צוות השחקנים של 'RHOC' מתחיל לצלם בעונה 17, מי מאושר?

קרדיט צילום: טומי גרסיה/בראבו

עקרות הבית האמיתיות של מחוז אורנג' צוות השחקנים החל לצלם את העונה ה-17 הקרובה של סדרת הריאליטי Bravo.

ביום שלישי בלילה, שתיים מהנשים מעונה 16, שהופיעה הת'ר דוברו, שאנון בידור, ג'ינה קירשנהייטר, אמילי סימפסון, ד"ר ג'ן ארמסטרונגו נואלה ברנררהצטלמו במה שנראה כמסעדה כשהם התחילו להפיק את הפרקים הקרובים.

"הנה, gooooooo," כתבה הת'ר בכותרת של תמונה מ-31 במאי, שהציגה אותה ואת שאנון, כמו גם האשטאג ל-"17".

הת'ר דוברו ושאנון בידור מתחילים בצילומי RHOC עונה 17

מכיוון שאף אחד אחר לא נראה מצלם את הסצנה עם הת'ר ושאנון, אלה רק שניהם שאושרו לעונה 17 עד כה.

"נכון לעכשיו, הת'ר דוברו אישרה בסטורי באינסטגרם שלה הערב שהיא וגם שאנון סטומס בידור יחזרו בעונה הבאה", בראבו גורו הסביר באינסטגרם. "לגבי ארבע הנשים האחרות, הזמן יגיד בשבועות הבאים כשהצילומים יתגברו."

כפי ש RHOC המעריצים אולי זוכרים, שמועות החלו להסתחרר בחודש שעבר שהצביעו על כך שג'ינה הורדה בדרגה לקראת עונה 17. עם זאת, בזמן שהדיווחים צצו לראשונה, ג'ינה הכחישה שיש אמת בשינוי הפוטנציאלי בתפקידה כאשר פנה אליו מעריץ של מדיה חברתית .

"בבקשה תגיד לי שלא הורדת בדרגה omfg," אמר האדם.

"לא הורד בדרגה," הגיבה ג'ינה, וגם הטיחה את הטענות כ"שמועות".

היו גם שאלות לגבי החזרה הפוטנציאלית של נואלה, שרבות מהן התעוררו בעקבות הערות של הת'ר בפודקאסט שלה בחודש שעבר.

"הבעיה היא שכשאתה מקבל אנשים שצפו ביותר מדי תוכניות ריאליטי ומרגישים שהם צריכים את העלילה העלילה הגדולה הזו או שהם רוצים… 'אני הולך להילחם עם האדם הזה. אני הולך לעשות את זה. אני הולך לעשות את זה,' זה לא מצלצל אותנטי, הקהל מגיב לזה וזה לא מקבל אריכות ימים בתוכנית הזו", הסבירה הת'ר.

הת'ר אמרה שאמנם היא לא יכלה לחשוף יותר, אבל היא ניהלה איתה שיחה מאוד "מענינת". אנדי כהן תוך כדי הופעה על צפו במה שקורה בשידור חי באפריל.

בנוסף לשמועות שהוזכרו, עלו גם טענות של עקרות בית לשעבר שחזרו לסדרה, כולל שופטת טמרה ו אלכסיס בלינולמרות שהת'ר לא יכולה לראות את טמרה נשאלת בחזרה לאחר שהפכה לא עקרות בית אמיתיות פרשן בפודקאסט שלה.

עקרות הבית האמיתיות של מחוז אורנג' עונה 17 תוצג בבכורה בבראבו מתישהו מאוחר יותר השנה או בתחילת השנה הבאה.קישור מקור