פרטים על הקרב והיציאה RHUGT של ברנדי וקרוליין נחשפו

קרדיט: סטיבן ברגמן/AFF-USA.COM/MEGA

ברנדי גלנוויל ו קרוליין מנזו עשה יציאה מוקדמת ממרקש, מרוקו, לאחר ה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס על פי הדיווחים, הכוכב לקח את הדברים רחוק מדי עם עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי אלום בזמן צילומי העונה הרביעית של טיול עקרות בית אמיתיות Ultimate Girls.

בזמן הפקה של הפרק השני של סדרת הטווס מועדון נשים לשעבר מהדורה, ברנדי הפציצה לכאורה את קרוליין בנשיקות ללא הסכמה, מה שהותיר את קרוליין מוטרדת.

"זה היה לא רצוי", אמר מקור אֲנָשִׁים ב-30 בינואר. "ונראה שהמצוקה של קרוליין בעניין לא עצרה את ברנדי. הדברים הסלימו ונחצו לכאורה גבולות פיזיים שקרוליין הרגישה שהם רציניים ולא נוחים".

בעוד שהצילומים לא פסקו לאחר התרחשות התקרית, ההפקה בחרה לדווח על התקרית. ולמחרת בבוקר, חושף מקור שני, נאמר לברנדי שהתנהגותה מטרידה את קרוליין.

למרות שבסופו של דבר ברנדי הציעה התנצלות לקרוליין, באמצעות הודעת טקסט, התקבלה החלטה להעיף את ברנדי מהנסיעה באותו אחר הצהריים.

"ההתנהגות של ברנדי הייתה בלתי הולמת", אישר מקור שלישי. "אז היא התבקשה לעזוב."

וגם קרוליין עזבה, כשהמקור הראשון הסביר, "היא הייתה צריכה לעבד את זה מחוץ לסביבת הריאליטי של הטלוויזיה".

לפי המקורב השני, צוות ההפקה ושל קרוליין RHUGT כוכבים שותפים, כולל קמיל גרמר, אווה מרסיל, פאדרה פארקס, אלכס מקורד, ויקי גונבלסוןו גרטשן רוסיתמכו בהחלטתה.

לאחר שיצאה ממרוקו, פרסמה קרוליין תמונה של נכדתה, Marchesa "Markie" Scaliaבתחרות עידוד, וברנדי פרסם תמונה של גמל.

"בון סויר מרוקו", כתב ברנדי, שמתרגם מצרפתית ל"ערב טוב", ו"SHUKRAN", שמתורגם מערבית ל"תודה".

בטוויטר, פודקאסט זאק פיטר עוד יותר על מה שירד.

"כתוצאה מכך, ההפקה נאלצה להעביר את ברנדי למלון נפרד [and] לא יכול להמשיך לצלם. זה נשמע כאילו הנשים התגייסו סביב ברנדי, מה שגרם לקרוליין לצאת מוקדם מהנסיעה", המשיך. "גם ברנדי וגם קרוליין הוטסו הביתה מוקדם, בעוד שהנשים הנותרות צילמו את הגמר בשבת. כעת מתנהלת חקירה פנימית בנוגע לתקרית ברנדי וקרוליין".

זאק פיטר חולק פרטים על קרוליין מאנזו נגד ברנדי גלנוויל ב-RHUGT

בעקבות שיתוף הדיווחים, חברת השחקנים ויקי שקלה, והכחישה את הטענות של משתמש טוויטר שאמר שהדרמה שהתרחשה נבעה מהריב הממושך של קרוליין עם אחותה דינה מנזו.

"המקור שלי אומר לי שברנדי נשמעה צועקת 'זה בשביל דינה' כשהיא שפכה את מגש המתאבנים על קרוליין", כתב האדם.

"המקור שלך שגוי," ענתה ויקי, דרך אזור עקרות בית אמיתיות עַל אינסטגרםיחד עם אימוג'י מתפרץ.

RHOC Vicki Gunvalson מכחישה שמועות RHUGT על ברנדי קרוליין פייט

עקרות בית אמיתיות: טיול בנות אולטימטיבי העונה השלישית צפויה לעלות בבכורה ב- Peacock בהמשך השנה. תאריך בכורה לעונה הרביעית עדיין לא ידוע.קישור מקור