צוות כללי משאבה מגיע לאיטליה לחתונה של שטאסי

שטאסי שרדר ו בו קלארק מתכוננים לקשור בפעם השנייה ברומא, איטליה, ובימים האחרונים הצטרפו אליהם מעבר לים כמה חוקי Vanderpump חברי צוות השחקנים.

כמעט שנתיים לאחר שהזוג נאלץ לבטל את חתונת החלומות שלהם עקב הגבלות נסיעה הקשורות למגיפת הקורונה, סטסי ובו מראים את בתם בת השנה, הרטפורד צ'רלי רוז קלארקמסביב באיטליה תוך כדי שהצטרפו אליו גם כמה חברים ובני משפחה.

"הצלחנו!!!!" בו הכריז בסטורי שלו באינסטגרם מוקדם יותר השבוע כשהוא וסטסי ישבו ליד שולחן עם כמה כוסות יין.

"הקלארקס," הוא הוסיף, יחד עם תמונה שלו, סטסי והרטפורד, כולם לבשו חולצות בדוגמת דומה.

Vanderpump קובע את סטסי שרדר מגיע לאיטליה לחתונה שנייה לבו קלארק

בנוסף ליהנות ממשקאות ולראות את כל המראות המדהימים שיש לרומא להציע, סטסי ובו נהנו מארוחה עם כללי משאבה' קייטי מלוני, טום שוורץועוד כמה אחרים.

בתמונות ששותפו באינסטגרם, דרך בראבו ברייקינג ניוזקייטי וטום, שאישרו את פרידתם במרץ לאחר 12 שנים ביחד, נראו יושבים בנפרד באותה מסעדה.

"הצוות המפואר", כתבה סטסי בכיתוב של סרטון המציג את קבוצת החתונה שלה.

Vanderpump שולט על קייטי מלוני וטום שוורץ ברומא איטליה לחתונה של סטסי שרדר

גם בסטורי של סטסי באינסטגרם היא שיתפה תמונה של הנשים בעיר לחתונה שלה ושל בו, כולל קייטי, חברותיה הוותיקות טיילור סטקר ו קריסטינה קליאחותה ג'ורג'אנה שרדרוהקודם שלה כללי משאבה יַצרָן ג'נה מושל רוזנפלדוהיא ציינה שהם חוגגים את מסיבת הרווקות הנמוכה שלה באיל גברילו.

Vanderpump כללים שטאסי שרדר נהנה ממסיבת רווקות ברומא איטליה

בחודש שעבר, לקראת היום הגדול השני שלה, שטאסי הוציאה את ספרה השני, Off With My Head: The Definitive Basic B-ch Handbook to Surviving Rock Bottom. בספר היא חשפה שתוכניות החתונה הראשוניות שלה ושל בו הולכות לשמש נקודת השקה לספין-אוף חדש לפני שבסופו של דבר פוטרה בגלל התנהגות גזענית בעבר.

Vanderpump ספין-אוף היה אמור להיות מגשר על ידי פרק על החתונה האיטלקית המדהימה שלי, שלאחר מכן יציג את התוכנית החדשה. הַפתָעָה! כולנו כל כך ציפינו לזה", כתבה בפרסום. "[And] בהתחלה חשבנו שהספין-אוף ימשיך להתקדם עם איזושהי התמקדות בביטול ובמסעות לחנך את עצמנו".

בעוד קייטי וטום הם היחידים כללי משאבה חברי צוות השחקנים באיטליה עד כה, ייתכן שעוד יופיעו במהלך השבוע. עם זאת, ה הכי טוב של בראבו שיתף דיווח באינסטגרם לפני ימים בו צוין שרק 35 אנשים קיבלו הזמנות.

האאוטלט אמר גם שטיילור, חברו של סטסי, יעשה את הדיון.קישור מקור