פריס הילטון מעדכנת עם אמא קתי הילטון לאחר סכסוך

קרדיט: Xavier Collin/Image Press/Abaca/INSTARimages/Cover Images

פריס הילטון ואמא קתי הילטון עלה לכותרות בחודש שעבר לאחר ה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס חבר השחקנים לכאורה הוציא את מאבקי הפוריות של בתה עם בעלה קרטר רום – רק שפאריס תסגור אותה לחלוטין. אבל איפה הם עומדים היום?

אחרי שפאריס, בת 41, קבעה את השיא בנוגע לתוכניות המשפחתיות שלה עם קרטר, בת 41, אשת החברה השתתפה בארוחת הבוקר של הוליווד Reporter Women in Entertainment ב-2022 במלון Fairmont Century Plaza בלוס אנג'לס. כשהיא שם, היא הציעה עדכון על מערכת היחסים שלה עם קתי, בת 63, דיברה על העוברים שלה והקניטה את האוטוביוגרפיה הקרובה שלה, פריז: ספר הזיכרונות.

"אנחנו בסדר," אמרה פאריס בידור הערב ב-7 בדצמבר. "אני לא יודע מאיפה היא המציאה את זה. הייתי כמו, 'אמא, אף פעם לא דיברתי על זה איתך'. אז אני חושב שהיא פשוט התעצבנה במהלך הראיון, ואתה יודע, אתה פשוט אומר דברים".

עוד בנובמבר, קתי אמרה ל-E! חדשות שלבה נשבר כי ידעה שפריס "ניסתה וניסתה" להקים משפחה. אבל ביום רביעי, פאריס אמרה שהיא וקרטר מעולם לא תכננו לקבל את ילדם הראשון יחד עד לאחר שנה של נישואים.

"יש לנו את כל העוברים מחכים ומוכנים אבל רק רצינו שתהיה לנו שנת נישואים ראשונה רק שנינו כי אני חושבת שאתה צריך את זה", הסבירה. "אם אתה פשוט ממהר לילדים בשנייה אחת, אתה לא יכול ליהנות מכל השנה של ירח דבש מסביב לעולם."

באותו אירוע, פריס, שהתחתנה עם קרטר בנובמבר 2021, דיברה עם רשת אחרת על איך היא וקרטר, שחולקת בת עם האקסית לורה בליציהתחילו את תהליך ההפריה החוץ גופית על רקע מגיפת COVID-19.

"התחלנו ללכת ולעשות את זה כמו כמה חודשים כי העולם היה סגור", היא סיפרה אֲנָשִׁים. "ידענו שאנחנו רוצים להקים משפחה, וחשבתי, 'זה תזמון מושלם. בדרך כלל אני על מטוס 250 ימים בשנה, ובואו פשוט נכין את כל הביצים מלאות ומוכנות', ויש לנו טונות כאלה שרק מחכות".

"אני פשוט כל כך שמח," המשיכה פאריס. "[Carter]כל כך אדיב וכל כך נאמן ומתוק ומצחיק ומבריק. הוא פשוט האדם המושלם שלי, ואני פשוט מעריצה אותו כל כך. הוא פשוט גורם לי להרגיש כמו נסיכה בכל יום, ואני כל כך נרגש לקראת המשפחה שלנו החל מהשנה הבאה".

לפני חודשים, פריס דנה בתוכניות המשפחה שלה במהלך פרק באפריל של הפודקאסט של Bellasאומרת שהיא "תאהב ללדת תאומים" ומקווה ל"שלושה או ארבעה" ילדים בסך הכל.

גם במהלך הראיון שלה עם Entertainment Tonight, פאריס דיברה על ספר הזיכרונות החדש שלה.

"בדיוק קראתי את זה שוב אתמול בלילה שעברתי את העריכה הסופית והייתי כמו, 'אוי אלוהים. יש כאן כל כך הרבה דברים שמעולם לא דיברתי עליהם עם אחותי [Nicky Hilton-Rothschild]אמא שלי, כאילו, אף אחד מהחברים שלי", היא שיתפה. "אז זה פשוט סיפור חשוב מאוד ודברים שיש לי [gone] דרך, ואני מקווה שכשבנות אחרות יקראו את זה, אולי הן יכולות לקבל עצות מה לעשות בחיים או לא לעשות. באמת חשבתי שהגיע הזמן באמת לספר את הסיפור האמיתי שלי".

קישור מקור