צ'לב ראונל של Southern Charm על מה שהוביל לקתרין פיצול

קללת הריאליטי טלויזיה שוב היכתה, והתפרקה קסם דרומי זוּג קתרין דניס ו צ'לב רונל. בראיון חדש, צ'לב חושף שצילומי התוכנית "האיצו" את הפרידה שלהם והיווה הזרז לפיצול של בני הזוג.

מדבר עם US Weeklyצ'לב הודה שהעניינים בינו לבין קתרין התחילו טוב, אבל הוא נכנס ל"עיוור" והתוכנית רק הגדילה את הבעיות של בני הזוג.

"זה התחיל טוב," ה קסם דרומי חדש אמר לאאוטלט. "[But] היא לא סיפרה לי מה עובר עליה. היא אמרה לי שהיא עוברת כמו תיקי משפט ודברים שבהם הילדים שלה ומשמורת נלחמים [were involved]. היא לא סיפרה לי על מערכות היחסים שלה [with the cast.]”

"רק באתי עיוור ועזרתי לה. ואז הכל פשוט נפל עליי. וכשהייתי מביע את רגשותיי בפניה, [her reaction] היה יותר כמו, 'הו, אתה גבר מבוגר. אתה אמור להיות מסוגל להתמודד עם זה", טען צ'לב.

לצ'לב היו תקוות גדולות שהתוכנית תקרב בינו ובין קתרין, אבל הוא הוסיף שהוא נאיבי מכיוון שמעולם לא היה בתוכנית ריאליטי לפני כן. הוא אמר שקת'רין הזהירה אותו לגבי שיתוף מערכת היחסים שלהם בתוכנית ושזה יותר מסביר שיטפח את מערכת היחסים, אבל צ'לב הודה שהוא לא הקשיב.

"חשבתי שאולי זה יפגיש אותנו", אמר צ'לב לנו. "בגלל שמעולם לא הייתי בהופעה לפני כן. והיא אומרת לי, 'זה הולך לשבור אותנו'. הייתי כמו, 'נה, לא, אנחנו הולכים להתקרב'. [But] זה פירק אותנו".

רבים שיערו שהפרידה קשורה לכל הדרמה בין קתרין לאקס שלה, תומס רייונללשעבר של קתרין קסם דרומי כוכבת שותפה ואבי ילדיה. עם זאת, צ'לב אמר שהכל מסתכם בכך שהוא מרגיש "לא מוערך", ובכל פעם שהם צילמו יחד, זה היה רק ​​ויכוח, וזה לא היה בריא.

"לא הרגשתי שכל מה שאני צריך לעשות חשוב לה יותר מדי [Kathryn] בגלל כל מה שהיא עברה", ה קסם דרומי אמר כוכב. "לא היה לה מרחב ראש לחשוב על מה לעזאזל אני עובר, ואני לא באמת יכול להאשים אותה על זה, אבל אני מתכוון… זה פשוט הגיע לנקודה שבה פשוט היינו צריכים לשבור את זה כבוי."

צ'לב המשיך ואמר, "בכל פעם שהיינו מצלמים, זה היה רק ​​ויכוח. … זה נעשה קטנוני. אז היינו כאילו, 'אתה יודע מה? אנחנו צריכים פשוט לנתק את זה".

עם זאת, צ'לב אומר שהוא מאחל רק את הטוב ביותר עבור קתרין ועתידה מכיוון שתמיד תהיה לו אהבה אליה.

"זה לטובה, אבל אני עצוב כי עברתי הרבה איתה. אז אני תמיד מאחל לה את הטוב ביותר. אני תמיד אוהב אותה, רק מרחוק", אמר והוסיף שהוא מקווה שהיא "והילדים יצליחו".

לגבי הצגת כל מערכות יחסים עתידיות שלו בטלוויזיה הריאליטי, לצ'לב יש רק תנאי אחד: שהשניים נשואים. הוא חשף שהוא מאמין שמפיקים מנסים לתמרן זוגות לסערת מערכות יחסים עבור סיפורים, אבל הוא חושב שהם לא יגעו בנישואים של בני זוג.

"הייתי נשוי, אם הייתי נשוי," אמר. "אני מרגיש כמו [with] תוכניות ריאליטי והמפיקים, אם אתה לא נשוי, אז כל דבר קטן שהם ינסו לעשות [break you up]. אבל אם אתה נשוי אז… יש לך קשר כל כך חזק. אני לא חושב שהמפיקים או כל זה באמת יבואו אחרי זה".

באשר לקתרין, היא לכאורה כבר המשיכה הלאה לאחר שתמונות חדשות צצו לאחרונה שלה עם איש מסתורין לא ידוע.

עונה 8 של דְרוֹמִי קסם משודר כעת בימי חמישי בערב בשעה 21:00 EST בבראבו.

קישור מקור