צ'ייס את ארוסתו של כריסלי אמי על Break Up Before אירוסין

לרדוף אחרי כריסליארוסתו של, אמי מדרסהופיע ב סוואנה כריסליהפודקאסט של ביום שלישי, שבו היא פתחה על העליות והמורדות של מערכת היחסים שלה ושל צ'ייס – ועל הקשיים שהיא מתמודדת עם סוואנה.

לפני שסוואנה פתחה על "אבל" על הוריה, כריסלי יודעת הכי טוב כוכבים טוד כריסלי53, ו ג'ולי כריסלי49, כשהם מתכוננים לתחילת עונשי המאסר שלהם, אמי, 28, אישרה את חשדותיהם של מעריצים, שחשבו שהיא וצ'ייס, 26, נפרדו לפני אירוסיהם באוקטובר.

"היו לנו כמה עליות ומורדות", הודתה אמי בפרק ה-27 בדצמבר של נפתח עם סוואנה כרסליבאמצעות עמוד שישי. "זה היה לסירוגין, ואז היה לנו ממש טוב, ואז הייתה לנו פרידה רצינית אחת, שבה לא דיברנו במשך, כאילו, אני רוצה לומר שזה היה חודשיים, אבל זה כנראה היה יותר כמו שבועיים."

למרות שסוואנה, בת 25, אישרה שאמי וצ'ייס, שהחלו לצאת ממש לפני מגיפת ה-COVID-19, נפרדו לקרוב יותר לשבועיים, אמי התעקשה שהפרידה שלהם "הרגישה כמו חודשיים".

"ואז אחרי זה, חזרנו להיות ביחד, והיינו יפים, כאילו, נהדרים, בכנות," היא המשיכה.

ספקולציות לגבי הפיצול הפוטנציאלי של צ'ייס ואמי החלו בתחילת השנה שעברה כאשר השניים הפסיקו לפרסם תמונות אחד של השני בדפי האינסטגרם שלהם. אבל עד האביב, הזוג אישר שהם חוזרים.

באשר לבעיות של אמי עם סוואנה, היא קראה פעם לאחותו של צ'ייס "ב-טץ'".

"אבל זה מה שקורה עם אחיות. זאת אומרת, אני יודעת שאנחנו עדיין לא אחיות, אבל, זאת אומרת, המשפחה תסתבך בוויכוחים," הסבירה אמי.

ולפי סוואנה, כל מתח בינה לבין אמי נובע מכך שמשפחתם "רצתה את הטוב ביותר" עבור צ'ייס.

"אז, גם לפעמים, אם כי, למשל, המשפחה שלנו אמרה, 'טוב, היא טובה מדי בשבילו', אז זה סוג של מתחלף קדימה ואחורה", היא התוודתה, וציינה שלמשפחה "אין שנאה בכלל". אחד לשני בעקבות אירוסין של צ'ייס ואמי.

גם בפרק הפודקאסט, סוואנה אומרת שאחרי שאבא טוד ואמא ג'ולי נידונו ל-12 שנים ושבע שנים, בהתאמה, על הונאת בנק והעלמת מס, היא "מתאבלת על אובדן ההורים שעדיין בחיים".

"בראש שלי, אני כמו, 'אני לא יכולה להמשיך בחיים שלי'", אמרה סוואנה, באמצעות Us Weekly. "עד שאני לא יודע שהם הולכים להיות שם, אני לא יכול להתחתן. אני לא יכול להביא ילד לעולם."

"אתה לא יכול פשוט לעצור את החיים שלך," ענתה אמי. "וההורים שלך, ההורים שלנו, לא היו רוצים שנעשה את זה, לא משנה מה יקרה."

לדברי סוואנה, היא קיבלה מילים טובות מטוד לאחר גזר הדין.

"אבא היה כמו, 'אולי אני לא כאן מולך, אבל אני עדיין חי. אני עדיין נלחם. אתה לא צריך לחיות יום בלי לדבר איתי'", נזכרה סוואנה.

לעת עתה, למרות שספגה ביקורת באינטרנט על כך, סוואנה מתמקדת במותג היופי שלה, Sassy.

"אני ממשיך לדחוף קדימה, כי זה תמיד היה הקל שלי, שבו אני לא צריך להתמקד בשום דבר אחר. אז מבחינה עסקית, אני הולך לדחוף קדימה. אני הולכת לעשות את הפודקאסט שלי, סאסי, אני הולכת לעשות את כל הדברים", היא אמרה. "אבל באופן אישי, אני מרגיש שיש רמה של אשמה הקשורה להמשך החיים שלי ולחשוב שאמא ואבא לא יהיו כאן במהלך אירועי חיים מסוימים."

סוואנה מתמקדת גם במשפחה, במיוחד עכשיו כשיש לה משמורת על אחיה גרייסון כריסלי16, ואחיה למחצה קייל כריסליהבת של קלואי, בת 10.

"[I’m] מנסה לנווט איך אתה מלמד שני ילדים צעירים שעדיין לא מפותחים לגמרי ו… לגרום להם להבין את הנסיבות", שיתפה סוואנה. "זה דבר ממש ממש קשה."

טוד וג'ולי יתחילו את המשפט שלהם בינואר.קישור מקור