צ'רלי שין מאשים את דניס בתור הבת סמי מצטרפת למעריצים בלבד

קרדיט: Kathy Hutchins / Shutterstock, שון Thornton/Cover Images/INSTARimages, Instagram.com/SamiSheen

צ'רלי שין נראה שהוא חושב שזה מקרי ביותר שבתו בת ה-18, סמי שיןהצטרפה ל-OnlyFans שבועות ספורים לאחר שעברה לגור שוב עם אמה, דניס ריצ'רדסבעקבות ריחוק של חודשים.

לאחר שנודע שסמי נרשם לשירות המנוי המפורש לעתים קרובות, שבו מפורסמים משתפים תמונות ותוכן אחר עם המעריצים והעוקבים שלהם, נראה היה שהאיש בן ה-56 מטיל את האשמה על עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס אלום, 51, כשהיא הגיבה לדיס שלו והציעה תמיכה פומבית לסמי בעמוד האינסטגרם שלה.

"היא בת 18 עכשיו וחיה עם אמה", אמר צ'רלי בהצהרה ל Us Weekly ב-13 ביוני. "זה לא קרה תחת קורת הגג שלי."

"אני לא מסכים עם זה אבל מכיוון שאני לא יכול למנוע את זה, דחקתי בה לשמור על זה קלאסי, יצירתי ולא להקריב את היושרה שלה", הוסיף.

לפי עמוד שישי, ביופיו של OnlyFans של סמי נכתב, "היי הירשמו כדי לראות תוכן בלעדי", והוא מבטיח למנויים שהיא "תעלה תוכן חדש 2-3 פעמים בשבוע". הנערה גם מעודדת מנויים לשוחח איתה באופן פרטי.

בינתיים, לאחר השלימה עם סמי כשמלאו לה 18 במרץ, דניז ציינה שבתה הבוגרת עושה "הבחירות שלה".

"סמי בת 18, וההחלטה הזו לא התבססה על ביתו של מי היא גרה. כל מה שאני יכול לעשות כהורה זה להנחות אותה ולסמוך על שיקול הדעת שלה, אבל היא עושה את הבחירות שלה", הסבירה דניז ל-Us Weekly.

כפי ש RHOBH המעריצים אולי זוכרים, דניז וסאמי הסתכסכו בספטמבר 2021, ואז סמי טענה שהיא "לכודה" ב"בית מתעלל", עברה לגור עם אביה והפסיקה ללמוד בבית הספר. עם זאת, לאחר שסבלו כמה חודשים סבוכים, הם הצליחו לתקן את מערכת היחסים ביניהם.

באינסטגרם, אחרי שסמי אמרה לקהל המקוון שלה "ללחוץ על הקישור בביו שלי אם אתה רוצה לראות עוד", אמא דניז הציעה לה תגובה תומכת.

RHOBH דניז ריצ'רדס תומכת בסמי שין כשהיא מצטרפת למעריצים בלבד

"סמי אני תמיד אתמוך בך [and] תמיד תהיה עם הגב. אני אוהבת אותך", כתבה דניס לבתה המתבגרת.

"אני אוהב אותך תודה," ענה סמי.

סמי שין מגיב לתמיכתה של אמא דניס ריצ'רדס על רקע המעריצים שחושפים

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo. דניז הופיעה בתפקיד במשרה מלאה בסדרה מעונה 9 עד עונה 10.קישור מקור