צ'ריס טוענת שהיא קיבלה את קארן בתוכנית, גמילה

ה רeal עקרות הבית של Potomac חזרו לראות מי ישמור על הכתר בין הגרנדדאם לצ'ה צ'ה. האם חברים יבחרו לפצות, או שמערכות היחסים ימשיכו להיות מזועזעות? הבה נתבונן ונראה, נכון?

קודם כל, מה קרה לפוטומק האהוב שלי? מערכות היחסים כולן שבורות ואני לא יכול לראות אחרי הצפייה בפרק הזה איך עדיין יש להם עוד פרקים לצלם? ובכן, תן לנו להצטרף שוב למאבק הפרס שלנו עבור HBIC של Potomac!

בחזרה למאבק הפרס הגריאטרי ביניהם קארן וצ'ריס (אין צל ממני כי אני קרוב בגיל לשניים האלה) שעדיין מתעסקים בזה. שאריס לא יכולה להבין מדוע קארן ממשיכה לזלזל בה. קארן רואה את צ'ריס מופיעה בשירות אמה כאופורטוניסטית, במיוחד כשהיא רדפה אחרי הלימוזינה ותקעה את ראשה במכונית. היא מפקפקת במניעיה של שאריס מאז שהכריזה פומבית במסיבת יום השנה של קנדיאס שהיא אחת הבודדות שהשתתפו בהלוויה. ג'יזל אינו רואה במעשיה של שאריס רדיפה אחרי כוח אלא יותר בכיוון של רדיפה אחרי לימוזינהוגזי תדע דבר או שניים על זה!

לאחר מכן שאריס משחררת את ה-Kraken בגראנדדאם שלנו על ידי שיתוף ש-KAREN בדיוק יצאה מהגמילה. נראה שקרן לא מכחישה את הקטע הקטן הזה, אבל היא טוענת באופן מוזר שהיא לא יכולה יותר ללכת ל-Safeway יותר. היא רוצה ששאריס תיקח את האני המאובק שלה ופשוט תלך. כולם יכולים להסכים שהשאמאן לא עבד, אבל במקום זאת, הוא שיחרר את כל הכעס העצום של קארן וצ'ריס. אחרי השיחה המבולגנת הזו, ג'קלין מוכנה לפרסם את הירק שלה עם מיה עד שהם יוכלו לשוחח באופן פרטי.

מיה וג'קלין מנהלות שיחה אחד על אחד, וברור שהחברות הזו ירדה לטמיון. היא רואה בג'קלין פרחח מפונק, וג'קלין לא יכולה לסלוח על הרמות שאליהן לקחה מיה את הטיעון שלהן. מיה הטוענת שג'קלין היא הורה חסר אחריות ומקיימת מערכות יחסים עם גברים נשואים היא יותר מדי מכדי להתגבר עליה. היא רוצה שג'קלין תהיה הבעלים של זה בדיוק כמו שהיא הודתה בגאווה ששכבה עם אבא ג'י כשהיה נשוי. ג'קלין מכנה את מיה "האדם המגעיל ביותר על הפלנטה הזו". הממ, זה הלך טוב, נכון?

אשלי, חמושה בגוף הנקמה של הבדה שלה, מחליטה לתכנן סשן יוגה אורגזמי בשם קונדליני על החוף. היא בחרה פעילות שיש בה התייחסות לנחש מפותל, ואנחנו ממש בבור צפע של פוטומק בטיול הזה. ג'יזל נאנקת וגונחת ולא יכולה להיכנס לפעילות הזו. מיה מנסה בכל כוחה להפעיל את המוג'ו שלה, במיוחד אחרי שאבא גורדון אמר לה לשמור את פעולת הוויברטור הזו בשבילו 🤢.

קארן וקנדיאס מחליטות להעמיד פנים כאילו לא ידעו שהן אמורות להיות בשיעור היוגה. קנדיאס רוצה לדעת מה שלום קארן והידיים שלה הדופקות בשולחן. קארן מכריזה שהתנהגותה של שאריס מוכיחה מדוע היא לא סומכת עליה. צ'ריס אומרת לרובין – כשהם יוצאים בדיוק בזמן ליוגה – להתגבר על כך שקארן היא מזויפת.

לאחר מכן הנשים יוצאות לטיול הסנוטה שלהן. קארן מכירה בכך ששפת הגוף בין ג'קלין ומיה מעידה על כך שאין פיוס בין השניים הללו. וונדי, שנראה שהיא שם רק כדי להשוויץ בגופה, מצטלמת כמו גלובוס הזהב בבגד הים הזהב שלה. אשלי צוללת ישר לתוך הסנוטה ומנסה לשדל את הנשים האחרות להשתתף, אבל הן עסוקות מדי בלחלץ את היתושים. היא מנסה לשחק כמו הסנוטה והשאמאן נתן כמה ויברציות מרפאות.

הם מחליטים לאכול ארוחת צהריים, וקארן שואלת את קנדיאס ואשלי על הבעיות שלהם. אשלי אומרת שהיא הביאה את דבורה כי היא תרצה לדעת אם מיכאל עשה את זה. קנדיאס חושבת שאשלי הייתה במערכת יחסים רעילה וחושבת שגם כולם. אשלי מודה שהיו אלמנטים רעילים במערכת היחסים שלה. מייקל היה דומה לטמפון אנושי שיכול לתת לך תסמונת הלם רעיל! לאחר מכן אשלי מתנצלת על שהביאה את דבורה מכיוון שזה לא היה אמור להזיק אבל מבולגן באופן דרמטי. קנדיאס מסיקה שאשלי מחבלת בסיכויים שלהם להיות חברים. אשלי מודה סוף סוף שהיא מעולם לא התגברה על חוסר התמיכה מקנדיאס כשהיא הפלה. וונדי מצלצלת ואומרת שהם יכולים להתקדם בלי להתרענן, ולעת עתה הם…

עכשיו אנחנו מקבלים קצת מוזיקה מבשרת עין וענני סערה, והם יוצאים לארוחת ערב מקסיקנית מסורתית. רובין מודה שהיא לא רוצה חתונה ומעמידה פנים שהיא לא צריכה חתונה. היא גם חושבת שחייט הוא יוצרת חליפות, אז היא קצת מאותגרת בטרמינולוגיה של חתונה. רובין מודיעה שהיא הולכת להתחתן בג'מייקה לאחר חתונת אחיה. אשלי רוצה לתכנן מסיבת רווקות עבור רובין, והיא מסכימה לכך באי רצון.

ג'יזל מכריזה שדמותה של שאריס נרצחה. היא עדיין תוקעת את אצבעה בכלוב של הגרנדדאם בכך שהיא מציעה ששאריס היא המלכה האמיתית של פוטומק. רובין, העוקבת הנאמן שלה, חושבת שקארן היא גברת ערמומית שמצליחה להסיט כל תשומת לב שלילית מהחיים האישיים שלה. היא מאמינה שקארן לא מזיקה את עצמה. קארן פוסלת את השטויות האלה כמיומנות ומסרבת להשתתף בשיחה הזו. היא רק רוצה לאכול את האוכל שלה ולא להזכיר את הצער שלה.

לאחר מכן, צ'ריס מעלה את קצב התמותה ומשתפת כיצד איבדה מספר בני משפחה. היא גם מכריזה בגאווה ש-SHE חיברה את הקבוצה הזו, ש-KAREN לא הייתה חלק ממנה במקור. ובכן, עכשיו יש לנו קצת הקשר למה יש מתח רותח בין השניים האלה. רובין מסיקה שקארן ממורמרת על כך ש-Charris ארגנה את קבוצת החברים הזו. דינג, דינג, דינג, לרובין יש מוח!

רובין כבר לא יכולה לראות את קארן רוקדת סביב האמת בדיוק כמו שהיא עושה כשהיא נחקרת על החתונה שלה. היא חושבת שזמנה של קארן עבר, והיא צריכה להתייחס לשאריס כאל בן אדם. לאחר מכן קארן מתנצלת בפני הקבוצה אך לא תתנצל בפני שאריס. לאחר מכן קנדיאס זורקת לטובה שהיא עדיין מופעלת מכך שמיה לא התנצלה בפני וונדי על שזרקה את המשקה בפניה אלא התנצלה בפני הקבוצה.

לאחר מכן, ד"ר וונדי ומיה נקלעות למחלוקת לגבי המשמעות של תקיפה והשמצה. היא אומרת למיה שלא הייתה לה זכות לשים עליה את ידיה. מיה טוענת שוונדי מכפישה אותה בכך שהזכירה שהיא וגורדון שוכבים עם גברים ונשים. וונדי מרוויחה נקודה כשהיא מספרת למיה שהיא חברה דפוקה של ג'קלין, שהיא מכירה כבר 30 שנה. היא אפילו לא תתנצל בפני ג'קלין לאחר ההערה הנבזית שלה.

מיה טוענת שמה שונדי אמרה הוא הומופובי. היא ממש מתמתחת עם זה. אני שונאת להגן על וונדי, אבל היא אמרה שהם אוהבים להכניס גברים ונשים כאחד למיטה שלהם. לאחר מכן וונדי מעלה כיצד מיה וגורדון "העניקו" לפיטר את השאריות שלהם. לאחר מכן מיה מתנצלת בחצי לב לוונדי על שזרקה את המשקה. וונדי לא תכיר בהתנצלות זו מכיוון שהיא לא הופנתה אליה. לאחר מכן מיה עוזבת את השולחן בזמן שונדי אומרת לה שהיא מקנאה בחייה וכמה זה מבאס להיות מיה! איך מישהו זוכה ליהנות מארוחת הערב שלו כאשר מחלוקת פורצת בכל שולחן?

בשבוע הבא, קארן מתקשרת לשיחת החתונה של רובין ושואלת על החברה הבלונדינית של חואן. רובין מחזירה ואומרת שלקארן יש את היפה התכולה שלה (שנראה שהיא מסתובבת בתוכניות של עקרת בית), והיא שולפת את הטלפון שלה שוב להוכחות. אני לא יכול לראות איך הקבוצה הזו המשיכה לצלם יחד כשאין יותר לכידות ממש. יום שני שמח, Blurbers, ולהתראות בשבוע הבא במקסיקו כדי שנוכל לפגוש את הבלונדינית ומר כחול עיניים!

ספר לנו – מחשבות על פרק RHOP האחרון?

קישור מקור