צ'ארלי שין מגיב לאחר שהאקסית דניס קוראת לו על סמי

לְשֶׁעָבַר עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס כוכב דניס ריצ'רדס ממשיכה לדבר בתמיכה בבתה בת ה-18, סמי שיןמצטרף ל- OnlyFans.

כפי שדיווחנו בעבר, סמי הודיעה שהיא מצטרפת לפלטפורמה ב-13 ביוני בחשבון האינסטגרם שלה. היא הבטיחה למעריצים שהיא תפרסם תוכן חדש "2 עד 3 פעמים בשבוע", והיא אפילו הציעה הזדמנויות ליצור איתה אינטראקציה.

דניס הגיבה על הפוסט של סמי, ואמרה, "סמי, אני תמיד אתמוך בך ותמיד אתגב שלך. אני אוהב אותך." אחרי זה בא אימוג'י לב.

עם זאת, הרבה תגובה נגדית נבעה מהכרזה של סמי, וחלק גדול ממנה מגיע מהאקס של דניז, צ'רלי שין. צ'רלי מרגיש שלדניז יש כושר שיפוט לקוי וחוסר כישורי הורות טובים. דניס השלימה לאחרונה עם סמי ואף החזירה אותה לגור איתה.

ב-17 ביוני, דניז עלתה לעמוד האינסטגרם שלה כדי לפוצץ את צ'רלי והטרולים שהיו להם דברים שליליים להגיד על הדרמה המתמשכת. היא גם קראה את הצביעות שהמעריצים פולטים והצלו על בעלה לשעבר.

"אני חייבת לומר, הלוואי והיה לי את הביטחון שיש לבתי בת ה-18", החלה דניס את הפוסט שלה. "…אני גם לא יכול להיות שיפוטי, כן דברים פרועים ו פלייבוי, [and] למען האמת גם אביה לא צריך להיות." צ'ארלי הגיע לאחרונה לעיתונות תוך שהוא רומז שזו אשמתה של דניס שסמי הצטרף לפלטפורמה, והוא אמר שהוא לא "מסכים" על התנהגות בתו הבוגרת.

כעת, בהצהרה חדשה שניתנה ל E! חֲדָשׁוֹת, צ'ארלי מתנגד להצהרותיו הראשוניות. זה בא לאחר שדניז שיתפה פוסט המבקר לא רק את צ'רלי אלא גם את הסטיגמה סביב OnlyFans. הפוסט של דניס עורר שיחות חדשות על האופן שבו החברה שופטת את הפלטפורמה.

"[Denise] האיר מגוון נקודות בולטות, שבחיפזון שלי, התעלמתי וביטלתי", אמר צ'רלי לרשת לפני שסיים את הצהרתו, והוסיף, "עכשיו יותר מתמיד, חיוני שלסמי תהיה חזית הורית מאוחדת שאפשר לסמוך עליה, שכן היא יוצאת להרפתקה חדשה זו. מרגע זה ואילך, יהיה לה את זה בשפע."

דניס שיבחה את סמי על כך שהיא מסוגלת להשלים עם השנאה המקוונת שהיא מקבלת בגיל כה צעיר, ואמרה שהיא עדיין נאבקת לפעמים עם הביקורת השלילית ברשת.

דניס גם המשיכה לקרוא לרשתות החברתיות על דמוניזציה של OnlyFans. לדבריה, כוכבי קולנוע וסרטים למבוגרים באתר נמצאים בו-זמנית גם בטוויטר ובאינסטגרם, אך הם אינם זוכים לחסרון עבור האחרון. דניס המשיכה והוסיפה שאנשים צריכים להיות מסוגלים "לשלוט" ו"לייצר רווחים" מהתוכן שלהם, שכן אינסטגרם וטוויטר "מצליחים למדי לכולנו"

"השיפוט בגלל שנשים וגברים מתעשיית הסרטים למבוגרים נמצאים שם. אני מתאר לעצמי שהם גם באינסטגרם ובטוויטר. האם באמת יש הבדל גדול בפרסום תמונה שלך בביקיני ב-IG", אמרה. "אני די בטוח שכולנו עשינו את זה… האם זה כל כך רע לשלוט ולהרוויח מזה גם?"

לאחר מכן דניס הכפילה את עצמה ואמרה שהיא עשויה אפילו לפתוח חשבון OnlyFans משלה. היא התבדחה שאם היא יכולה לקבל תשלום על פרסום עצמה באינטרנט בביקיני, אז למה לא?

"אני מצטער, אבל לעזאזל אם אני יכול לקבל תשלום ובגיל שלי? לראות אותי בביקיני?!?! אלוהים יברך אותך. אולי כדאי שאפתח חשבון משלי…" קראה דניס בבדיחות.

דניס סיכמה את הפוסט שלה במעט צל, ואמרה, "אוי, ואלו מכם שכל כך שיפוטיים… נשמע כאילו אתה כבר נרשם לחשבון @OnlyFans. שיהיה לך סוף שבוע נעים."קישור מקור