קאסט RHODubai גורר את רינה להציע להצגה מופעלת

ליסה רינה לקחה את הסטורי שלה באינסטגרם ביום חמישי בערב כדי להתלונן על הדרך שבה היא והיא עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס חברים לקבוצה מתויגים "גזענים" בזמן שהם מרבים איתם גרסל בובחבר השחקנים השחור היחיד של הסדרה, ועורר סכסוך כולל על המדיה החברתית עקרות הבית האמיתיות של דובאי ללהק.

לאחר ששיתפה כמה הודעות שנמחקו מאז עם מעריציה ועוקביה, ליסה נקראה על ידי קרוליין ברוקס, שאנל אייאןו לסה מילאנוכולם פגעו בחומרה באמירותיה.

"אנחנו נלחמים בתוכנית שלנו אם אנחנו נלחמים עם גרסל, פתאום קוראים לנו גזען. זה שטויות. לא אקבל זאת. אני אביע את עצמי מתי ואיך שאני רוצה ואני לא מפחדת מאף אחד מכם המעדרים", הצהירה ליסה ב-30 ביוני.

RHOBH ליסה רינה אומרת שהיא נקראת גזענית בגלל שהיא נלחמת עם גרסל בובאי

"ואם אתם פשוט כל כך מופעלים מהתוכנית שלנו, והרבה מכם חכמים… לכו לצפות [RHODubai]", הוסיפה ליסה בהודעה שנייה.

RHOBH ליסה רינה מכוונת לדובאי לאחר שטענה שהיא נקראת גזענית בגלל פיוד גרסל

מתי בראבו עקרות בית שיתפו צילומי מסך של ההודעות למעלה על שלהם אינסטגרם עמוד, עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג' אלום קלי דוד שקל, כמו שעשה RHODubaiשל ברוקס ו קרוליין סטנברי.

"רינה לא שמאלנית??" שאלה קלי. "חחח עכשיו היא עוד קורבן של ספר המשחקים הליברלי, כשאתה לא יכול לנצח בוויכוח פשוט תקרא להם גזענים."

"לך לצפות [RHODUBAI]? [Lisa Rinna] למה התכוונת בזה?" תהה ברוקס כשסטנברי הוסיף, "המממממ."

שחקנים של קלי דוד ו-RHODubai מגיבים לתלונות גזעניות של ליסה רינה

בינתיים, בטוויטר, שאנל כיוונה אל המראה של ליסה, וכתבה, "רינה אפריקה התקשרה והם רוצים את השפתיים שלהם בחזרה! לִשְׁמוֹר דובאי מהבלגן שלך ומהפה שלך."

"היא לא רוצה את החום הזה, אנחנו לא ב"ה," השיבה לסה, והזהירה, "נגרור אותה ממש מעל שולחן הרופא למדבר!"

"החום המדברי מכה אחרת", הסכימה שאנל.

RHODubai שאנל אייאן עושה כיף בליזה רינה שפתיים בזמן שלסה מילאן שוקלת

בנוסף להגיב להודעות של ליסה באינסטגרם, ברוקס שיתפה פוסט ארוך בסטורי שלה, ואמרה, "תביא את הילדה שלך מבוורלי הילס לפני שהיא כותבת יותר תבדוק אותה – לא יכולה לפדות… נאמר לי שזו הפעם השלישית שליסה רינה הזכירה את ההופעה שלנו בצורה מפוקפקת/שלילית”.

"שמור על הפוסטים והתוקפנות שלך מכוונים לאישה בתוכנית שלך. תדרוך קלות רינה! המילים/הפוסטים שלך פזיזים ולא מכבדים", המשיכה. "לקרוא לאנשים בעמוד האינסטגרם הציבורי שלך 'פ-ססי ומעדרים'… לא כל כך קלאסי."

ברוקס כללה גם הודעה בפוסט שלה שבה היא ראתה את ליסה "זבל מובחר".

RHODubai קרוליין ברוקס מגילה את ליסה רינה בתור טראש לפוסטים חסרי כבוד

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo, ואחריה עקרות הבית האמיתיות של דובאי עונה ראשונה ב-9/8c.קישור מקור