פריס הילטון מכחישה את הטענות של קתי הילטון בנושא פוריות

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

פריס הילטון מגיבה לאמא שלה קתי הילטוןהצהרותיה האחרונות לגבי מאבקי הפוריות שהיא ובעלה קרטר רום לכאורה היו מתמשכים.

ימים לאחר ה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס חברת צוות השחקנים אמרה שלבה נשבר על המאמצים הלא מוצלחים כביכול של פריז להיכנס להריון, פריס קבעה את השיא, וטענה שהפוריות "מעולם לא הייתה מאבק" עבורה ועבור קרטר, לה התחתנה בנובמבר 2021.

"אני לא יודע מאיפה היא השיגה את זה," אמרה פאריס TMZ תוך כדי הליכה דרך LAX עם קרטר ב-16 בנובמבר. "זה אף פעם לא היה מאבק בכלל. [And] אנחנו לא מדברים על זה."

לפי פריס, היא וקרטר דווקא מצליחים בסדר גמור במסע ההפריה החוץ-גופית שלהם.

"יש לי טונות של עוברים כאלה [have] הכל רק חיכה. הצטיידנו בהרבה מהם", שיתפה.

פאריס המשיכה ואמרה כי שנת הנישואים הראשונה הייתה "השנה הטובה ביותר של [her] החיים", והיא חשפה שהיא וקרטר חגגו במסיבת יום נישואים "מטורפת".

כמו כן במהלך הראיון, לאחר שנחקרה אם היא תשקול לאמץ בעתיד, אמרה פריס, "אני אאמץ כלב".

בזמן הופעה ב-E! חדשות ביום שני, קאתי הציעה שלמרות שפריס וקרטר היו "באמת מאושרים" שנה לאחר חתונתם, הם לא הצליחו עד כה להרות ילד.

"זה שובר לי את הלב כי אני יודע שהיא מנסה ומנסה ואני תמיד אומר 'אתה פשוט תירגע'. כל כך הרבה אנשים, הם נאבקים וזה לא קורה סתם כך", אמרה קתי.

כפי ש RHOBH המעריצים אולי זוכרים, קתי הייתה די עסוקה בתכנון החתונה של פריז בנובמבר 2021 כשהצילומים החלו בעונה ה-12 של התוכנית ששודרה לאחרונה. אז בכל הנוגע לפרקים, היא נעדרה מרבים מהם.

כעת, כאשר הצילומים אמורים להתחיל בעונה 13 בתחילת 2023, שובה רחוקה מלהיות בטוחה בגלל אולטימטום שהציבה לבראבו בנוגע לתפקידים המתמשכים של ליסה רינה ו אריקה ג'יין.

"אמרתי שאהיה מוכנה לחזור רק אם צוות השחקנים, אם זה היה לגמרי אותו דבר, ממש לא, כי אני מרגישה שיש שני בריונים שמפחידים הרבה מהבנות האחרות", אמרה ל-TMZ באוקטובר. הכוונה לליסה ואריקה. "זוג מדבר, אבל רובם, הם לא האני האותנטי שלהם כשהם נדחפים עד הקיר, והם מפחדים ממה שני הבריונים האלה… כי הם מסוגלים להכל."

קישור מקור