פרייזר אולנדר מגיב לירי של קמיל לאמב

לאחר קמיל טלה פוטר על ידי קפטן סנדי פיהוק בפרק של השבוע שעבר של מתחת לסיפוןתבשיל ראשי פרייזר אולנדר חושף איך הוא באמת מרגיש לראות את הכוכב לשעבר שלו צועד על הקרש.

תוך כדי הופעה ב צפו במה שקורה בשידור חיאמר פרייזר למארח אנדי כּוֹהֵן שהוא לא מתחרט על כך שהביא את התנהגותה השנויה במחלוקת של קמיל ואת מוסר העבודה הנמוך לתשומת ליבו של קפטן סנדי.

"זה היה צריך להיעשות", אמר פרייזר, והוסיף כי הוא שמח שסנדי הייתה שם כדי לעודד אותו לקבל את ההחלטות הקשות.

"אני כל כך שמח שהיה שם מישהו שעזר לי לעשות את זה, והייתי צריך את התמיכה הזו", הסביר. "הייתי צריך שהיא תעיף לי את השלל ותאמר לי שאני צריך להפסיק להיות בחור כל כך נחמד ולסיים את העבודה".

לפיטוריה של קמיל קדמו שפע של אירועים לא מקצועיים והתנהגות מפוקפקת – בעיקר הקונפליקט הפנימי המתמיד בין קמיל לתבשיל עמית אליסה האמבר.

כשנשאל על ידי אנדי מדוע הוא לא התייחס ישירות להתנגשות המתמדת של השניים, פרייזר אמר שזה "לא שווה את זה" מכיוון שיש לו "עבודה לעשות". הוא גם הסביר שהוא אפילו לא מודע עד כמה השניים מסתדרים.

"קרה לי הרבה, ולא ראיתי את הבעיות שלהם – ההתנהגות הילדותית שלהם לא להסתדר – [it wasn’t] שווה את זה כשהייתה לי עבודה למלא", הוא ענה.

ברור שלא WWHL המראה הוא ללא מנת צל. כשנשאלה באיזה חלק מהעבודה שלה קמיל הצליחה, השיב פרייזר, "היא נראתה נהדר".

אמנם פרייזר אולי לא עצוב על קמיל דוד הקדוששותפתה של קמיל לדרגש, הלוחמת קייטי גלייזר, אומרת שהיא וקמיל הן החברות הכי טובות והיא מתבאסת לראות אותה הולכת.

"בשנייה שהיא נכנסה, אני כבר הייתי בחדר שלנו, והיא נכנסה, ומיד לחצנו", אמרה קייטי ShowBiz CheatSheet.

קייטי פירטה ואמרה לרשת שהיא מחשיבה את קמיל "החברה הכי טובה שלה לאורך כל העונה" של מתחת לסיפון ושהשניים עדיין מקיימים "קשר חזק" עד היום.

"היא גרה בערך חמש דקות ממני. אז אין ספק שיש לנו את האווירה הכי כיפית הזו לאורך כל העניין ועדיין היום", אמרה קייטי.

לדברי קמיל, התחושה היא הדדית.

"קייטי גרה בהמשך הדרך ממני והיא הייתה חברה כל כך טובה עבורי, כמו אחרי התוכנית", אמרה קמיל בעבר ל-CheatSheet. "היא אדם מאוד מאוד נחמד. ואנחנו מסתדרים במובן הזה שאנחנו אישים גדולים וגדולים".

"היא בהחלט, מבחינה נשית, זו שהכי נקשרתי אליה בסירה," סיכמה קמיל.

מתחת לסיפון עונה 10 משודרת כעת בערבי שני ב-20:00 EST ב-Bravo.

קישור מקור