פרנק קטניה חושב שפול ה-BF של דולורס יש לו "בעיה" איתו

פרנק קטאניה ו דולורס קטניה נראה שהיא בדפים שונים מאוד כשמדובר בחבר החדש שלה, פול קונל.

בעוד פרנק, שחי כרגע עם החבר לשעבר של דולורס, ד"ר דיוויד פרינסיפהנראה שהוא חושב שלפול יש איזושהי בעיה איתו וטוען שדולורס הרחיקה אותם, עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי חבר השחקנים מתעקש שאמנם החבר'ה לא ממש קרובים, אבל הם פגשו אחד את השני ו"מסתדרים מצוין".

"קוראים לו פול קונל. הוא מדהים. אני כל כך מעריץ אותו. הוא בחור מדהים. הוא מדבלין, אירלנד, אז הוא לא בחור ג'רזי, "התפרצה דולורס בפרק ה-3 במאי של הסרט. RHONJ: After Show.

והיא לא היחידה שמתרגשת מהגבר החדש שלה.

"פגשתי אותו. אכלתי איתו ארוחת ערב. הוא היה אצלי בבית. אני מעריץ אותו. הוא מדהים" מרגרט ג'וזפס חלקה כבעלה, ג'ו בנינותיאר את פול כ"בחור ממש ממש נחמד" שהוא "חכם, עשיר, [and] יפה תואר."

אבל כשהשיחה נמשכה, ג'ו ב' הודה שפול נראה "מבולבל" מהיחסים של דולורס עם פרנק (כפי שכולנו היינו לפעמים) ג'ו גורגה טען ש"הרגיש קצת קנאה".

בעוד מערכת היחסים של פרנק ודולורס היא בהחלט ייחודית, פרנק טוען שהוא ניסה להכיר את הגבר החדש שלה.

"פגשתי אותו פעם אחת. הוא היה נחמד. [But] בכנות, נראה שדולורס מרחיקה אותו ממני. נראה שאני פוגע בכמה קירות. כי אני חושב שיש לו קצת בעיה איתי", הודה פרנק.

בינתיים, דולורס אמרה שכשזה מגיע לפרנק ופול, "הם מסתדרים מצוין".

"הם לא התראו הרבה. זה עדיין חדש. אבל פול הוא בחור מאוד בטוח, חזק. זה מה שנדרש כדי לטפל בזה אז אני טובה", היא הצהירה. "הם מסתדרים. הם נפגשו. אין לי דאגות כאן."

במהלך חלק אחר של RHONJ: After Showדולורס ופרנק שוחחו על סידורי המגורים שלהם, כאשר דולורס שיתפה שהיא גרה בבית עירוני לבדה ופרנק גילתה שדברים "[change] על בסיס חודשי" לפני שציין שהוא מתכנן לבנות בית משלו.

"אני באמת רוצה להיות מסודר. כרגע, הכל בלימבו. דולורס חזרה הביתה, הילדים בבית ובעיקר, אני אצל דיוויד", הסביר. "אני מניח שאפשר לומר [we’re roommates]… אני לא יודע אם היית קורא לזה [a] פנקס רווקים אבל זה קונספט מעניין".

לדברי דולורס, היא מאמינה שפרנק עבר לגור בביתו של דיוויד "לשקט ושלווה" או אולי בשביל חופש היכרויות. אבל לפי פרנק, דיוויד די קרוב לא רק אליו אלא גם לילדים שלו.

"דייוויד הוא אחד החברים הכי טובים שלי, בין אם דולורס איתו או לא איתו", אישר. "אנחנו עדיין מתרועעים הרבה. זה מצב ייחודי. זה מתפתח… הילדים שלי עוצרים לראות את דיוויד מדי פעם, נשארים איתו בקשר כל הזמן. גבי הלכה לירות איתו."

"דייוויד עדיין מאוד מאוד קרוב אלינו", הוסיף פרנק. "אז, אני מקווה שלחבר החדש של דולורס אין בעיה עם זה. אני לא בטוח [if he will]. אני אשמח לשבת ולדבר איתו על זה אבל נראה שהוא אף פעם לא רוצה לדבר איתי".

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי מפגש עונה 12, חלק שני, ישודר ביום שלישי הבא, 10 במאי, בשעה 20:00 ב-Bravo.

קישור מקור