפחות להיות לבביים… חשבתי שזה בערך המקום שבו אנחנו עדיין נמצאים, עד שב- Watch What Happens, ראיתי כמה מהדברים שהיא אמרה עליי, ולא חשבתי שהכרנו מספיק כדי כבר לזרוק צל כזה."

הכוכב הוסיף, "קצת הופתעתי מזה. אנחנו רצים באותם מעגלים, אז אני מקווה שנוכל להבין את זה להתקדם. אם לא, אז אין סיבה להמשיך לזרוק צל”.

קסם דרומי עונה שמונה תשודר בימי חמישי ב-9/8 ב-Bravo.

קישור מקור