עגילי

פרטי תשלום של עגילי 750K$ של אריקה ג'יין נחשפו

אריקה ג'יין מסרה לאחרונה זוג עגילי יהלומים בשווי 750,000 דולר, תוך כדי הליך פשיטת הרגל המתמשך נגד בעלה המנוכר, תומאס ג'ירארדי, ומשרד עורכי הדין שלו, Girardi Keese. עם זאת, על פי החשיפה האחרונה של הלוס אנג'לס טיימס בנושא עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס חברת השחקנים, שמאז ערערה על פסיקת שופט בעניין, זה לא היה זוג החתיכים היקר הראשון שלה.

למרות שאריקה קיבלה במתנה את העגילים בסך 750,000 דולר בסביבות 2007, הדו"ח החדש טוען כי זוג העגילים הראשון שתומס נתן לאריקה הוצגו ל- RHOBH כוכב שנים קודם לכן, רגע לפני חתונתם בשנת 2000, והאמינו שהם היו שווים 800,000 דולר.

"זו הייתה המתנה המשמעותית הראשונה שנתתי לה", נזכר תומס לרשויות המס שנה לאחר מכן, כפי שנחשף בדו"ח מ-4 באוגוסט מאת לוס אנג'לס טיימס.

באשר למה שקרה לעגילים המקוריים, הפרטים סביב היעלמותם מעט לא ברורים. עם זאת, פריטים רבים מקולקציית התכשיטים של בני הזוג לשעבר, שתומס אמר פעם ששווה כ-15 מיליון דולר, הגיעו מ-MM Jewelers של לוס אנג'לס.

"הקשר הולך אחורה", שיתף עורך דין של בעלי החנות, משפחת מנזיליאן.

בן משפחה אחד מסוים, ארד "מייק" מנזיליאןאישר עוד כי מערכת היחסים של אביו עם תומס הייתה ארוכה של עשרות שנים וציין כי העגילים שרכש עבור אריקה כללו אבנים "כמעט ללא רבב" והיו "גדולים במיוחד".

אבל ב-2007, הדברים נעשו קצת "עכורים", כפי שציין הטיימס, כאשר תומס הציע את היהלומים לאחר שהוא ואריקה יצאו לחופשה.

"למרבה המזל, כמעט כל התכשיטים העיקריים של אריקה היו בכספת ענקית שלא ניתן היה לפתוח או להזיז אותה", כתב לרשויות המס במכתב משנת 2012, שהוגש מאז לבית המשפט לפשיטת רגל, והוסיף כי העגילים של אריקה היו לא בכספת, "אלא בכוס קטנה בחדר ההלבשה שלה."

"הגנבים לקחו את העגילים, שניים מהשעונים שלי, שניים מהשעונים שלה וצמיד", טען.

כמו כן בשנת 2007, לאחר השוד לכאורה, תומס טוען ש-MM Jewelers עשו לאריקה תחליף דומה שעלה 750,000 דולר, אותם הוא שילם, באמצעות המחאה, מכספי הפשרה שהוא ו-Girardi Keese כבשו עבור לקוחות של מקרה פגיעה בסמים (זו הסיבה ש- השופט בסופו של דבר דרש מאריקה להסגיר אותם).

אבל בכל הנוגע לרישומי המשטרה, הרשויות בפסדינה טוענות שהכסף עבור זוג העגילים השני הועבר ל-MM Jewelers לפני השוד כביכול, שהתרחש על פי הדיווחים ב-28 בדצמבר – תשעה חודשים לאחר כתיבת ההמחאה לחנות. ובתביעה משפטית משנת 2009 נגד איגוד בעלי הבתים שלהם, תומס ואריקה הודו שהעגילים נגנבו באותו היום, ואמרו שהם בעצם היו בארוחת ערב, לא בחופשה, כשהאירוע התרחש לפי הדיווח.

למרות שהתביעה שלהם נגד HOA שלהם לא הצליחה, רשויות המס במדינה שאלו שאלות לגבי הפריצה לכאורה והעגילים. ובתגובה, תומס הגיש מסמך למועצת מס הזכיינות בסקרמנטו שלטענתו מהווה הוכחה לשוד – ושכלל הצהרה מאת מייק מנזיליאןשאישר שהכסף שניתן לו שימש להחלפת העגיל של אריקה.

"העניין עורר דאגה רצינית וטום ביקש ממני לנסות לשכפל את העגילים שנגנבו. עשיתי בדיוק את זה", קבע התכשיטן.

התכשיטן נחקר גם על דיווחיו הסותרים של תומס על השוד כביכול, ובאמצעות עורך דין סבן גורגיניאן, הציע תגובה: "אולי גרסתו של ג'ירארדי לעובדות אינה אמינה למרות 'הצהרה מושבעת'. האופי והאמינות שלו, לאור כל מה שקרה, מדברים בעד עצמם ביחס לגרסה שלו למה שקרה".

אף על פי שלא ידוע מה הגיע מהחקירה של מועצת המסים בנושא, ה"טיימס" חשף כי זו לא הייתה הפעם הראשונה שהצורף נקשר לניצול שגוי לכאורה של תומס בכספי לקוחות.

לפני כ-10 שנים, תומס גייס את מייק לטבעת יהלום. וכדי לשלם עבור האבן שרצה תומס, בעל חנות התכשיטים לווה 150,000 דולר מחבר המשפחה ברג' בויאג'יאןשלכאורה העביר את הכסף מחשבון הסדר שנועד לקורבנות רצח עם ארמנים ל-MM Jewelers לפני שהוחזר בשנה שלאחר מכן.

ההעברה דווחה לרשויות אכיפת החוק ובסופו של דבר, ברג' הודה בפשע.

על פי הדיווח, תומס המשיך לעבוד עם חנות התכשיטים עד 2017 או 2018, אז קנה לפי הערכה "שש או שבעה" חלקים, על פי עורך הדין של המשפחה.

בעוד פשיטת הרגל של תומס נמשכת, ועורך הדין הנודע פעם נפגע בתביעות חדשות מלקוחות ונושים קודמים, עורך דינו של מנזיליאן אישר שהם נענו להזמנה למסור את רישומי הרכישה של תומס לנאמן האחראי על המשרד שלו. פְּשִׁיטַת רֶגֶל.

עורך הדין גם מתעקש שהמשפחה לא עשתה שום דבר רע ואין לה "מה להסתיר".

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור