צו ההגנה של מייגן קינג נגד האקס ג'ים אדמונדס הוסר מכיוון ש-RHOC Alum מגן על רצונו להישאר פרטי בתור

צו ההגנה של Meghan King נגד ג'ים בוטל

מייגן קינג הוגשה לצו הגנה מפני ג'ים אדמונדס ביוני, בטענה שהיא חווה "התעללות מילולית תכופה ועקבית" מבן זוגה לשעבר הן באופן וירטואלי והן באפליקציית ההורות המשותפת שלהם בפיקוח בית המשפט, Our Family Wizard. אבל עכשיו, חודשים ספורים לאחר מכן, הצו בוטל.

על פי דו"ח חדש, בקשתו של ה עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג' אלום, שפתחה על מערכת היחסים שלה עם Jim on אולם טמרון ביום שלישי, הוסר.

Us Weekly אישרו את החדשות עם קוראיהם ב-21 בספטמבר, וציינו שנציגו של ג'ים, סטיב הוניגהתייחס בעבר לטענותיה של Meghan על התעללות בהצהרה.

"הבקשה הזו לצו הגנה היא חסרת בסיס לחלוטין, ובנוסף היא לעג מוחלט לכאב שסבלו מיליוני נשים במדינה הזו שהן קורבנות לגיטימיים להתעללות", קבע הנציג.

מגהן וג'ים, שהיו נשואים מ-2014 עד 2019, חולקים שלושה ילדים, ביניהם הבת אספן, 5, והתאומים הארט והייז, 4.

באחר מייגן קינג חדשות, מגהן אמרה שהיא עושה כמיטב יכולתה להתמקד בילדים שלה בתוך דרמת המשמורת שלה עם ג'ים בפרק ה-20 בספטמבר של אולם טמרון.

"אני רק צריך למדר את הבן שלי ולטפל בבני ולקבל לו טיפולים שיועילו לו ביחסי ההורות המשותפת", מגהן הסביר של הארט, שאובחן עם "נזק מוחי בלתי הפיך" ב-2019.

ואז, לאחר שטמרון הבהירה שג'ים לא רוצה שהיא תדבר בפומבי על הילד, מייגן ציינה שהרעיון צבוע, בהתחשב בהיסטוריה שלהם בטלוויזיה בריאליטי.

"כן, אבל לא הייתה לו בעיה עם זה [being in the public eye] כשהיינו על [RHOC]. אז זאת אומרת, אני חושבת שזה די נוח", היא הצהירה.

מגהן אמרה אז כשזה מגיע למערכות היחסים העתידיות שלה (השמועות שהיא יוצאת כרגע עם מנכ"ל Trusted Provider Network טרבור קלהוןצאצא של יצרנית הטרקטורים ג'ון דיר), היא תשמור אותם לעצמה.

"סיימתי להעלות מערכות יחסים ברשתות החברתיות," מגהן מוּצהָר. "אני לא רוצה להיות מוגדר על ידם. אני חושב שאתה יודע, אתה מחפש בגוגל את השם שלי ותראה את כל מערכות היחסים האלה… וגמרתי עם זה. אבל, אני חושב שרוב הזמן כשאני יוצא, החיים שלי מפחידים אנשים".

לאחר פרידתה מג'ים בשנת 2019, מגהן התחתנה קאף ביידן אוונס בשנת 2021. עם זאת, חודשיים בלבד לאחר מכן, הם נפרדו ונישואיהם בוטלו.

Meghan הוצגה ב- עקרות הבית האמיתיות של מחוז אורנג' בתפקיד במשרה מלאה מעונה 10 עד עונה 12.

קישור מקור