פרנק קטאניה מנות על דרמה של RHONJ Finale, החתונה של תרזה

סיום עונה 13 של עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי מבטיח להיות דוזי. דיווחים הצביעו על כך תרזה ג'ודיצה חשפה שמועה על גיסתה מליסה גורגה (כלומר הרומן שלה לכאורה עם שחקן ניק בארוטה).

השמועה לכאורה השפיעה על מליסה ובעלה ג'וההחלטה של ​​לדלג על החתונה של תרזה. החדשות על היעדרותם בנישואין עברו את קהל המעריצים, וזעזעו צופים רבים.

מדבר עם עמוד שישי, פרנק קטאניה שיתף פרטים על הגמר המסתורי, שנראה שהסית את כל הכאוס. בהקלטה – שהתקיימה בבית של פול "פאולי" קונלהחבר של אשתו לשעבר של פרנק דולורס קטניה – פרנק ניסה "לשמור על השלום".

"אנחנו הולכים למסיבה, וזה היה נחמד! אתה תראה, זו מסיבת נושא, וזה היה נהדר", אמר פרנק. "תשמע, פאולי עשתה עבודה מצוינת. המקום שלו היה מסודר כל כך יפה… [but] אפילו לא הגענו לכל הנושאים שהוא הקים כי זה נעשה כל כך מטורף".

עורך הדין לשעבר הסביר, "בואו נגיד את זה כך: היו צריכים להיות אנשים בין הנשים; היו צריכים להיות אנשים בין הגברים."

לדברי פרנק, חלק מה"אנשים" הללו היו מאבטחים, חלקם חברים לקאסט, ואחד היה הוא עצמו.

"אני תמיד מנסה לשמור על שלווה ולהרגיע את כולם", הסביר. "אבל קשה לשמור על קהל!"

החברה של פרנק בריטני מאטיסיץ'שנכחה בראיון, אמרה שהיא שמחה שיצאה מוקדם, מתגעגעת לכאוס.

"היא לא מתלהבת עם תוקפנות וצרחות וצעקות," אמר פרנק. "יש הרבה שקרה אחרי הגמר, שקבע מה קרה בחתונה, וחבל".

לאחר הגמר הזה, ג'ו קיבל את החלטתו לדלג על החתונה.

חברתו של פרנק, שהייתה נוכחת, אמרה שהטקס היה "יפה" וטרזה הייתה "מהממת", למרות שבריטני שיתפה שזה "קצת עצוב [Teresa’s] אח לא היה שם."

פרנק הוסיף, "לראות את תרזה יוצאת מהכנסייה והולכת בעצמה במעבר כשכולם יודעים שזה היה צריך להיות ג'ו לידה. … הוא היחיד שנשאר, וזו משפחה קטנה."

"זה הפריע לי כי אתה לא יכול לקבל את זה בחזרה," הוא המשיך. "אתה לא תקבל את זה בחזרה. אתה לא יכול לומר 'אוי, בוא נעשה את זה מחדש'. אתה לא הולך לעשות את זה מחדש. אז זה היה הדבר היחיד שהפריע לי".

האב לשניים המשיך, "ודיברתי עם ג'ו על זה – [he and Melissa] יש רגשות חזקים מאוד כלפי זה. ואם להיות כנה איתך, אני לא אופטימי לגבי הקשר הזה שיחזור להיות ביחד".

פרנק "בהחלט" מאמין שג'ו היה הולך עם תרזה במעבר, אם לא הייתה "בעיה" כמה ימים קודם לכן.

"אני קצת באמצע כי אני חבר של שניהם," אמר פרנק. "ג'ו היה אוהב מאוד אם לא הייתי הולך [to the wedding] לתמוך בו, אבל כשאמרתי לו, 'לא, ג'ו, זה לא יקרה', הוא לא הקשה עליי בכלל".

למרות שהתגעגע לנוכחותו של חברו, פרנק טען ש"נהנה" בנישואין, וזה היה רומן מפואר. "לא היה שום דבר – שום דבר – שלא נכלל," הוא שיתף. "מדברים על מופרז – זה היה מופרז מכל הבחינות."

פרנק גם חשף כיצד בריטני התקבלה על ידי יקיריו. הוא אמר אפילו הבת שלו גבישהוא לעתים קרובות "המבקר החריף ביותר שלו", מעריץ את החברה החדשה.

"גבי אומרת, 'איך אתה לא אוהב את בריטני? אתה לא יכול שלא לאהוב את בריטני!' … זו לא רק הבת שלי; זה כל המשפחה. וגם דולורס!" הסביר פרנק.

כאשר הרשת שאלה את בריטני איך ההרגשה להתקבל על ידי משפחתו של פרנק, היא הביעה, "תודה לאל".

"הו, אני אוהבת את זה," היא אמרה. "אתה יודע, זה כל מה שאתה רוצה אי פעם."

בראיון, בני הזוג הסבירו שהם חברים במשך עשור, רומנטיים במשך שלוש שנים, והם מתראים ברצינות במשך "שישה עד שמונה חודשים".

לדברי פרנק, בריטני מסתדרת לא רק עם דולורס, אלא גם איתה RHONJ costars – שקיבלו אותה בחום.

"בריטני התחילה לצלם השנה", אמר פרנק, והוסיף כי "כולם בצוות השחקנים אוהבים אותה. אתה לא יכול להתחיל עם בריטני. אתה לא יכול להתווכח עם בריטני. אתה פשוט לא יכול. אם כן, אתה נראה רע."

פרנק המשיך ואמר, "אני מנסה לחסום אותה גם מכל מחלוקת. אני אתערב לפני שזה יגיע לשום מקום."

הכוכב אמר שהוא ואשתו לשעבר (שעדיין חברים קרובים) ערכו "פגישה משפחתית" עם בני זוגם וילדיהם, שצולמה על ידי בראבו. החברות הלא שגרתית של פרנק עם גרושתו לא השפיעה על מערכת היחסים עם בריטני.

"לפני שאני ובריטני היינו אייטם, היא הכירה את מערכת היחסים בין דולורס ואני", אמר. "והיא הכירה את דולורס; היא הייתה בסביבת דולורס. וכשהתחלנו לצאת, אני חייב להיות כנה איתך, זו לא הייתה בעיה בכלל."

פרנק גילה שארבעתם – דולורס, בריטני, פאולי והוא עצמו – יצאו לאחרונה יחד לדייט דייט.

"בריטני הגיעה, [and] לקח לה קצת זמן רק להתרגל לסמנטיקה. אבל בכנות, בריטני בסדר גמור. וככל שמישהו מסתובב עם דולורס ואני על בסיס מזדמן, אתה מבין שאין מה לדאוג".

"וזה מעט מכשול שיש לנו עם החבר החדש של דולורס, אז אנחנו מנסים להתגבר על זה," הוא המשיך בהתייחסו לפאולי, שאותה השווה פעם לבאז שנות אור.

"אנחנו מגיעים לשם. אנחנו מסתדרים די טוב", אמר.

בעוד פרנק הודה שהמצב "משתפר הרבה, הרבה יותר", הוא גם הביע שהדינמיקה עם פאולי "לעולם לא תהיה לנקודה שלי ושל דוד [Principe]" – האקסית של דולורס, שהפכה לחברה הטובה של פרנק.

"כלומר, דיוויד הוא אחד החברים הכי טובים שלי," אמר פרנק, שמאמין שזה אולי הוסיף ל"משוכות" שלו עם פאולי.

"אולי קצת זה כן [bother Paulie], אבל אני חייב לומר לכם, כשדולורס ודיוויד נפרדו לראשונה, דולורס אמרה לי ולילדים, 'חבר'ה, בבקשה, יש לכם מערכת יחסים משלכם איתו. אל תתן לקשר שלי איתו להשפיע על זה״. ובכנות, זה לא קרה", אמר הכוכב ושיתף שהוא רוצה "לראות את דולורס מאושרת".

גרושתו נמצאת כעת במקום כל כך טוב שהיא "לא הגיעה ל- [Jersey] בית חוף ותבלה איתנו" הקיץ הזה, שהיה ראשון.

בריטני סיפרה למארחת שהיא פגשה את פרנק כשהיה המאמן שלה לתחרויות כושר שונות, והיא "תמיד הייתה מאוהבת" עליו.

"אותו דבר כמו תרזה עשתה כשפרנק עזר לה. עשיתי את אותו הדבר – ביקיני," אמר פרנק. "והיא ניצחה! היא זכתה בכל ההופעות שלה".

איך בריטני מתמודדת עם כל המעריצים שמאוהבים על פרנק? "זה הרבה," היא ענתה, אבל הסבירה שהיא מתמודדת עם זה "ממש טוב".

"אני לא יודעת אם הרבה בנות אחרות יכלו לעשות את זה", הוסיפה. "אבל אני חושב שאני עושה עבודה טובה. נכון, מותק?"

החבר שלה הסכים ושיתף, "בחצי מהזמן, היא זו שמצלמת את התמונה!"

"בריטני היא אדם מאוד בטוח," הוא המשיך. "יש לה עור דק, אבל היא מאוד בטוחה."

קישור מקור