שופטת טמרה של RHOC חולקת פרטים חדשים על מאמציה לכאורה של דניס ריצ'רדס להתחבר אליה ב-BravoCon, טוענת שהיא התקשרה בין דרמה לפרשת ברנדי

פרטים חדשים על דניס ריצ'רדס מכה עליה

שופטת טמרה נראה חושף פרטים חדשים על דניס ריצ'רדסמאמצים לכאורה להתחבר אליה ב-BravoCon בתוך הפרק החדש של יום חמישי של עקרות בית אמיתיות: טיול בנות אולטימטיבי.

תוך כדי צ'אט עם עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס אלום ברנדי גלנווילשטענה במהלך עונה 10 של סדרת הריאליטי בראבו שהיא ודניס שכנו יחד, מה שדניז הכחישה, לשעבר עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג' חבר צוות השחקנים טען שדניס "הכה [her]" וניסתה לגרום לה לחזור לחדרה.

"קרה משהו ב-BravoCon. היא הכתה גם אותי", טענה טמרה RHUGTבאמצעות Us Weekly. "זה יותר מזה, היא כל הזמן שלחה לי הודעות טקסט, רצתה שאלך לחדר שלה, תשכנע אותי ללכת לחדר שלה, אני כמו, 'אני נשוי'".

ודניס הייתה נשואה גם לבעלה הנוכחי, אהרון פיפרסאיתו נישאה בספטמבר 2018. אבל כמו RHOBH המעריצים יזכרו, זה כביכול לא מנע ממנה להתחבר לברנדי בשנה שלאחר מכן – לפחות לפי ברנדי.

"היא באמת התקשרה אליי כשזה ירד", המשיכה טמרה לגבי דניז. "היא אמרה, 'זה מה שקורה, אתה בתוכנית הרבה שנים, מה אני עושה?' אמרתי, 'אם זה לא נכון אז פשוט תגיד לא, אבל אל תיתן לזה כל כך הרבה חיים. אם אתה הולך להילחם בזה, זה יגרום לך להיראות אשם'".

ואז, לאחר שדניז התעקשה שהטענות של ברנדי היו שקריות, תמרה חקרה אותה עוד יותר.

"אמרתי, 'את בטוחה?' והיא אמרה, 'אני נשבעת לך, זה מעולם לא קרה. ברנדי משקרת״. היא הכחישה לחלוטין", הודתה טמרה.

בעקבות חשיפתה של טמרה בתוכנית בנוגע לאינטראקציה המדווחת שלה עם דניז, הבזיקה הצהרה על המסך שבה נכתב "מקורות המקורבים לדניס הכחישו זאת".

בעוד ברנדי סיפרה בעבר ל-Us Weekly שהיא עצבנית לצפות RHUGT לשחק בגלל העובדה שהיא לא זכרה את כל מה שנאמר במהלך הצילומים, טמרה אמרה שהיא מודאגת יותר מהרגעים הגלויים שהמצלמות אולי תפסו.

"היו כמה לילות שוויקי ואני היינו קמים בשלוש לפנות בוקר והולכים למטבח. אתה יודע, אנחנו חצי שיכורים ואנחנו אוכלים פיצה קרה,” היא הסבירה. "ואנחנו מדברים, לא חושבים ולא יודעים עד שאני מסתכל למעלה ואני אומר, 'אוי, אלוהים, ויקי, יש מצלמה על הקיר והיא עוקבת אחרינו. אני כמו, 'אמרנו משהו רע? אני לא יודע אם אמרנו משהו רע'”.

דניס עדיין לא התייחסה ישירות לטענות החדשות של טמרה.

פרקים חדשים של עקרות בית אמיתיות: טיול בנות אולטימטיבי עונה שנייה, מועדון הנשים לשעברזורמים בימי חמישי ב-Peacock.

קישור מקור